Peokohad

Köige ägedamad pulmad peetakse Saaremaal!

Sisestas Virgo Jaani,

Köige ägedamad pulmad peetakse Saaremaal!

Kui pulmad on Teile seni tundunud kuluka ettevõtmise, meeletu organiseerimise ja tulevikumuusikana, siis enam ei pea seda kartma.

Mis on pulmasaar Saaremaa?

Kuna Saaremaa on nii kena koht abiellumiseks, on saare ettevõtted seljad kokku pannud ja kuulutanud Saaremaa Eesti pulmasaareks ja Kuressaare pulmapealinnaks. 

Eriti tore aeg pulmapeo pidamiseks on meie arvates hilissuvi. Sestap on kaheksa Saaremaa ettevõtet perioodiks 20.08–20.09.2018 teinud supersoodsad pakkumised pulmade pidamiseks. Valikust leiad nii elegantseid peosaale kui maalähedasi kaminasaale, nii suuri spaahotelle kui romantilisi toakesi, nii linnasaginat kui merekohinat. Saaremaal on seda kõike!

Kui Teie pulmapidu on planeeritud teisele ajale, siis võta julgelt ühendust ja küsi pakkumist.

Kui palju maksab pulm?
Suvelõpu pulma pidamiseks 20.08--20.09.2018 on Saaremaa ettevõtted teinud Teile suurepärased pakkumised. Hinnad on sel perioodil kohe nii soodsad, et patt oleks jätta pulm pidamata. Majutuse hinnad algavad 20€ ja pidusöögi omad 24€ (ühe inimese kohta). Read more about Köige ägedamad pulmad peetakse Saaremaal!

Saast...aga ikkagi oma

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Pole jälle pikalt miskit kirjutanud. Ehk siis kogusin mõtteid, et neid korraga paberile laiali kirjutada. Tegelikult on pealkirjas kõik öeldud...Saast, aga ikkagi oma saast, vabandan kohe keelekasutuse koha pealt, aga muudmoodi ei saa ju vastavalat ajakirjanduse reeglitele teid lugema.

Ja kirjutan, ma jälle teenindusest ning suhtumisest.

Just peokohtade suhtumisest noorpaari, sest mida aeg edasi, seda rohkem tekib mul tunne, et astume hoopis tagasi.

Tagasi sinna aega, kuis häid peokohti sai lugeda ühekäe sõrmedele ning peokoha omanikul oli õigus öelda tingimusi, mis tema tahtis. Read more about Saast...aga ikkagi oma

Kuidas valisime peokohta

Sisestas kelly09,
Blogide kategooria: 

Räägin natuke meie mõisa valikust.

Eelmisel kevadel kui olime otsustanud, et 2014 suvel teeme pulmad, siis esimene asi oli mul panna koht kinni. Kuna ma olen varasemalt käinud seal mõisas, siis mulle jäi see nii südame lähedaseks ja teiseks kuna mu elukaaslane on ka sealt kandist pärit, siis oli see nagu kõige parem ja ilusam variant. Ei hakanud üldse teisi mõisaid vaatamagi ega arvestama. Kuigi olen käinud ka teistes mõisates, ei ole need olnud ikka sellised nagu ma oleks tahtnud. Kindlasti jäi meie mõis ka silma sellega, et mõisa taga on tiik, kus siis toimub meie registreerimine. Kohe alguses ütlesin elukaaslasele, et ei taha Tallinnas Perekonnaseisu ametis registreerida, sest seal on nagu konveieri peal, et 15 minutit üks paar ja siis juba järgmine. Looduses on ikka ilusam ja mina soovitan seda kõigile.

Nii räägin siis edasi mõisast – saatsin neile hinnapäringu ja vastati kahe nädala jooksul. Alguses arvasin, et võib olla on tõesti nii palju tööd ja ei suudeta vastata nii kiiresti, aga nagu hilisematest kirjadest on aru saada, siis ega nad vist ei viitsigi vastata. Inimene kes seal sellega tegeleb ei ole siiani vastanud minu viimasele kirjale, mille ma saatsin jaanuarikuu keskel, lisaks kirjutasin paar päeva tagasi täiendava kirja. Read more about Kuidas valisime peokohta

Head peokohad ja mis teeb neist hea peokoha - tegija vaatenurgast ?

