Pulmakülalistele

Turvalisusest pulmades ehk kes võib ilutuld/showtuld teha ?

Sisestas Virgo Jaani,

Tervitus-

Viimasel ajal pole eriti sõna võtnud, aga kevad on käes, pulmahooaeg tulemas ning süda ei anna rahu.

Enne kui teema juurde jõuan, teen tavapärase soovituse esimesena (mitte viimasena): kui tellite pulmailutulestikku, siis julgen mina soovitada vähemalt nelja ettevõtet - RUF, Hansa, Firestudio ja Arnika ning tuleshowde puhul Kelfirius TuleTeatrit - 

Kindlasti on neid veel, kes teavad kuidas ja kus teha, aga seda võivad siis soovitada kommenteerijad (kõige lihtsam on vaadata, kas tegijal on kutsetunnistus või mitte - saate seda otsida siit http://www.kutsekoda.ee) .

Nüüd teemasse.

Sattusin ma eelmine aasta nägema ühte tuleshowd tegevat seltskonda, kes minu arvates kohe kuidagi turvalisusest mitte midagi ei jaga ning see aasta tuletati seda mulle ka meelde.

Nimelt kasutasid nad Tartus vanalinnas oma show juures leegitsevat gaasiballooni ilma mingisugusegi seadistuseta, mis võimaldaks seda tuld kontrollida - lihtsalt leek ventiili otsa ning leek nii suureks kui see vaid võimalik on. Read more about Turvalisusest pulmades ehk kes võib ilutuld/showtuld teha ?

Te olete pulmas, naeratage !

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Ühesõnaga tundub mulle, et mõned eesti inimesed arvavad, et pulma minemine ja pulmas olemine on neile suur ning kole kohustus ning seda tuleb ka pulmades just noorpaarile ning ka pulmaisale välja näidata.

Ärge valesti aru saage - neid inimesi pole palju (selle suve jooskul olen näinud ainult 5 juhtumit), kuid nad paistavad kaugelt välja ning nende olemine pulmas rikub teiste tuju.

Minu kui pulmaisa tuju nad ei riku, sest mina annan ikka parima, et noorpaaril oleks vapustavalt hea pidu, aga mõningatel juhtudel teevad need üksikud inimesed ka kõik selleks,et pulmaisa eriti kehv ja mõtetu välja näeks. Read more about Te olete pulmas, naeratage !

Minu kallis sõber ja armas pulmakülaline, väike palve sulle.

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Minu kallis sõber ja pulmakülaline.

Ma ei oska kuidagi muudmoodi seda kirja alustada. Ma tahtsin sulle öelda, et ma kutsun su pulma, sest sa oled minu sõber. Mõnda teist tean ma lühemat aega, kuid enamust juba lapsepõlvest.

Oleme teinud nii mõndagi ning ma tahan, et sa tuleksid minu kõige tähtsamale päevale - mul on pulmad tulemas.

See on minu jaoks kõige ilusam päev ning ma kutsun külla ainult kõige paremad sõbrad ning sugulased.

Aga mul on ka väike palve, äkki sa saad seda täita. Read more about Minu kallis sõber ja armas pulmakülaline, väike palve sulle.

Filosoofiline Mõtisklus Eesti Pulmatrendid aastal 2013

Sisestas Virgo Jaani,

Mis on Eesti Pulmatrendid 2013 ? Kas neid üldse on ? Või kes loob Eestis trende ? Oot oot, tõesti, kes loob Eestis pulmatrende ? Kas me võiksime võtta aluseks selle, mis mujal maailmas kirjutatakse (enamasti USA portaalides ning inglisekeelsed keskkonnas) või looks ise midagi ? Read more about Filosoofiline Mõtisklus Eesti Pulmatrendid aastal 2013

Kas Eesti rahvas on ikka laulurahvas?

Sisestas Aivo Toomistu,

Üldine levinud arusaam on, et Eesti rahvas on laulurahvas ja seda ei arva me ainult siin maarjamaal. Eestlaste lauluoskust on lausa tunnustatud sellega, et laulu- ja tantsupidude traditsioon on kantud UNESCO vaimse kultuuripärandi pärlite nimekirja. Read more about Kas Eesti rahvas on ikka laulurahvas?

Pulmakülalised võtke aru pähe !!!

Sisestas Virgo Jaani,

Oeh...Miks peaksid pulmakülalised aru pähe võtma ? Miks ma nii kirjutan ja miks on mul palve, et palun jätkem mõned põhitõed etiketist meelde, tagugem need oma pea sisse nii kõvasti, et nad sinna ka jäävad. Ehk siis kui on palutud teavaitada tulekust, siis te teavitate ja laulatusele/registreerimisele tuleb tulla õigel ajal ! Read more about Pulmakülalised võtke aru pähe !!!

Mida pulmadeks kinkida?

Sisestas Kai Kuusik-Greenbaum,
Blogide kategooria: 

Mida pulmadeks kinkida ? Raha – tõsi on see, et raha võib näida omapäratu või ebaloominguline, kuid samas on raha esimesel kohal pulmakinkide soovituste seas. Enamus noorpaare säästab millegi suure jaoks – kodu, auto, mööbli jaoks... Read more about Mida pulmadeks kinkida?

Külalised pulmas - soovitused käitumiseks !!!

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Ühesõnaga, on ainult üks soovitus ja palve :) et kui teid on kutsutud pulma, siis palun teil käituda nagu peol, aga mitte nagu matustel. Käituge nagu te tahaksite et teie pulmas käitutakse - mitte ei suuda uskuda, et keegi võiks tahta pulma, kus kõik külalised on mornid ja laua tagant ei liigu :) Read more about Külalised pulmas - soovitused käitumiseks !!!

Mida kinkida pulmadeks?

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Teid on kutsutud pulma ja te peate välja mõtlema kingi. Kuna kingi väljamõtlemine ei ole kõige lihtsam ülesanne, eriti veel pulmadeks, siis mõne aja pärast olete te minemas täiesti hulluks, kuna pikad ja lootusetust mitte kuhugi viivad arutelud teemadel- mis neile meeldib ja mis värvi ja mis suurus- ei lõpegi otsa. Read more about Mida kinkida pulmadeks?

Appi, mind kutsuti pulma!

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Minul tekkis küsimus seoses pulmadega. Siin on küll palju nõu ja soovitusi jagatud pruutpaarile, aga kuidas on pulmakülalistega. Nimelt oli mul endal au viibida nädalavahetusel pulmas, mis oli väga ilus ja meeldejääv nagu ikka. Aga mäletan perioodi, mis sellele pulmapäevale eelnes. Kingitusega polnud probleemi. Üldjuhul on pruutpaaril kingituste nimekiri... Read more about Appi, mind kutsuti pulma!