Ansambel "Taas" - miks valisime ? - Ansamblid

Sisestas kelly09,
Blogide kategooria: 

Tervitus,

Eelmises kirjas kirjutasin pulmaisast, kellega me oleme väga rahul, siis nüüd kirjutan dj-st/bändist.
Miks märkisin dj/bänd, sest nagu enamus teavad siis dj on tavaliselt ikka soodsam, aga kui nüüd lüüa lahti dj-de nimekiri, siis minul näiteks võttis silme eest kirjuks.

Ühesõnaga käisime koolitusel eelmisel aastal ja seal oli juttu bändidest ja dj-dest. Kuna meie pulmakoht on üsna väike, siis oligi valida ainult kas kahemehe bänd või dj. Muidugi on see teie pulm ja teie otsustada, aga mina siiski arvan, et arvestada tuleks ka pulmaisa valikut.

See tähendab, et kas ta on teinud koostööd nendega ja mida tema arvab. Muidugi pulmaisa arvamus ei oma kõige suuremat tähtsust (öeldakse, et see on teie pulm ja teie arvamus), aga mina arvestasin küll sellega.

Alguses oli meil mõttes üks kahemehe bänd, kuid meie pulmaisa ütleme nii, et mitte ei laitnud maha, aga ega ta suurt midagi nendest ka ei arvanud. Ei hakanud isegi küsima, et miks nii. Ja kuna meie eelarvesse oli bänd/dj pandud 400eurot, siis hakkasime mõtlema dj peale. Ja siis leidsime, et neid on nii palju erinevaid ja kus me teame milline neist üldse hea on jne... ja elav muusika on ikka toredam kui plaadimängija.

Niisiis alustasin uuesti bändi otsingutega ja leidsin juhuslikult paar bändi ja kirjutasin neile, et saada hinnapakkumist. Kolmest bändist jättis meile kõige enam sümpaatse mulje üks kahemehe bänd, aga hind oli natuke kallis meile. Aga siis kirjutasin meie pulmaisale ja küsisin, et mis oleks mõttekam teha kas paluda temal küsida hinda natuke allapoole või on targem ikka meil seda teha. Nüüd kiidan jälle meie pulmaisa. Maksimaalselt läks kirjast mööda 5 minutit kui pulmaisa mulle helistas ja ütles, et oli just bändi ühe liikmega rääkinud ja vastu tulles nad lasid -10% alla, kuid selleks olid ka mõned kriteeriumid, aga need meile sobisid ja olime nõus nende poolse pakkumisega.

Kirjutasin päev hiljem bändile, et täpsustada üle kas nad ikka saavad meie pulmas osaleda. Nüüd kiidan ka bändi ☺ sest üks bändi liikmetest helistas mulle kohe tagasi ja rääkisime päris pikalt ning arutasime kuidas edasi teha. Andis ka idee teda kuulama minna ja kuhu ning mis kell, et siis on ülevaade bändist parem.

Bändid muidu teevad 4x40minutit, aga me leidsime kohe sellise ühise keele bändi liikmega ja ta ütles, et selle nad mängivad kindlasti ära ja kui aega siis rohkemgi veel. Et meil on pigem mis kellast mis kellani nad kohal on ja oleneb siis kaua pulmaisa mänge teeb, et siis on neil veel aega seal mängida ja meil aega tantsida ☺