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Mis teeb ühest peokohast hea ? Kas hind, peokoha suurus, personal ? Mis on see salajana komponent, mis mõnel peokohal laseb olla läbi aastate "sigahea" ja miks mõned peokohad on ning jäävad keskmisteks ?

Ma kavatsen seda teemat vaadata praegu läbi tegija silmade, mitte läbi noorpaari omade - lihtsalt on asjad, mida tegija näeb võibolla natuke teisiti, kui noorpaar. Aga uskuge - väga palju valitakse peokohti selle järgi, kuidas tegija arvab peokohast või kuidas Pulmad.ee arvab peokohast. Panen kirja esimesed viis asja, kuidas mina vaatan peokohta. Read more about Head peokohad ja mis teeb neist hea peokoha - tegija vaatenurgast ?

Apsudest peokohtades ehk luban, aga ei tee...

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Ma teen nüüd liiga.

Ja teen liiga nendele peokohtadele, kes ei häma ning teevad tööd ausalt. Neid on palju, kuid tilk tõrva meepotis on just see, mis paneb sind meepotti ära viskama.

Aga kuna lihtsalt muudmoodi ei saa, siis loodan, et see blogi tekitab arutelu tööeetika koha pealt ning ka sellest, kuidas ühte korralikku sündmust tuleks peokoha projektijuhil/müügijuhil juhtida.

Ma ei tee sind muud, kui võtan kokku noorpaaridelt ja tegijatelt saadud tagasiside ning samuti ka enda selle aasta kogemused. Read more about Apsudest peokohtades ehk luban, aga ei tee...

Meie pulma lugu

Sisestas Kristjan Matson,

Pulmapidu leidis aset 7.septembril 2013. Ettevalmistusi pulmapeoks hakkasime tegema kaks aastat varem. Nii pikka aega varem sellepärast, et võimalikult paljud minu sõbrad, kes on muusikud nagu minagi, saaksid sellest suurepärasest üritusest osa võtta. Muusikute töökalender käib just niipalju aega ette. Olgu siis siinkohal öeldud, et minu põhitöö on trummimängimine ansamblis Sleepwalkers. Read more about Meie pulma lugu

Muutsime oma 5.oktoobri sündmuse nime ja alates tänasest on see lihtsalt "Eesti Pulmad 2014"

Sisestas Virgo Jaani,

Tervitus-

Tänasest päevast ei ole enam meie sündmusel pikka ja lohisevat nime, vaid alates tänasest on see lihtsalt "Eesti Pulmad".

Miks nii ? Esiteks oli meie sündmuse nimi pikk ja lohisev, teiseks on "Eesti Pulmad" just see, mida me tahame selle sündmusega näidata. Eesti head tegijad, Eesti kenad peokohad, Eesti enda noorpaarid.  Read more about Muutsime oma 5.oktoobri sündmuse nime ja alates tänasest on see lihtsalt "Eesti Pulmad 2014"

Noorpaarid, ma kardan, et teile tehakse "tünni"...

Sisestas Virgo Jaani,

Tervitus-

Miks siis selline pealkiri ?

Ajendas kirjutama kaks seika ühes pulmas, mida saab tõestada ka peokoha teenindusjuht, kellega me üksteisele peale neid juhtumeid otsavaatasime ning sügavalt ohkasime.

Ei tema ega minul sellist kahte kogemust viimase 10 aasta jooksul pole olnud.

Üks on seotud ilutulestikuga ja teine on seotud tordiga.

Esimene on nn ilutulestiku edasimüüja (keegi, kes ise ilutulestikku ei tooda, vaid võtab valmis tükid ning paugutab nendega) ja teine torditegija tartust. Read more about Noorpaarid, ma kardan, et teile tehakse "tünni"...

Aegajalt ei tea pulmaagentuurid päris elust midagi...

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Ütlen kohe alguses, et sõltumata pealkirjast, saavad pulmaagentuurid oma tööga vägagi hästi hakkama.

Enamasti nad teavadki ja enamasti nad oskavad, eriti kui asi puudutab kaunistamist ja seda kust tegijaid saada ning kes on parimad tegijad.

Aga kui asi puudutab ideid pulmategevuste kohta siis aegajalt läheb minu mõtemaailm krussi, sest ma ei saa aru kust võetakse need ideed ja mõtted, mis ei toimi, aga mille peab pulmaisa läbi viima ? Read more about Aegajalt ei tea pulmaagentuurid päris elust midagi...

Lehed