Riietus

Pulmamessi koolituste materjalid - Rita Kaas, Pruutpaar OÜ, Stilistika ja riietus pulmades

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Lisame pulmamessil "Eesti Pulmad 2017" olnud koolituste materjalid - Rita Kaas, Pruutpaar OÜ, Stilistika ja riietus pulmades.

Tervitades

Virgo
Pulmad.ee

Rita Kaas, Pruutpaar OÜ, Stilistika ja riietus pulmades Read more about Pulmamessi koolituste materjalid - Rita Kaas, Pruutpaar OÜ, Stilistika ja riietus pulmades

Tutvustame maailma tegijaid - disainer Vera Wang

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Me kõik teame meie oma tegijaid - Riina Põldroos ja Tiina Talumees on vähemalt need nimed, keda kõik noorpaarid on kuulnud. Aga mujalt maailmast ei ole meil nii palju tegijaid tuttavaid.

Minu enda üks lemmikutest - Vera Wang (jup, mulle ka meeldivad kaunid pulmakleidid) on alati silma paistnud erilise salapära ja aegajalt ka ebatraditsiooniliste värvidega.

Võibolla sellepärast siis on tema pulmakleite kandnud sellised tuntud inimesed nagu Chelsea Clinton, Mariah Carey, Victoria Beckham, Avril Lavigne, Jennifer Lopez, Sharon Stone, Sarah Michelle Gellar, Hilary Duff, Uma Thurman, Holly Hunter, Khloe Kardashian ja Kim Kardashian. Read more about Tutvustame maailma tegijaid - disainer Vera Wang

Tutvustame maailma tegijaid - disainer Angel Sanches

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Kes on Angel Sanches? No kasvõi sellepärast üks lemmikutest, sest tema kleiti on kandnud Sandra Bullock (no mul võib ka ju lemmiknäitleja olla).

Pärit on ta Venetsueelast ja teda teatakse kui tegijat, kes vaatab natuke rohkme tulevikku kui teised. Juurde veel sama jutt nagu kõikidel headel tegijatel - ta teeb rohkem kui oodatakse ning wow-effekt on alati tema kleitidel olemas.

Aga jälle, laskem videol rääkida.

Ja selleks peate juba pikka teksti lugema :D Read more about Tutvustame maailma tegijaid - disainer Angel Sanches

Eesti mehe pulmariietuse ABC

Sisestas Gowri,
Blogide kategooria: 

Tere kallid Maarjamaa peigmehed, see postitus on Teile! Kui lugejaks on pruut, prindi see artikkel kindlasti oma armsale mehele välja.

Pikaajaline tegutsemine pulmavaldkonnas on Gowris näitanud, et kui naispool planeerib oma kleidi, kingad, aksessuaarivaliku, soengud, meigid (sh ka meigi- ja juuksuriproovid), lillebuketid ja sukapaelad ette vähemasti pool aastat, siis peiud on pahatihti need vaeslapse osatäitjad, kellest paljud lähevad altari ette läbikantud triibulise lipsu ja musta luitunud ülikonnaga. Natuke teine valdkond küll, aga vabariigi aastapäeva ball oli taaskord heaks näiteks sellest, kuivõrd läbiplaneeritud on naiste pidulik riietus ja kuivõrd pöördvõrdeliselt läbiplaneerimata ja juhuslik on meeste rõivavalik. Tihti jääb pulmakomplekti valik ka pahatihti ajapuuduses täitsa viimasele hetkele või lihtsalt ei ole peigmeestel tegelikult aimu, et ka siinsamas Maarjamaal on võimalik välja näha šikk londonlane, või trendikas newyorklane. Kõik need võimalused, mida “välismaa” ajakirjad mõnusate pildiseeriate näitel pakuvad, on võimalikud ka täitsa tavalisele Eesti mehele! Ausalt, see kõik on Eestis olemas, olemas – olemas! Tuleb lihtsalt teada, mida ja kust otsida. Read more about Eesti mehe pulmariietuse ABC

Virgo teeb endale uued riided ehk kuidas ma Starius Salongis käisin (vol. II)

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Oleme sinnamaale jõudnud, et käidud ka Pärnus Starius salongis, Jani juures. Tegelikult sai seal käidud juba enne jõule, kuid igasugused muud asjad takistasid kirjutamist seda blogi. Uue aasta esimesed päevad ongi nagu loodud, et tuleb natuke midagi eelmisel tegemata jäetud asjadest kohe ära teha. Read more about Virgo teeb endale uued riided ehk kuidas ma Starius Salongis käisin (vol. II)

Virgo teeb endale uued riided ehk kuidas ma Gowri Stylehouse rätsepa juures käisin (vol. I)

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Kurjam...Aeg on jõudnud sinnamaale, et pean tellima endale uued esinemiseriided ja kuna ma olen oma esinemiseükikondade koha pealt natuke "pipar", mul ei meeldi päris kõik stiilid ja kõik "tavapärane", siis läheb see mul igakord päris keeruliselt. Varasemal olen tellinud oma riided sellisest kohast nagu mensusa.com (ei ole välistatud et ka tänavu tellin ikka veel sealt), kuid miks viia raha riigist välja, kui seda saab kulutada ka siinsamas ning pakkuda tööd just kohalikkele headele tegijatele. Read more about Virgo teeb endale uued riided ehk kuidas ma Gowri Stylehouse rätsepa juures käisin (vol. I)

Pulmade tipphooaeg on õige peatselt algamas!

Sisestas novella_1,
Blogide kategooria: 

Abiellumine ja pulmade pidamine on paljude jaoks elu üks tipphetki, milleks hakatakse tavaliselt kuni pool aastat varem ettevalmistusi tegema. Kuna sel tähtsal päeval peab olema kõik ideaalne ja mitte miski ei tohi viltu minna, tuleb kõik detailid, alates peokohast kuni pulmariietuseni võimalikult varakult paika panna.

Arvestades Eestimaa kliimat, kipub kõige ihaldatum pulmade pidamise ja laulatuste aeg olema hiliskevad ja suvi. Seetõttu tuleb peopidamise koht võimalikult varakult välja valida, sest kindel on see, et te ei pruugi sugugi ainsad olla, kes just selles kaunis mõisas või looduskaunis kohas enda elu tähtsündmust tähistada plaanivad. Sageli kehtib reegel – kes ees, see mees. Read more about Pulmade tipphooaeg on õige peatselt algamas!

Lehed