Video

Aasta Tegija 2014 pulmavideo kategoorias Toomas Vardja töönäiteid.

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Avastasin Taagepera Lossi kodulehelt (vot siit http://www.taagepera.eu/pulmavideod-2013/) kolm ilusat pulmavideot - kõik on tehtud Pulmad.ee Aasta Tegija 2014 Toomas Vardja poolt. Heameelega jagan neid ka siin, et oleks tegija käekiri nähtav. Ise teate kas valite või mitte.

Siin need on, head nautimist !

Ärge segage fotograafi ! Või videomeest ! Laske neil tööd teha !

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Aegajalt ei tea kohe millest alustada. Et pole mõtteid milelst kirjutada. Aga siis jookseb info ise sulle kätte ning sulg lendab mööda paberit nagu hästi õlitatud masinavärk.

Kuigi siin pole palju kirjutada, vaid tahaks hoopis midagi näidata. Video, mis siin all on, ei ole küll Eesti keelne, aga te saate sellest ilma mingi probleemita aru.

Pulmade eelarve aastal 2013 ja edasi (vol IV) - fotograafid ja video

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Nagu lubatud, seekord räägime ainult fotograafist ja videomehest/naisest.

Fotograaf 250 - 1500 eurot

Eestis on nii, et hea ning tuntud fotograaf pulma maksab umbes täpselt 800 eurost ülessepoole. Saab ka 650 ja 700, kuid enamasti on see hind 800 ja ülesse. Mõned üksikud on oma hinna läänud ka täiesti taevasse (ehk siis Eesti mõistes) ja see on tõesti 1000 kuni 1500. Head on nad kõik.

Kus on kirg? Aga palun!

Sisestas eggi,
Blogide kategooria: 

Pikemat aega pole bloginud. Täna seevastu läks sõrm sügelema, puhtast vaimustusest. Müttasin mööda ju-tuubi, laadisin uudishimust kõiksugu Eestiga seotud pulmavideosid... kuni maandusin ühe fotograafi kodukale. Ja oligi klõks.

Kas kaks kaamerat on parem kui üks?

Sisestas Vimps,
Blogide kategooria: 

Järjest enam kerkib üles teema, et noorpaari poolt soovitud pulmavideo tegemiseks jääb tavapärasest ühest videograafist väheks ning kaasata oleks vaja teine operaator. Järgnevalt arutaks läbi mõned näited, kus antud teema üles kerkib ning samuti vaataks üle mitme kaamera kaasamisega seotud plussid ja miinused.

3D pulmad

Sisestas MStudio.ee,
Blogide kategooria: 

Käesoleva sissekandega sooviksin veidi selgitada pulmalistele 3D video asju lähemalt, sest vaikselt hakkavad inimesed huvi tundma ka 3D pulmavideo vastu.

Steadicam - mis loom see veel on?

Sisestas Vimps,
Blogide kategooria: 

Vihterpalu kokkutulekul astusid mitmed noorpaarid ja ka tegijad ligi küsimusega, et mis kaadervärk see mul seljas on. Lühike vastus - Steadicam Pilot. Pikema vastuse saamiseks loe edasi.

Lehed