Ehted

Pulmamessi koolituste materjalid - Kristiina Kõllo ja Aveli Kippari, Goldtime Juveelikauplused, Pulmaehted

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Lisame pulmamessil "Eesti Pulmad 2017" olnud koolituste materjalid - Kristiina Kõllo ja Aveli Kippari, Goldtime Juveelikauplused, Pulmaehted.

Tervitades

Virgo
Pulmad.ee

Kristiina Kõllo ja Aveli Kippari, Goldtime Juveelikauplused, Pulmaehted.  Tervitades  Virgo Pulmad.ee Read more about Pulmamessi koolituste materjalid - Kristiina Kõllo ja Aveli Kippari, Goldtime Juveelikauplused, Pulmaehted

Mehed ja ehted - JAH või EI?

Sisestas Goldtime,
Blogide kategooria: 

Rääkides meeste aksessuaaridest, räägitakse sageli ennekõike käekelladest. Meeste aksessuaare on peale kella aga veel! Võiks ju ütelda, et traditsiooniliselt ei ole keskmine mees ehetega kunagi liialdanud – peaasjalikult ongi jäädud konservatiivseks kandes käekella, vahest mõnd sõrmust ja loomulikult abielus olles abielusõrmust. Need ajad on aga kindlalt seljatatud ja tänaseks oskab kaasaegne mees vägagi hinnata üht (või mitut!) kena ja isegi säravat meeste ehet – on see siis mansetinööp ja lipsunõel või vabama vormi käevõru, kaelakett ja ripats või vihane rocksõrmus.

Aga alustame mansetinööpidest! Mansetinööbid on alati kaunistanud meeste särke ning kauni aksessuaarina lisanud meeste välimusse põneva aktsendi. Mansetinööbid on teada juba 17. sajandi esimesest kümnendist, aga populaarsust hakkasid nad koguma peale 18. sajandit, kui seda soosis ka särgimood.

Mansetinööpide kandmiseks peab olema õige pintsak ehk pintsaku varrukas peab olema piisavalt pikk, et särk paistaks sõrmelaiuselt välja. Avanema peaks ka pintsaku varruka kõige alumine nööp, mis jäetakse lahti, et mansetinööp paistaks välja. Loomulikult on eelduseks ka vastav triiksärk. Read more about Mehed ja ehted - JAH või EI?

Pulmapäeva ehted

Sisestas Goldtime,
Blogide kategooria: 

Uksed avanevad ja kõlab Mendelsson´i A Midsummer Night`s Dream (Pulmamarss)- pühalik, lummav- õnnepisarateni liigutav. See õnnis tunne sinu sees, mis ei taha sinu sisse äragi mahtuda. Sellest õrnsädelevast tundepilvest võiks langeda kogu universumile peen õnnesära härmatis.

Sa tunnetad, et selle hetke tajumine sellisel üleval viisil kestab vaid mõned minutid sinu elust. Soovid selle jäädvustada iga oma meelega. Mõni hetk on elus ilusam kui teine, mõni hetk on kohe väga- väga ilus ja kogu hingest soovid, et kõik need minutid , omal üleval viisil, oleks oma täiuslikkuses eredalt kaunid.

Pulmapäevas on külluses detaile ja detailide tagant on meid piilumas tradistioonid. See pidupäev on aupaklik kummardus siirale, pühendunud armastusele ja meid juhtivatele traditsioonidele. Detailid, detailid, detailid... hoolikalt valitud iga lilleõis, peen käsitöös sündinud kohakaardid, romantilised küünlad, sensuaalne sukapael, soliidsed mansetinööbid, ahvatelvad dekoratsioonid tordil, meelad meloodiad, tähanduslik kaelakee... Read more about Pulmapäeva ehted

Abielusõrmused ja nende traditsioonid

Sisestas Goldtime,
Blogide kategooria: 

„Ainult tegu üksinda tõendab armastuse jõudu“
Johann Wolfgang von Goethe

Abielusõrmused on noorpaarile üks emotsionaalsemaid ja püsivamaid otsuseid. Abielusõrmused panevad pitseri abielutseremooniale luues armastajate suhte ametlikuks. Abielu- ja kihlasõrmuste traditsioon viib meid vanasse Roomasse, sealt pärinevad need püsivuse ja truuduse sümbolid. Sõrmus kui ring tähistab, oma alguse ja lõputa vormiga, igavikku- igavikulist truudust. Roomast liikus abielusõrmuste traditsioon edasi katoliku kiriku kasutusse.

Täna on abielusõrmuste valdkonnas rõhk erilisusel, ainulaadsusel, huvitaval disainil, kombineeritud kullatoonidel. Read more about Abielusõrmused ja nende traditsioonid

Weddingstar'i ühistellimus

Sisestas Nelli Kerde,

Tellime üheskoos Weddingstar'ist, nii saate tellida vahvaid tooteid oma pulma ja samal ajal säästa osa postikulust :) Osa meie e-poe kaubast tuleb sellisest vahvast poest nagu www.weddingstar.com ning märtsi alguses teeme sinna uue tellimuse. Loomulikult saab sellelt lehelt tellida igaüks ise, kuid sellisel juhul lisandub märkimisväärne postikulu. Read more about Weddingstar'i ühistellimus

Pruudisoeng ja juuksekaunistused

Sisestas Nelli Kerde,
Blogide kategooria: 

Vanasti oli pulmapäeval tütarlapsel õigus viimast korda käia lahtiste juustega. Juukseid peeti eriti võrgutavaks ning seepärast ei tohtinud abielunaisena enam oma veetlevaid lahtisi lokke kellelegi näidata. Nii nagu vanasti, soovivad ka tänased pruudid oma pulmapäeval imeilusad välja näha! Read more about Pruudisoeng ja juuksekaunistused

Pulmade tipphooaeg on õige peatselt algamas!

Sisestas novella_1,
Blogide kategooria: 

Abiellumine ja pulmade pidamine on paljude jaoks elu üks tipphetki, milleks hakatakse tavaliselt kuni pool aastat varem ettevalmistusi tegema. Kuna sel tähtsal päeval peab olema kõik ideaalne ja mitte miski ei tohi viltu minna, tuleb kõik detailid, alates peokohast kuni pulmariietuseni võimalikult varakult paika panna.

Arvestades Eestimaa kliimat, kipub kõige ihaldatum pulmade pidamise ja laulatuste aeg olema hiliskevad ja suvi. Seetõttu tuleb peopidamise koht võimalikult varakult välja valida, sest kindel on see, et te ei pruugi sugugi ainsad olla, kes just selles kaunis mõisas või looduskaunis kohas enda elu tähtsündmust tähistada plaanivad. Sageli kehtib reegel – kes ees, see mees. Read more about Pulmade tipphooaeg on õige peatselt algamas!

Lehed