Pulmareisid

Filosoofiline Mõtisklus Eesti Pulmatrendid aastal 2013

Sisestas Virgo Jaani,

Mis on Eesti Pulmatrendid 2013 ? Kas neid üldse on ? Või kes loob Eestis trende ? Oot oot, tõesti, kes loob Eestis pulmatrende ? Kas me võiksime võtta aluseks selle, mis mujal maailmas kirjutatakse (enamasti USA portaalides ning inglisekeelsed keskkonnas) või looks ise midagi ?

Ajakirjandus Eestis ehk Kriisiaja eripära: välismaal pulmade korraldamine on soodsam kui Eestis ?!?!

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Aegaajalt paneb mind Eesti ajakirjandus ohkama, aegajalt imestama ja aegajalt tekib täpselt selline tunne, et mida nad seal pagana ülikoolis õpivad, kui nad ei suuda kirjtuada ka reklaamiteksti nii, et see välja ei paistak...

Embach Tours

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Maagilise värvidemänguga päikeseloojangud, lummavad merevaated ja romantilised rannapromenaadid on teinud Santorini saarest populaarse paiga abielude sõlmimiseks ja mesinädalate veetmiseks.

Tseremoonia läbiviimise paigaks võite valida 18. sajandi stiilis ehitatud purjelaeva, mis viib teid romantilisele kruiisile. Laulatus toimub just imelise päikeseloojangu ajal.

Kihlumine saarel

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Kihlasõrmuse üleandmine ja abieluettepaneku tegemine on kordumatud sündmused, millest kõik alguse saab. Ka kihlumise hetke võib muuta reisil olles eriliseks. Leida paik maailmas, mis on ainult teie kahe oma!

Wris Reisibüroo (Narva mnt 7D, A building, 10117 Tallinn)

Tel: 6129 130

E-mail: tellimus [at] wris.ee

Mesinädalad Palangas

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Kuna peale pulmi olid meil vaid loetud päevad puhkust, mistõttu kuhugi kaugemale poleks hästi jõudnud ning piirangud pani peale ka pruudi lennufoobia, oli tükk tegu, et mõelda välja üks tore lühike pulmareis. Kuuldes aga palju kiidusõnu suvise Palanga kohta - sai otsus tehtud viimase kasuks.

Wris Reisibüroo

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Pulmareisi korraldamiseks on tuhandeid erinevaid võimalusi – nii palju kui on erinevaid inimesi, on erinevaid maitseid, soove ja unistusi. Loomulikult kuulub pulmapäev kõige erilisemate päevade hulka inimese elus. Harilikult on inimeste ootus, et kõik pulmadega seonduv oleks eriliselt luksuslik ning esmaklassiline.

Mesinädalad

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Mesinädalateks nimetatakse eesti 2-3 pulmapäeva järgset nädalat, et rõhutada pulmade tähtsust noorpaari elus. Uus seisus vajab sisseelamist ja harjumist, püütakse aduda end kui abieluinimesi.

Pulmareisid

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Isegi kui Te olete juba aastaid koos elanud, jääb pulmaööle tema eriline tähendus. On mitmeid erinevaid võimalusi, kuidas muuta pulmaöö erinevaks tavalistest öödest. Üks võimalustest on üürida sviit mõnes heas hotellis või puhkemajas. Toas ootab Teid shampanja ning puuviljad ja hommikul serveeritakse Teile maitsev hommikusöök.