Suur tänu kõigile, kes tulid Eesti Pulmad 2015 sündmusele! - Eesti Pulmad

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Natuke üle nädala on möödas sündmusest Eesti Pulmad 2015. Olen saanud puhata ning mõelda ja ütlen, et me jätkame ka järgmine aasta samamoodi.

Aga ma tahaks tänada siin mõningaid tegijaid, ilma kelleta ei oleks me kuidagi saanud seda sündmust teha.

Taagepera Loss ja Kerli Pauskar - suur tänu sulle Kerli kogu hoolivuse ning toe eest. Sa oled parim Eestis praegu ning ma tean, et ka tulevikus.

Extrahaus ja Siim Hio - tänud, et tulite vastu ning tõite kaasa suure telgi, ilma milleta poleks üldse olnud võimalik seda sündmust teha. Ei see aasta ega ka tulevikus. Rääkimata toolidest ja laudaest.

RUF Eesti AS, Kersti ja Rinald ja Hannes ja Ivo - ilma teieta poleks ei oleks see sündmus selline nagu ta alati on olnud. Iga aasta mõtlete te välja uues püromuusikali ning seda ainult meie jaoks. Tänud tänud tänud!

Funtime ja Leho Valmas - tänud, et tõite lavad ja osa valgustuse ning aitasite kogus seda sündmust ettevalmistada. Loodetavasti saad sa järgmine aasta ka ise osa võtta.

Minu enda meeskond (Pulmad.ee, Pulmastuudio.ee ning Helitehnikarent.ee) - Mari, tänud et vastutasid kogu heli- ning valguselahenduse eest. Jane ja Kaili tänud, et olite moraalseks toeks.

Tõnis Milling - tänud, et olid minu asemel juhtimas nii palju kui see oli vaid vajalik.

Arvo Laane tänud, et koolituse ülesse võtsid.

Ans. Kruuv - tänud, esinemine oli super ning sellest oli teile palju kasu (vähemalt nii olen mina noorpaaridelt kuulnud).

Ans. Jääääär - teid oli au kuulata, sest olete üks minu lemmikutest ning kindlasti üks Eesti rahva lemmikutest.

Ans. Sleepwalkers - noh teie uus koosseis on päris tore ju (koos minu :P). Okei okei....Super super super. Te olete olnud ning jääte kindlasti pikaks ajaks Eesti üheks parimaks tantsuansmabliks ning teie lubamine meie sündmusele on alati pakkunud head elamust.

Ning tänud kõikidele muudele esinejatele - tuleshow (Zerkala tuleteater ning Kelfirius tuleteater) ning ka tantsud (Müstika Maagiline Teater) olid vägevad !

Ja tänud kõikidele kes tulid - üles 300 inimese !

Lugupidamisega

Virgo
Pulmad.ee