KT pulm 28.08.15 Vidrikel - Eesti Pulmad

Sisestas kavee,
Blogide kategooria: 

Tere kõik abiellujad!

Kirjutan teile oma pulmas, mis toimus 28.08.15 Vidrikel.
Pulmade planeerimine sai alguse juba 30.05.14 kui toimus kihlumine. Enne kihlumist oli mul juba üpris selge, milline peaks olema minu pulm, seega ei olnud väga raske hakata kohe tegutsema.
Kahe kuuga oli kõik põhimõtteliselt korraldatud, seega ootamist oli palju.

Meie tseremoonia toimus Tartu Ajaloomuuseumi Valges Saalis, mis on super ilus.
Külalisi oli kokku 95 inimest.

Edasi sõitsime me Vidrikele autode rongis ja ees ootas meid suurepärane vastuvõtt Vidrike meeskonna poolt. Koht on imeline, majutab palju inimesi ööbima ning majad ja ruumid on tõesti ilusad ja uued, seega iga külaline naudib ka majutust. Vidrike sai valituks tänu oma ilusale modernsele kuid ka avatud saalile, mille terrassilt avaneb suurepärane vaade järvele mäe otsast. Super super ilus. Meie pulmas sadas ka vihma, kuid see ei häirinud mind üldse, sest olime sellege arvestanud ja üritasime teha kõik nii, et vihm ei segaks meid. Terrass on Vidrikel nii suur, et kõik külalised mahuvad ilusti katuse alla, kui on soov ka väljas olla.

Tänan kõiki tegijaid kogu südamest ja kui pildid ja videod on valmis, lisan ka siia kõigile vaatamiseks.

Pulmaisa- Veiko Veiert. Meil oli kohe hea klapp, Veiko on asjalik, juhib pulma suurepäraselt ja kõik on tasakaalus. Puuduvad labased mängud ja nõmedad naljad. Meie kui ka kõik külalised olid temaga väga rahul. Kohtusime ainult ühe korra ja saime kõik asjad Skype kaudu aetud, sest ta on omaala professionaal ja teadis täpselt kuidas ja kui palju midagi vaja on. Suur suur aitäh Veiko Veiert! Soovitan soojalt teda!

Tseremoonijameister oli Marika Martin, kes on äärmiselt soe, armas ja teeb tseremoonija eriliseks.
Aitäh sulle Marika Martin!

Peopaik, ööbimine ja toitlustus ning samuti joogid- Vidrike. Koht on super, teenindus on äärmiselt soe ja vastutulelik kõigele. Soovisime ka, et meie pulmas oleks iseteeninduseks väike baar, kus külalised saavad teha endale eri jooke, mille valikus olid gin, rum ja viin. Muidugi oli ka laudadel viin ja vein. Kuid kuna paljud ei joo veini ega viina, pidasime väga oluliseks pakkuda ka laiemat valikut. Toidud olid äärmiselt maitsvad ja rikkalikud. Nii õhtusöök kui ka hommikusöök.

Pulmaauto- lilla Volga, keda juhtis Henn Siibek, väga tore mees ja auto oli seest kui väljas väga hoolitsetud ja korras. Jällegi julgen soovitada. Hirmutati, et kruusateel võivad vanad autod tolmu sisse ajada. Meiega seda ei juhtunud :)

Fotograaf- Sandra Palm, kui kuupäev sai paika pandud, teadsin kohe, et tema on meie esimene valik. Tema pildid räägivad enda eest, kuid teda pulmapäeval kohates teadsin seda veelgi enam. Tema olek, suhtumine- ta on lihtsalt nii suurepärane ja igasugune hirm kaamera ees kaob, sest ta tekitab oma olemusega mõnusa atmosfääri. Meie igatahes klappisime omavahel suurepärasel. Suur suur aitäh Sanda Palmile ja tema assistendile.

