Hea bänd Rulli Magneetik - Ansamblid

Sisestas m.metskass,
Blogide kategooria: 

Kuna Meie jäime enda pulmas bändivalikuga väga rahule, siis sooviksime kiidusõnu ka siin jagada. Ehk on sellest abi mõnele pruutpaarile.

Meie valisime enda pulma bändiks "RULLI MAGNEETIK´U". Valik käis meil suht ruttu ja lihtsalt. Otsisime siit (pulmad.ee) bände ja kuulasime YouTube´st nende esitusi. Kuna enda pulma soovisime hooksat ja mitme muusikuga bändi, siis jäi meile Rulli Magneetiku videod silma.

Ma ei väsi kordamast, et jäime enda valikuga väga rahule :) Se selgus muidugi alles peale pulmi, kui külalised meile väga bändi kiitsid ja me ise livena kuulsime, kuidas nad oma repertuaare esitavad. Natuke ausalt öeldes karstime ka, sest osad laulud mida YuoTubest kuulasime, olid väga "vinguva häälega" esitatud, kuid nüüd võime öelda, et kui Teist mõni arvab sama, siis on kartus asjata. Livena on palju-palju parem :)

Samuti tulid nad meile vastu ja õppisid ühe välismaise loo ära, mida tuli meie külaline laulma. Ise olime rohkem mures, et kas enne pulmapidu 15 min. on piisava aeg et neil lugu läbi mängida koos lauljaga, kuid nagu hiljem selgus, olid nad (Rulli Magneetik) õppinud loo perfektselt mängima. Meie laulja ütles, et sellise bändiga olekski võinud jääda lavale laulma (jämmima) :)

Kindlasti murravad paljud pruutpaarid pead, et mida siis bändid ka maksavad? Kindlasti ei ole bändid odavad, kuna sõna "pulm" annab hinnapäringus juba hinnale juurde. Samuti on suvi (pulmade tipp aeg), mitme liikmelised bändid ja kaugus hinna määramisel olulised, kuid võin väita, et "Ruli Magneetik" pole kõige kallim. Julgen seda väita järgmiste argumentide põhjal.
- Esitasime hinnapäringu ka paarile teisele bändile, ning saime teada, et bänd "Rulli Magneetik" pole just kõige odavam, kuid mitte ka kõige kallim, kui pidada silams et meie pulm toimus suvel, teises eestimaa otsas, kust nad ise pärit on ja neid oli kokku 5.
- Kevadel olime pulmas, mis toimus Tallinnas (kust ka muusikud olid pärit), muusikuid oli kokku 3 ja nende tasu, mida pruutpaarilt kuulsime, oli tõesti ainult natuke vähem kui meie maksime.

SOOVITAN BÄNDI "RULLI MAGNEETIK" :) aga ainult neile, kes tahavad oma pulma hooksat bändi :)

Soovitus:
Kõigepealt mõelge välja, millist muusikat teie endi pulma soovite, et kas mitme muusikuga bändi, üksikut artist või klassikalist muusikat. Seejärel otsige YouTube´st nende muusika videosid, kuna tänapäeval on enamikel artistidel, kes reklaamivad ennast pulma mängima, se ka netis üleval. Seal saate aimduse, millist muusikat nemad esitavad ja et kas se Teie pulma sobiks. Siis saatke enda välja valituile hinnapäringud ja küsige lugude nimekirjad, mida nad mängivad ning vastavalt enda eelarvele ja muusika maitsele saategi ma usun, et endale parima pulmamuusika :)