Alkohol

Pulmajookide ABC Praktilised soovitused

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Pulmajookide ABC Praktilised soovitused

Eesti päikeseline suvi tähendab palju õnne ja rõõmu ehk meil on tuhandeid abiellujaid. Hõissa pulmad, aga mida pakkuda külalistele joogiks? Kas kibe on kibe viin või ikka vana hea musi? Kas vein on külm, jahe või soe? Mida pakkuda tervituseks, mida lõpetuseks? Pulmajookidest lihtsalt ja arusaadavalt.

  1. Kui külalised on saabumas peopaika, siis on hea neile kohe midagi maitsvat pakkuda. Tervituseks sobivad imehästi kõik vahuveinid. Olenevalt eelarvest saab valida šampanja, cava ja prosecco vahel. Esimene neist ei vaja tutvustamist, tegu on Prantsusmaa au ja uhkusega ning kõige pidulikuma joogiga maailmas. Šampanja on šampanja. Cava on hispaanlaste šampanja (valmistamine samal meetodil), aga palju odavam, prosecco on veidi naljaga pooleks itaallaste šampanja, kuigi valmistamise meetod erinev. CityAlko kauplustes üle Eesti ja uues e-poes on erinevaid vahuveine kõikides hinnaklassides. Pea meeles, et tervitusjook peab olema külm ja värske! Oma tunnetuse lisamiseks võib klaasi lisada näiteks maasikaviile või mustikaid!

Pulmade eelarve aastal 2013 ja edasi (vol V) - toitlustamine ja alkohol

Sisestas Virgo Jaani,

Tervitus-

Nagu lubatud, seekord räägime toitlustamisest ja alkoholist.

Toitlustamine 0 - 9000 eurot

Toitlustamise puhul on alati keeruline aru saada, et mis täpselt hinnas on. Osad annavad linhtsalt lõpphinna, head annavad konkreetselt tükid mis saate koos grammidega ja hindadega ning osad ütlevad, et "on piisavalt". Need viimased soovitan ma kohe välja praakida, sest tavaliselt ei ole piisavalt. Read more about Pulmade eelarve aastal 2013 ja edasi (vol V) - toitlustamine ja alkohol