Videograaf- Oliver Remma, Naabripoisid. Sama tunne nagu Sandra Palmigagi. Väga tore, vaba ja mitte kordagi ei näinud ma isegi, et kaameramees oleks kuskil ees või häiriks kuidagi midagi. Suurepärane töö ja klapp jällegi omavahel. Pole veel videoid näinud, kuid olen täiesti kindel, et need on suurepärased. Ja tema suur pluss on ka see, et kasutas ka oma töös drooni, mida me väga soovisime :)

Pulmatort- Chez Andre. Ma isegi ei hakanud mõtlema kellegi teise peale, sest Chez Andre omanik Andrus pakub erilist pulmatordi teenust. Ta tuli ise kohale, kokariietuses, erilise lauaga ja tegi tordi söömisest erilise elamuse. Laual oli kuivjää ja kõik oli justkui show ning jagas külalistele ise torti, rääkis sinna juurde ja tort maitses suurepäraselt. Jällegi soovitan tulevastel abiellujatel tema poole pööruda. Näitasin pildilt, millist ma sooviksin välimuselt ja sellise ma ka sain. Pluss ta tegi ka väikese tordi pruutpaarile, mille pani karpi, sest olgem ausad, pruutpaart on terve pulma nii tegevuses, et tordi nautimine jääb tahaplaanile. Seega saime oma pulmatorti nautida kahe päeva pärast kodus koos perekonnaga :)

Ilutulestik- Tulekild. Ilutulestik oli väga võimas. Ainukene, mis oli natukene kurb oli see, et tegu oli püromuusikaliga, kuid kõlar jäi natukene heli poolest nõrgaks ja paljud seda ei kuulnud, kuna muusika tuli terrassilt ka õu ning inimesed summutasid seda natukene ära. Kuid sellegipoolest oli ilutulestik suurepärane! Hind ja kvaliteedi suhe on super. Küsides sama ilutulestiku pakkumist teistelt, tuli hind kahekordne võrreldes Tulekildiga. Ka mees, kellega asju ajasime oli väga asjalik ja vastutulelik!

Dj- Janek Tennosaar, ka tema oli meie esimene valik. Helitehnika, valgustus, muusikavalik - külalised pole ammu nii palju tantsida saanud, kui meie pulmas. Isegi ka need mitte, kes tavaliselt ei tantsi. Hinna ja kvaliteedi suhe jällegi super! Aitäh, Janek!

Bändiks oli meil Koit Toome. No ütleme nii, et sellist showd, südamega asja juures olekut poleks ma oodanud. See punt on lihtsalt parim. Ma südamest tänan Koitu, kes oli nii kannatlik kõigi inimestega, kes pilte soovisid ja kes pani rahva niimoodi kaasa elama ja lasi isegi ühel pulmakülalisel endaga laval Valgeid Öid laulda. Ma võtaks iga kell endale Koidu bändi uuesti esinema- see oli PARIM valik parimate seast. Tänan ka Kaia Triisat, kelle kaudu suhtlemine käis. Väga asjalik, sõbralik ja kohe saime kõik ilusti kokku lepitud. Kui keegi kahtleb, mis bänd läheks kõigile peale, siis see on kindlasti Koit Toome bänd! Tema suhtumine on imeline!

Avavalsi ajal laulis meil Ott Lepland, ka see oli meil ammu teada. Unistus oli tantsida laulu saatel "Tunnen elus end" ja see ka meil õnnestus. Super! Kui lasta laulu cd pealt või tantsida oma avalaulu Oti laivi saatel on midagi muud, see oli imeline, niiet nii mõnedki poetasid pisara. Pärast laulis Ott veel kolm laulu, mis tõmbasid siis pulmarahva käima. Ott Lepland on kindlasti üks parimaid Eesti meesartiste ja et ta meie pulma oli nõus tulema, on meile suur au. Aitäh Ott Lepland.

Tseremoonil oli meil isaga sissekõndimise lauluks " A thousand Years" Christina Perri laul, mis tuli siis klaveri ja tsello saatel. Saatjaks oli Lauri Sooro ja tema klaverisaatja. See oli samuti väga ilus. Aitäh Teile! Tegu oli tõeliste proffessionaalidega, kellega tegime läbi ainult ühe proovi.

Samuti kõlas meie tseremoonial ka kaks laulu- mõlemad laulud olid imelised. Üks laul oli " I won't give up" ja teine Eliisa Kõivu- "Sinuga koos" ning lauljaks oligi Eliisa Kõiv. Teda saatis Anis Arumets kitarriga, kes ka vahepeal kaasa laulis ning õnnitluste ajal kitarriga muusikat tegi. Ma tänan ka neid kogu südamest. Nende koostöö oli super, nad nägid mõlemad väga suurepärased välja ja Eliisa olek ja tema hääl, rääkimata tema enda loost " Sinuga koos" sobisid täpselt meie tseremooniaga. Aitäh Teile Eliisa ja Anis.

