Tänusõnad

Meie pulmapidu Kuke turismitalus 16.07.2016

Sisestas Lissi,
Blogide kategooria: 

Pidu toimus keset suve 16-07-16. Kuna meil oli külaliste nimekiri võrdlemisi pikk (ca 100 inimest) ja ega väga palju "kriipsu alla" paigutada ei õnnestunud, siis muutus juba kohe alguses kohtade otsimine võrdlemisi keeruliseks.

Ei mäletagi täpselt kuidas, aga ilmselt mingi juhuse läbi sattusime Kuke turismitalu kodulehele. Nägime nende pilte ka Facebookis ja omavahel võime öelda, et juba piltide järgi tundus, et see koht on meile müüdud :) Käisime kohapeal vaatamas ning tunne süvenes. Küll aga jäi lahtiseks kuhu majutada ülejäänud pooled külalistest, sest Kukes oli majutuskohti vaid 58. Aga perenaise Mariega suheldes selgus, et seal samas lähedal (1.3km) on veel ka Männiaru puhkemajad, kuhu saame teise poole külalistest majutada. Ka Männiaru perenaine Karina oli ka hästi tore ning abivalmis.

Niisiis jäimegi Männiaru puhkemajade ja Kuke turismitalu peale, kus oma pulmapeo maha pidasime :) Read more about Meie pulmapidu Kuke turismitalus 16.07.2016

Meie päev 19.08.2013

Sisestas KristiVeiko,

Meie unistuste pulm oli 19. augustil 2013 ja soovime praeguses postituses jagada tagasivaadet planeerimisele, pulmapäevale ja avaldada kiitust tegijatele.

Kuupäevast:
Valisime kuupäeva nii, et iga aasta oleks hea tähistada. Mis sest, et 19 august oli esmaspäev, aga 20 august on vaba ja nii ka järgnevatel aastatel. Edastasime pulmakutsed külalistele aegsasti, seega kõik said ilusti aega, puhkust planeerida. Read more about Meie päev 19.08.2013

K&R imeline pulmapäev 10.08.2013

Sisestas katriraiko,
Blogide kategooria: 

Soovime edastada meie tänusõnad kogu pulmameeskonnale.

Meie pulmapäeva planeerimine sai alguse juba 13 kuud varem. Ja peab tunnistama, et mida varem planeerima hakata, seda paremad tegijad oma meeskonda saad.

Meie jäime oma pulmapäevaga väga rahule. Kõik tegevused olid hästi planeeritud ja sujusid kenasti.

Kaunid pulmakutsed tellisime Kristiina Disainilt.

Pulmapeo kohaks valisime Padise mõisa. Mõis on muinasjutuliselt kaunis ja muutis meie päeva veelgi romantilisemaks. Tahame tänada mõisa perenaist Tiinat, kellega sujus koostöö juba esimesest kohtumisest. Read more about K&R imeline pulmapäev 10.08.2013

Tänusõnad 01.06.2013 AR & R pulma suurepärasele meeskonnale!

Sisestas AR,
Blogide kategooria: 

Tere kõigile!

Meie ilus päev leidis aset 01.06.2013. Tahaksime anda edasi oma tänusõnad kõigile abilistele, kes selle päeva korda mineku heaks töötasid ning selle õnnestumisele kaasa aitasid. Tooksime siinkohal välja tegijad tänu kellele meie päev nägi välja täpselt selline nagu me olime seda kujutlenud.

Pulmaisa Virgo Jaani – vaieldamatult Eesti parim pulmaisa, kes ei jäta mitte ühtegi asja juhuse hooleks. Tänu temale saime me oma päeva rahulikult nautida ilma, et oleks pidanud muretsema ühegi asja pärast. Äärmiselt vaimukas, sõnaosav ning väljapeetud pulmaisa. Read more about Tänusõnad 01.06.2013 AR & R pulma suurepärasele meeskonnale!

Tänusõnad M&R pulma 26.07.13 meeskonnale!

Sisestas Ilus Hetk,
Blogide kategooria: 

Meie Ilus hetk toimus 26.07.13. Emotsioonid on meil endselt väga kõrgel ja tunne on meeletult hea. Võtsime endile eesmärgiks pool aastat enne üritust, et viimased päevad ja ööd saame rahulikult puhata ja pulmapäevaks valmistuda. Eesmärgi täitsime ja see osutus võimalikuks ainult väga hea meeskonna abiga.

Kasutame võimalust ja toome välja meie suurpäeva tegijad, tänu kellele kokkulepitud päevakava jooksis kui õlitatud ja kõik vastas meie ettekujutusele. Read more about Tänusõnad M&R pulma 26.07.13 meeskonnale!

Pulmad 12.10.2012 - Meie siirad ja südamlikud tänud tegijatele!:)

Sisestas kris371,

Meie pulmad leidsid aset 12.10.2012 laulatus Jüri kirikus ja pidu Maardu mõisas. See päev oli nii imeilus ja me ei tahtnud, et see otsa lõppeks. Me arvame, et üks ilusamaid emotsioone elus on pulmapäev ja pulmapidu ning see peaks olema lausa kõigile kohustuslik…sest see emotsioon on lihtsalt midagi väga erakordset.
Suur roll selle päeva õnnestumisel oli meie valitud tegijatel, kellest tähtsaima rolli paneksime Vahur Jürisele, kes abistas meid fotograafi, videomehe, bändi, koha, kutsete ja laulja ja muu valikul. Read more about Pulmad 12.10.2012 - Meie siirad ja südamlikud tänud tegijatele!:)

Aitäh, Aitäh, AITÄH !!!!

Sisestas põnevil,
Blogide kategooria: 

Meie suuured suured, kõige suuremad tänud lähevad järgnevatele asjaosalistele meie pulmas:

Pulmaisa Anti Einpaul – Tekitas mõnusa ja sõbraliku atmosfääri. Tema kõrval ei saaks vist ka kõige suuremas paanikas pruut närviliseks jääda. Väga rahulik aga samas sisukas. pidulik.anti.ee

Fotograaf Urmas Ääro – Imelised pildid. Sõnu polegi vaja, pildid räägivad enda eest. www.urmasaaro.com

Notar Kersti Kulla – Suutis registreerimise ajal nii nututada kui naerutada, väga hea sõnameister. Read more about Aitäh, Aitäh, AITÄH !!!!

Lehed