Ideed

Armastus ei hooli aastaajast ehk siis reklaam, aga vajalik !

Sisestas Virgo Jaani,

Armastus ei hooli aastaajast.

Üldiselt seostatakse saaremaiste pulmadega pikka liivaranda, päikest ja lillelõhnalist heinamaad. Ehk siis suve. Aga see ei pea alati nii olema. Ka talved on pulmapealinn Kuressaares täis romantikat ja sära.
Suurem osa Eesti pulmasid toimub suvel. On üsna tõenäoline, et pulmas tuleb käia mitu korda suve jooksul. Võibolla isegi mitu korda kuus. Aga millal Sa käisid viimati talvepulmas? Usu, see seisab palju eredamalt meeles nii pruutpaaril kui ka pulmakülalistel.

Pulmapealinn Saaremaa Read more about Armastus ei hooli aastaajast ehk siis reklaam, aga vajalik !

Külaliste paigutamisega seotud ideed

Sisestas Kristiina Disain,
Blogide kategooria: 

Püüdsin panna siia kokku internetist leitud ideid, millised võivad olla istumisplaanid ja kohakaardid pulmas :) Loodetavasti on abiks nendele, kes alles mõtlevad, kuidas külaliste paigutamist näidata ja lahendada nii, et külaliste jaoks oleks see arusaadav ja mugav.

Kohakaardid külalise nimega, on olemas ühepoolsed, kahepoolsed kaheks volditud, erineva kujuga pokaali otsa pandud (näiteks liblika kujuga), ühepoolsed mis on paigutatud spetsiaalse kohakaardi hoidja peale. Kohakaarte võib asendada ka kommikarbikesega, millel on sildike külalise nimega. Sildikest külalise nimega võib siduda ka mingi asja külge - puuviljad, köögiviljad, dekoratiivsed taimed, meritähed jne.

Read more about Külaliste paigutamisega seotud ideed

Mehed ja ehted - JAH või EI?

Sisestas Goldtime,
Blogide kategooria: 

Rääkides meeste aksessuaaridest, räägitakse sageli ennekõike käekelladest. Meeste aksessuaare on peale kella aga veel! Võiks ju ütelda, et traditsiooniliselt ei ole keskmine mees ehetega kunagi liialdanud – peaasjalikult ongi jäädud konservatiivseks kandes käekella, vahest mõnd sõrmust ja loomulikult abielus olles abielusõrmust. Need ajad on aga kindlalt seljatatud ja tänaseks oskab kaasaegne mees vägagi hinnata üht (või mitut!) kena ja isegi säravat meeste ehet – on see siis mansetinööp ja lipsunõel või vabama vormi käevõru, kaelakett ja ripats või vihane rocksõrmus.

Aga alustame mansetinööpidest! Mansetinööbid on alati kaunistanud meeste särke ning kauni aksessuaarina lisanud meeste välimusse põneva aktsendi. Mansetinööbid on teada juba 17. sajandi esimesest kümnendist, aga populaarsust hakkasid nad koguma peale 18. sajandit, kui seda soosis ka särgimood.

Mansetinööpide kandmiseks peab olema õige pintsak ehk pintsaku varrukas peab olema piisavalt pikk, et särk paistaks sõrmelaiuselt välja. Avanema peaks ka pintsaku varruka kõige alumine nööp, mis jäetakse lahti, et mansetinööp paistaks välja. Loomulikult on eelduseks ka vastav triiksärk. Read more about Mehed ja ehted - JAH või EI?

Raha säästmiseks loobuge kollase ajakirjanduse lugemisest :(

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Ajendas kirjutama see artikkel http://naine24.postimees.ee/3260545/raha-saastmiseks-tasub-loobuda-pulmafotograafist.

Ning selle artikkli mõte on anda head nõud, kui eelarvega on kitsas, siis laske pulmafotod teha külalistel.

Ehk siis kena nõuanne, kuidas kulusid kokkuhoida ja uskuge mind, kui ma ütlen, et pulmad pole tõesti selleks et kõikide kuludega nõus olla.

Aga kurjam...Loobuge fotograafist ning laske külalistel pildid teha ?

Telefonidega ?

Ja et sellisel kombel võivad emotsioonid olla vahetumad ?

Ning kasutage ühekordseid kaameraid, sest siis saate pulmamälestused lausa paberi peal ? See on muuseas lisaks pulmafotograafile väga lahe asi ning me kasutame seda Eestis tihti, aga mitte ainult seda. Ikka ja alati koos kellegagi, kes ka päris pilte teeb.