Muidugi ei puudunud meie pulmast ka Fotobox, kus külalised said pilte tegemas käia erinevate aksessuaaridega. Samuti tänan ka Taavi Kottist, kelle kaudu suhtlus käis ja kellega sai kiirelt asjad kokku lepitud ja sain täpselt valida oma teksti ja tausta Fotoboxile. Aitäh! Fotobox pandi mingi kell kokku, kuid seda tehti nii, et see ei häirinud mitte kedagi ja ma ei pannud seda tähelegi. Taavi Kottis polnud küll ise kohapeal, aga kahjuks ei oska öelda, kes oli, aga tänan ka teda. Samuti saime ka kõik tehtud pildid digifailina, mis on jällegi super!

Väga siirad ja südamlikud tänusoovid on mul Sirli Sõrmus-Rataseppale (Kaardid ja lilled). Tema tegi meile kutsed, kingituste karbi, kõik dekoratsioonid, pidas läbirääkimisi floristiga ja ootas peokohas meie saabumiseni. Alguses tellisin ainult kutsed ja siis järjest liikus asi edasi kuni otsustasin ta abi paluda põhimõtteliselt kõigega. Ta aitas oma ideedega ja ta on nii armas inimene, kellel oli täpselt sama nägemus meie pulmast nagu mul endal. Klassikaline, romantiline ja samas lihtne. Kui pildid valmis, näete ise ka kui suurepärased olid meie dekoratsioonid, kutsed jne. Ma väga väga väga tänan Sind, armas Sirli. Samuti soovitas ka tema meil külaliste kingituse, milleks olid küpsised.

Küpsiste tegijaks oli - Sweet&Chick. Küsised olid südamekujuga ja peal oli meie kuupäev ning küsiste küljes tänu silt igale külalisele, mis oli Sirli tehtud. Küpsised olid maitsvad ja effektsed- soovitan soojalt. Ka hind väga mõistlik.

Eva-Mai Sõrmus- suur suur tänu Sulle imelise külalisteraamatu eest. Mis sarnanes täpselt kutsetele ja meie üldstiilile. Aitäh! Vaadake tema töid ja näete ise ka, millest ma räägin :)

Laudade soov oli meil, et lauad oleks ümmargused- seega kasutasime renti nii toolide kui laudade jaoks ja firmaks oli Reserv.ee- koostöö sujus, samuti rentisime sealt ka valgusketi ning mõned tarvikud veel. Seal on suur valik, kohale tuuakse ise kõik asjad ja samuti tullakse järgi. Ei pea muretsema mitte millegi pärast. Saime ilusti 11 lauda ja 95 tooli valgete katetega, mis muutsid meie ruumi imeliseks.

Kõige suuremad tänud lähevad mul Moone Lillepoele. Nad kaunistasid ära meie tseremooniaks Valge Saali, toimetasid kõik külaliste toodud valged roosid ( meie soov oli saada ainult valgeid roose) Vidrikele, panid nad ilusti vaasidesse. Ja samuti kaunistasid ära ka terve Vidrike. Need kaunistused olid lihtsalt suurepärased, ma andsin neile vabad käed ja ei pidanud hetkekski pettuma. Tahaksin juba pilte näidata. Samuti kaunistasid nad ära ka meie pulmaauto, meie sviidi, tegid peigmehele ja isameestele rinda kaunistused, pruutneitsidele kimbud, mulle kimbu ja samuti ka teise kimbu, mille ma öösel vallalistele viskasin. Nad töötasid varajastest hommikutunidest õhtuni välja. Ma soovitan kõigile, kellel Lõuna-Eestis pulmad, pöörduda Moone Lillepoodi, mis asub Võru tänavas. Anne ja Anita, kes meie pulmaga tegelesid on omaala asjatundjad, kelle nõuandeid võib 100% usaldada, sest nad tõesti teavad, mis on ilus ja mis sobib. Aitäh MOONE LILLEPOOD!!!!!!

