Kihlus

Kihlasõrmus - esimene märk tõelisest pühendumisest!

Sisestas Goldtime,
Blogide kategooria: 

See kaua oodatud ja kuulda ihatud lause „ Kas sa abielluksid minuga?“.

Kihlumine on üks traditsioonidest, mis on sündinud tänu sellele, et inimesed on õnnistatud võimega armastada. Lihtsalt võrratu kui erakordseid hetki ja sündmusi kutsub ellu võlusõna „armastus“.

Lummavas kevadpäikeses olen kuidagi õndsas meeleolus, taustal mängib mõnus jazz, üllad tunded ja mõtted leiavad minu juurde tee. Mulle kangastuvad armastuse kõikvõimsus ja kõik need head inimesed, kes just saabunud kevadel tunnevad, et nüüd on SEE hetk käes, kui enam teisiti ei saa, suuda ega tahagi- need neli imelist sõna saavad lausutud: „Kas sa abielluksid minuga?“.

Kihlumine on nii kaunis sündmus väljendamaks ühel kõige erilisemal viisil oma tõelisi, tugevaid ja puhtaid tundeid. Goldtime lugupidamine kõigile, kes tunnevad vastupandamatut soovi oma tunnete suurust kinnitada kihlumise läbi. Read more about Kihlasõrmus - esimene märk tõelisest pühendumisest!

Abielusõrmused ja nende traditsioonid

Sisestas Goldtime,
Blogide kategooria: 

„Ainult tegu üksinda tõendab armastuse jõudu“
Johann Wolfgang von Goethe

Abielusõrmused on noorpaarile üks emotsionaalsemaid ja püsivamaid otsuseid. Abielusõrmused panevad pitseri abielutseremooniale luues armastajate suhte ametlikuks. Abielu- ja kihlasõrmuste traditsioon viib meid vanasse Roomasse, sealt pärinevad need püsivuse ja truuduse sümbolid. Sõrmus kui ring tähistab, oma alguse ja lõputa vormiga, igavikku- igavikulist truudust. Roomast liikus abielusõrmuste traditsioon edasi katoliku kiriku kasutusse.

Täna on abielusõrmuste valdkonnas rõhk erilisusel, ainulaadsusel, huvitaval disainil, kombineeritud kullatoonidel. Read more about Abielusõrmused ja nende traditsioonid

Tutvumisest kihlumiseni

Sisestas Merle Ruut,
Blogide kategooria: 

Ühel ilusal aprillikuu päeval tuli mulle külla naabritüdruk Riil. Tal oli kindel plaan mind lõbustada, sest olin kodus haige olnud ja väljas käimine oli pikalt välistatud. Riili jutustas toredatest seiklustest ja tegemistest, kui helises tema telefon. Helistajaks oli sõber Indrek, kes tahtis talle külla tulla ja nii sai otsustatud, et Indrek tuleb hoopis koos sõbraga minu juurde. Mina ei olnud ju nii ammu inimesi näinud ja see tundus mulle kõige toredam plaan, mida olin kuulnud viimase pooleteise kuu jooksul. Indreku sõber oli Arti.

Nii uskumatu kui see ka pole, toodi mulle minu abikaasa koju kätte. Read more about Tutvumisest kihlumiseni

Ootamatu kihlus

Sisestas tammetõru,
Blogide kategooria: 

Mõtlesin, et kirjutan Teile ka oma pisikese jutu kihlusest. Meil ei ole nii nagu enamikel, et kõigepealt kihlutakse ja siis hakatakse pulmi planeerima. Meil oli juba enne kihlust pulma kuupäev paigas ja osad tegijad ka juba broneeritud. Kihlus tuli hiljem, sest elukaaslasel sai raha otsa ning teatas, et enne palgapäeva küll midagi ei maksaks oodata. Read more about Ootamatu kihlus

Oodatud kihlus

Sisestas IvyWalker,
Blogide kategooria: 

Istun taas arvuti taga ja imetlen sõrmust käes – kivi sillerdab ilusalt ja kaks pisemat täiendavad teda. No lõpuks tuli see õnnetu jaa ka ära.
Aga eks see ole ka suures osas minu süü. Minu naiselik pläkutusmasin ei suutnud iga pulmaplaani arutamisega nina alla hõõrumast hoiduda: “Me pole ju veel kihlunud ja planeerime siin! Kas kavatsed lennujaamas ettepaneku teha?” Read more about Oodatud kihlus