Ohjahh...No miks te tõlgite igasugust jama ilma mõtlemata, mis seal kirjas on. Read more about Raha säästmiseks loobuge kollase ajakirjanduse lugemisest :(

Pulmadega seotud kohad üle Eesti

Sisestas Virgo Jaani,

Tervitus-

Ammu olen tahtnud juba siia panna pulmadega seotud kohtade kaardi Eestis - et kus mis asub, mis traditsioone kuskil teha saab ja kust võiks leida parima toonekure pesa :D

Täidan seda kaarti natukesehaaval, et kui kohe ei leia kõike siit, siis uskuge, küll jõuab. Kui näete, et midagi puudu või tahate ise midagi lisada - andke teada, lisan ka teid "kollaboraatoriks". Samuti võite kommentaaridesse lisada kohad, mida tahate ka kaardile paigutada.

Punased - toonekure pesad
Sinised - lahedad kohad traditsioonideks
Rohelised - hea autodega parkida, et saaks rongi kokku

Ja kindlasti võite kommentaariumisse lisada ka enda leiud, saame need ka kaardile panna. Read more about Pulmadega seotud kohad üle Eesti

Kaunimad abielutõotused ehk siis see kes naerab, elab kauem.

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Pole muud öelda, kui et vaadake :D

Groom messes up vows. Bride completely loses it. Priceless.

Posted by Her.ie on Tuesday, February 10, 2015

Laske mind lavale, ma oskan ka mängida.

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Vahetevahel näeme ikka erinevad rumalaid videod sellest, kuidas purjus ja tänu sellele virtuoosseteks muusikuteks saanud külalised tahavad lavale ronida ning bändi asemel mängida.

Aegajalt see neil ka õnnestub ning see on kole.

Ning aegajalt on selleks mängijaks peigmees - ja jälle aegajalt see õnnestub, kuid enamasti mitte.

Kui vaadake seda videot - videos on naisterahvas, kes kuidagi ei pea häbenema seda et ta trummikomplekti taha istus Read more about Laske mind lavale, ma oskan ka mängida.

Salmid ja ütlused armastusest.

Sisestas BellaKrissu,
Blogide kategooria: 

Armastus on kui õhk, mida hingame. Seda ei pruugi alati näha, kuid seda tuntakse, kasutatakse ja vajatakse alati.

***
Kirglikud romantilised hetked,
´las tulevad tulevikus otsingu retkel.
Vajad armastust ja hoolt,
seda ei saa igal poolt.

***
Armastus on kõige tugevam kirgedest, sest ta vallutab korraga nii pea,
südame kui keha. /Voltaire/

***
Tahaks olla vaid Sinuga ja Su lähedal.
Tahaks olla Su embuses ja emmata Sind.
Tahaks panna oma pea su sülle, et vaikides teineteisele otsa vaadata.
Tahaks unustada hetkeks kõik muu ja olla vaid teineteisele. /K. Piiper/ Read more about Salmid ja ütlused armastusest.

Kust leida ideid ?

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Ideed, ideed, ideed.

Kuidas teha pulmad sellised, et need oleks teistmoodi, erilised, ei kordaks midagi, mis teised on teinud?

See on vist küsimus, millele kõik noorpaarid on vastust otsinud.

Esimene soovitus on kohe kindlasti, et otsige netist. Ja mina ise kasutan alati oma ideede genereerimiseks Pinteresti abi (http://pinterest.com).

Oleme ise kogunud Pulmadstuudio konto alla (http://pulmastuudio.ee ja https://www.pinterest.com/pulmastuudio/) pärsi palju sellist, mis meid ennast huvitab ning mis tundub olevat lahe.

Visit Pulmastuudio's profile on Pinterest.

Kuidas Pinterestist saadud ideed reaalsuseks muutusid

Sisestas tuuli101,
Blogide kategooria: 

Pulmi planeerides oli üks eriti hea abimees Pinterest (www.pinterest.com). Kui alguses seda sirvides tundus kõik lihtsalt niisama tore ja ilus vaadata, siis varsti hakkasin mõtlema, et kas tõesti annaks neid ideid ka reaalsuseks muuta. Ja mida aeg edasi, seda rohkem hakkas mõte liikuma.

Ma üldiselt surfasin seal niisama ringi ja endale väga liiga palju ei salvestanud, et pead mitte liigselt sassi ajada. Siia said mõned ideed kokku: http://www.pinterest.com/ttalur/pulmad/ ja mees omalt poolt kogus mõned mõtted siia: http://www.pinterest.com/valdokanemagi/love-and-marriage/

Lõpuks põhilised, mis teoks said:
* Puidust sildid, kuhu valge värviga miskit peale kirjutada: Õnnelikult elu lõpuni algab siit! Parim päev üldse!

* Külalistele kingituseks isetehtud ümbrik (pulmakutsega sarnane), kus see on 1-sendine koos lotopiletiga ja pisike tänukaardike Read more about Kuidas Pinterestist saadud ideed reaalsuseks muutusid

Lehed