Pruutkleit- Kristina Viirpalu. Suurepärane teenindus, arvamuse avaldamine, kuidas oleks ilusam ja parem. Olen väga rahul kleidiga. Sain väga palju komplimente ja tundsin ennast printsessina selles kleidis. See kleit on igat senti väärt. Käisin eelnevalt ka poodides, kuid enda keha järgi tehtud disaineri poolt on hoopis midagi muud. Suur tänu Kristina Viirpalule isiklikult ja tema meeskonnale!
Kingad tellitud internetist- www.phase-eight.com

Peigmehe riietus- ülikond Reiss, triiksärk Sangar. :)

Make up- suurepärane Anna-Grace Saar, kes suutis teha ilusa meigi kolmele pruutneitsile, minu emale, ämmale, juuksurile ja pruudile ehk minule. Tema olek ja suhtumine on nii mõnus. Ta on nii rõõmsameelne ja kuna ma ise just kõige parem asjatundja ei ole, siis tema soovitused ja nõuanded ja teadlikkus sellest, mida ta teeb on fantastiline. Soovitan kõigile, ta teeb pulmadeks sobivad airbrush meiki. Aitäh, Anna!

Juuksuri- Siiri Arst, salongist Mery-low. Jällegi ainult kiitused. soengu said kolm pruutneitsit, pruut ja pruudiema. Aitäh, armas Siiri ja jällegi julgen soovitada kõigile!

Pulmaküünal- Võhma küünlatehas. Täpselt meie soovide järgi tehtud. Väga ilus!

Pulmalipp-Liputeha. Samuti täpselt meie soovide järgi tehtud, aitäh!

Pulmasõrmused- Kamee ehe, asub Tartus Eedenis. Tellisime mõlemad valgest kullast, minul kividega pealt ja mehel ilma kivideta. Lasime ka sisse graveerida. Teenindus ja soovitus, milline on parim sõrmus aastateks, arvestades meie soove oli jällegi väga proffesionaalne ja hinnad olid ka Tartu linna parimad meie jaoks. Aitäh!

Ma loodan, et sain kõik ära tänatud. Kui valmivad pildid ja videod, panen kindlasti lingi, et saaksite ülevaate.

Igatahes iga kulutatud sent, oli seda kõike väärt! Kui peaksin tegema kõik uuesti, teekskin kõik täpselt samamoodi, samade tegijatega!

Perekond Kuus

kavee
Võrgust väljas
Liitus: 10 Juuni 2014 - 18:17
Re: KT pulm 28.08.15 Vidrikel
9 September, 2015 - 11:25

Ja muidugi tantsuõpetaja Kaisa Oja-Mehine. Meie lemmik :)

K.R.
Võrgust väljas
Liitus: 14 Aprill 2015 - 13:30
Re: KT pulm 28.08.15 Vidrikel
10 September, 2015 - 08:39

VAU! Aitäh, sulle! :)
Meie pulmad toimuvad järgmisel aastal just Vidrikel ning sinu info on äärmiselt irformatiivne! :)

es1
Võrgust väljas
Liitus: 14 Sept 2015 - 21:33
Re: KT pulm 28.08.15 Vidrikel
14 September, 2015 - 21:47

hei, kuidas Kaia ja Koiduga kontakti said?

R.Lehtniit
Kasutaja R.Lehtniit pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Veebr 2015 - 15:49
Re: KT pulm 28.08.15 Vidrikel
18 September, 2015 - 11:36

Palju-palju õnne !! :)

Paluksin Hr. Siibeki kontakte, kui on võimalik :)

kavee
Võrgust väljas
Liitus: 10 Juuni 2014 - 18:17
Re: KT pulm 28.08.15 Vidrikel
21 September, 2015 - 11:22

Koiduga sain kontaki nii, et kirjutasin tema Facebooki ametlikule lehele ja sealt siis vastati, kuhu meilile edasi suhtlemine läheb.

Auto info on siit: https://www.facebook.com/Pulmaauto-T%C5%A1aika-ja-Vana-Volga-rent-201034156609672/timeline/

K.R.
Võrgust väljas
Liitus: 14 Aprill 2015 - 13:30
Re: KT pulm 28.08.15 Vidrikel
25 September, 2015 - 10:12

Hei!

Kas teil on kutsetest ka pilti? :)

K.

K.R.
Võrgust väljas
Liitus: 14 Aprill 2015 - 13:30
Re: KT pulm 28.08.15 Vidrikel
25 September, 2015 - 10:12

Hei!

Kas teil on kutsetest ka pilti? :)

K.

kavee
Võrgust väljas
Liitus: 10 Juuni 2014 - 18:17
Re: KT pulm 28.08.15 Vidrikel
28 September, 2015 - 22:21