Tegijad

10 küsimust tegijale - intervjuu Tarmo Sillaotsaga, väga hea Pulmad.ee sõber ja veel parem pianist teie pulma!

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus

Järgmisena tutvustaks ühte eesti väga head pianisti ja mu head sõpra, Tarmo Sillaotsa.

Usun, et olete teda näinud ja kuulnud päris paljudes kohtades mängimas.

1. Kuidas sattusid pulmade juurde ?

Muusikuna osalesin oma esimesel pulmamängul vist kuskil pärast keskkooli, Otsakooli päevil, kui sai oma esimesi bändikatsetusi tehtud. Nüüdseks olen n.ö. muusikalise kontvõõrana olnud ligi 200-s pulmas.

2. Kas on sul ka keegi eeskuju ?

Olen küll peokorralduse kursuse läbinud, kuid parim õpe on olnud praktika. Olen kogenud väga hästi organiseeritud sündmusi, samas ka korralduslikke “katastroofe”.

3. Mis on sinu jaoks piisav honorar (ei, me ei taha teada summat, tahaksime teada arvamust, et mida see honorar peaks katma ja kuidas vaadata kas see on suur või väike) ?

Muusikute honorar koosneb kolmest komponendist: kunst ehk muusika, sobiv helitehnika ja transport. Muusikule on laval olemine tema töö, mis toob leiva lauale ja alla oma väärtuse ei soovi töötada keegi. Read more about 10 küsimust tegijale - intervjuu Tarmo Sillaotsaga, väga hea Pulmad.ee sõber ja veel parem pianist teie pulma!

Köige ägedamad pulmad peetakse Saaremaal!

Sisestas Virgo Jaani,

Köige ägedamad pulmad peetakse Saaremaal!

Kui pulmad on Teile seni tundunud kuluka ettevõtmise, meeletu organiseerimise ja tulevikumuusikana, siis enam ei pea seda kartma.

Mis on pulmasaar Saaremaa?

Kuna Saaremaa on nii kena koht abiellumiseks, on saare ettevõtted seljad kokku pannud ja kuulutanud Saaremaa Eesti pulmasaareks ja Kuressaare pulmapealinnaks. 

Eriti tore aeg pulmapeo pidamiseks on meie arvates hilissuvi. Sestap on kaheksa Saaremaa ettevõtet perioodiks 20.08–20.09.2018 teinud supersoodsad pakkumised pulmade pidamiseks. Valikust leiad nii elegantseid peosaale kui maalähedasi kaminasaale, nii suuri spaahotelle kui romantilisi toakesi, nii linnasaginat kui merekohinat. Saaremaal on seda kõike!

Kui Teie pulmapidu on planeeritud teisele ajale, siis võta julgelt ühendust ja küsi pakkumist.

Kui palju maksab pulm?
Suvelõpu pulma pidamiseks 20.08--20.09.2018 on Saaremaa ettevõtted teinud Teile suurepärased pakkumised. Hinnad on sel perioodil kohe nii soodsad, et patt oleks jätta pulm pidamata. Majutuse hinnad algavad 20€ ja pidusöögi omad 24€ (ühe inimese kohta). Read more about Köige ägedamad pulmad peetakse Saaremaal!

10 küsimust tegijale - intervjuu pulmaisa Marko Pillega

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Oleme tagasi tutvustamaks Eesti häid ja väga häid tegijaid ning küsimustele vastas pulmaisa/DJ Marko Pille.

1. Kuidas sattusid pulmade juurde ?

Aastal 2000 tulid ühed tuttavad noored minu juurde ja palusid viia läbi nende pulma, olin algselt vastu. Vaatamata sellele, et mul oli korralik peojuhtimise pagas tundsin, et pulmaisana on vara veel. Kaks korda ütlesin ära! Aga heaküll, kui on nii suur soov, teeme ära! Vaatasin erinevaid pulmavideoid ja viisin ennast asjaga kurssi. Kõik toimis ja nagu aru sain vägagi hästi. Meeldima hakkas, siin ma nüüd olen!

2. Kas on sul ka keegi eeskuju või kas sa õppisid oma tegevust/teenust seda kellegi käest.

Iidoleid on selle aja jooksul olnud ikka. Mäletan legendaarset meest keda kutsuti Võrumaal Haina Pets. Ainus mis täna selle härra puhul häiriks on alkohol. Kunagi oligi ju Peojuht-pulmaisa napsu ja naljamees. Täna ei saaks kuidagi nii. Samuti on andnud näpunäiteid Pulmaisa Andres Visnapuu. Read more about 10 küsimust tegijale - intervjuu pulmaisa Marko Pillega

Pulmamessi "Eesti Pulmad 2018" ja Tiina Talumehe pulmakleitide moeshow pildid. Täname Tiinat ja täname Goldtime Juveelikauplusi!

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Pulmamessi "Eesti Pulmad 2018" ja Tiina talumehe pulmakleitide moeshow. Täname Tiinat ja täname Goldtime Juveelikauplusi!

Pulmamess Eesti Pulmad 2018

Read more about Pulmamessi "Eesti Pulmad 2018" ja Tiina Talumehe pulmakleitide moeshow pildid. Täname Tiinat ja täname Goldtime Juveelikauplusi!

Pulmamess "Eesti Pulmad 2018"-TÄNAME!

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Suurimad tänud kõikidele, kes te tulite.

Juubelimess on möödas, nüüd aeg natuke puhata ja mõelda.

Kui minult küsida, et kuidas läks, siis ütlen, et super hästi.

Aga kui mõelda, kas ma tahaks järgmine aasta seda ka veel teha - siis ma võtaks seekord 100% aja maha. Vähemalt paariks kuuks.

Tundub lihtsalt, et sellisel kujul messide tegemise aeg on otsas ja kuigi osalejaid on, siis ma ise tunnen, et miskit peab muutuma ning teismoodi olema.

Täname Goldtime rahvast, et nad võtsid nõuks koos Tiina Talumehega moeshow teha.

Täname Sleepwalkersit ja Onusid - teid 8 häälselt laulmas kuulda, oli lahe.

Täname Kõue Mõisa - saite kenasti meiega hakkama.

Tänan oma inimesi - Randot, Laurit, Carmenit, Mikot, Leenut ja Olavit.

Tänan kõiki koolitajaid - väga lahe programm oli. Read more about Pulmamess "Eesti Pulmad 2018"-TÄNAME!

Lehed