Sõrmused

Kihlasõrmus - esimene märk tõelisest pühendumisest!

Sisestas Goldtime,
Blogide kategooria: 

See kaua oodatud ja kuulda ihatud lause „ Kas sa abielluksid minuga?“.

Kihlumine on üks traditsioonidest, mis on sündinud tänu sellele, et inimesed on õnnistatud võimega armastada. Lihtsalt võrratu kui erakordseid hetki ja sündmusi kutsub ellu võlusõna „armastus“.

Lummavas kevadpäikeses olen kuidagi õndsas meeleolus, taustal mängib mõnus jazz, üllad tunded ja mõtted leiavad minu juurde tee. Mulle kangastuvad armastuse kõikvõimsus ja kõik need head inimesed, kes just saabunud kevadel tunnevad, et nüüd on SEE hetk käes, kui enam teisiti ei saa, suuda ega tahagi- need neli imelist sõna saavad lausutud: „Kas sa abielluksid minuga?“.

Kihlumine on nii kaunis sündmus väljendamaks ühel kõige erilisemal viisil oma tõelisi, tugevaid ja puhtaid tundeid. Goldtime lugupidamine kõigile, kes tunnevad vastupandamatut soovi oma tunnete suurust kinnitada kihlumise läbi. Read more about Kihlasõrmus - esimene märk tõelisest pühendumisest!

Abielusõrmused ja nende traditsioonid

Sisestas Goldtime,
Blogide kategooria: 

„Ainult tegu üksinda tõendab armastuse jõudu“
Johann Wolfgang von Goethe

Abielusõrmused on noorpaarile üks emotsionaalsemaid ja püsivamaid otsuseid. Abielusõrmused panevad pitseri abielutseremooniale luues armastajate suhte ametlikuks. Abielu- ja kihlasõrmuste traditsioon viib meid vanasse Roomasse, sealt pärinevad need püsivuse ja truuduse sümbolid. Sõrmus kui ring tähistab, oma alguse ja lõputa vormiga, igavikku- igavikulist truudust. Roomast liikus abielusõrmuste traditsioon edasi katoliku kiriku kasutusse.

Täna on abielusõrmuste valdkonnas rõhk erilisusel, ainulaadsusel, huvitaval disainil, kombineeritud kullatoonidel. Read more about Abielusõrmused ja nende traditsioonid

Kas ja milleks mulle sõrmusepadi?

Sisestas Nelli Kerde,
Blogide kategooria: 

Milleks mulle sõrmusepadi?Üks armas noorpaar jäi Pulmadeks.ee laos sõrmusepatjade juures seisma ning aru pidama, milleks seda sõrmusepatja ikka kasutatakse. Astusin nende juurde ning jõudsime üheskoos selgusele, kas sõrmusepadjal on nende pulmades kohta. Selle vestluse ajendil räägime tänases pulmablogis sõrmusepadja vajalikkusest.

Mis on sõrmusepadi? Read more about Kas ja milleks mulle sõrmusepadi?