Laulatus

Meie pulmaplaanid peapeale keeratud :(

Sisestas KarinK,
Blogide kategooria: 

Lihtsalt uskumatu! Plaanisime 16.juulil kiriklikult abielluda. Tahtsime 16.aprillil avaldused sisse viia, et varakult kutsed laiali saata ja nüüd oleme sellises seisus, et ei tea ise ka enam, mis meist saab. Selgus, et Pärnu Eliisabeti kiriku õpetaja litsent saab 1.juulil läbi. Eksam oli nii keeruliseks tehtud, et seda litsentsi enam ka ei pikendata.
Nüüd me siis olemegi portsu otsas. Ei taha ju enne laulatust perekonnaseisu ametisse minna. Oeh...enam ei tea kuhu minna ja mida teha.

Pulmavideo palmide alt

Sisestas IvyWalker,
Blogide kategooria: 

Pulmapäev algas vaikselt. Tellisime lõunaks tuppa pitsa, mida mina matsutasin mõnuga, peigmehe närvid ei lasknud aga rooga nautida. Peatselt saabus Pia, kes tõi imeilusa sajast roosist koosneva buketi ja samas stiilis rinnakaunistuse peigmehele. Floristiteenust osutas Mascafleurs, mis tegelikult on tavaliselt hotelli ülesanne.

Unelmate pulm palmide all

Sisestas IvyWalker,
Blogide kategooria: 

Niisiis. Kõige suurtemate huviliste rõõmuks olen roninud hotelli lobbysse, et jagada värskeid muljeid pulmadest Mauritiusel.
Tseremoonia oli eile ja sõnades kirjeldamatu. Ka päikseline päev ilmutas end just meie rõõmuks kogu päevaks.

Tahelepanekud laulatuseks

Sisestas maarja1712,
Blogide kategooria: 

Olen juba monda aega tahtnud seda lugu/tahelepanekut siia kirjutada, aga emotsioonid meie pulmadest on siiani nii laes (natuke rohkem kui kuu juba moodas). Ikka ja jalle meenutavad, kas siis inimesed, kattesaadud fotod voi hiljuti saadud video, seda kaunist ja imelist MEIE paeva…..siis nagu ei taha eriti mingitest tosistet asjadest raakida :D:D:D.

Lehed