Kleidid

Kas pruudikleit saab olla praktiline ka peale pulmapidu?

Sisestas Wedding Boutiqu...,
Blogide kategooria: 

Kas pruudikleit peab pärast pulmi jääma kappi seisma jääma? Või võib see olla siiski ka praktiline ja uuesti kantav ka peale seda ilusat päeva, mil kõik tundub kuidagi liiga kiirelt mööduvat?

Wedding Boutique Natural mõtleb oma kootud ja heegeldatud ning käsitööna valmivaid pruudikleite luues just ka sellele võimalusele, et pruudikleit saaks soovi korral olla kanatav ka peale pulmapidu. Klassikalisema pulmakleidi puhul on hilisem kasutamine ilmselt keeruline, aga Wedding Boutique Naturali loomingut saab vähema või veidi rohkema vaevaga muuta ning pruudikleit muutub kauniks ja ainulaadseks peokleidiks. Nii saab selle kandmisrõõmu taas tunda, aga pruudilik pidulikkus, mis siiski pulmale ainuomane, jääbki sellesse kaunisse päeva. Kindlasti leidub ka WBN valikus selliseid, millega on mõnevõrra keerulisem, aga enamustele salongis olevatele saab juba üsna lihtsalt, tülli ja aluskleidi muudatustega, hoopis uus ilme anda. Read more about Kas pruudikleit saab olla praktiline ka peale pulmapidu?

Mees palus naise kätt 9999st punasest roosist tehtud kleidiga

Sisestas MerleR,
Blogide kategooria: 

Arvad, et sellised asjad juhtuvad vaid muinasjuttudes? Siiski mitte. Üks hiina mees otsustas oma südamedaamile abieluettepaneku teha moel, millest naised ei oska tavaliselt isegi unistada. Ta lasi õmmelda kleidi 9999st punasest roosist, kinkis selle oma väljavalitule ning kui tütarlaps oli roosikleidi selga tõmmanud, palus teda endale naiseks.

Xiao Fan plaanis abieluettepanekut teha, kasutades tavalisi roose, kuid teades oma väljavalitu armastust moe vastu, otsustas astuda sammu kaugemale. Mees palkas mitu õmblejat, kes nägid tohutult vaeva, et kleit õigeks ajaks valmis saada. Read more about Mees palus naise kätt 9999st punasest roosist tehtud kleidiga

Lehed