Poissmeeste õhtu

Poissmeeste õhtu ja tüdrukute õhtu ideed

Sisestas Virgo Jaani,

Meilt on küsitud (ja mitte vähe ), et andke nõu mida teha üks päeva enne pulmi ehk mida me hakkame peale poissmeeste õhtuga ning tüdrukute õhtuga (edaspidi mainitud kui '''see pidu'''). Enamasti oleme vastanud, et pole juhust olnud aidata sellel teemal ning lubame aidata lähemal ajal. No vot- siin see meie abi ongi ehk see artikkel meiepoolsete kommentaaridega!!!

Kui tahate loogilist vastust, siis oleks see- PUHAKE ja ärge laske ennast teistel mõjutada igasugu maisetest ahvatlustest. Olge see viimane päev kodus ning nautige vaikust enne järgmise päeva melu.

Kui aga vastata nii, et see ka kõigile possmeeste ja tüdrukute õhtu korraldajatele meeldiks siis... Read more about Poissmeeste õhtu ja tüdrukute õhtu ideed

Tüdrukuteõhtu 24.aprill

Sisestas suvakas111,
Blogide kategooria: 

24. aprill toimus minu tüdrukuteõhtu. Olin seda pikka aega oodanud, kuna kõik sõbrannad olid pikka aega väga elevil ja minule ühtegi sõna sellest ei reetnud. Ühesõnaga, hommikul käisin ripsmete hoolduses, kuna ripsmetušši väga ei usalda pulmapäevaks. Olin seal koos sõbrannaga, kes ära tulles andis mulle roosa ümbriku, mille peal oli kiri: Kell 16 Kristiine Statoil. Read more about Tüdrukuteõhtu 24.aprill

See eriline õhtu!

Sisestas Virgo Jaani,

Poissmeeste ja tütarlaste õhtud on aegade jooksul üha rohkem ja rohkem populaarsust võitnud. Mõeldakse välja kõikvõimalikke lõbusaid ja huvitavaid tegevusi ning lähtutakse tihtipeale sellest, mis igapäevaelus tundub veidi ebaharilik ja mida niisama lihtsalt teistkordselt ette ei võeta. Read more about See eriline õhtu!

Mis siis ikkagi sellel sündmusel teha?!?

Sisestas Virgo Jaani,

Tütarlaste ja poissmeeste õhtutest räägitakse hulle lugusid ja nendest on saamas omamoodi linnalegendid. Selles kirjutises anname ülevaate suhteliselt kohustuslikest punktidest, mis peaksid olema igas sellelaadses sündmuses. Enne asjakallale asumist üks südamest tulev soovitus, korraldage see sündmus ca 1 nädal enne pulmi, et paarike jõuaks ennast välja puhata. Read more about Mis siis ikkagi sellel sündmusel teha?!?