Weddingstar'i ühistellimus - Ehted, Ideed, Igasugust, Lingid mujalt, Planeerimine, Ruumide kaunistamine

Sisestas Nelli Kerde,

Osa meie e-poe kaubast tuleb sellisest vahvast poest nagu www.weddingstar.com ning märtsi alguses teeme sinna uue tellimuse. Loomulikult saab sellelt lehelt tellida igaüks ise, kuid sellisel juhul lisandub märkimisväärne postikulu.

Soovime oma klientidele pakkuda võimalust tellida www.weddingstar.com lehelt kaupa koos Pulmadeks.ee’ga. Tellimisel peate arvestama, et transport Eestisse lisab Weddingstari lehel olevale hinnale 30% transpordi kulu.

Kuidas toimida, kui olete leidnud eseme, mida sooviksite tellida?- Saatke oma tellimus pulmadeks [at] pulmadeks.ee . Meie saadame Teile ettemaksuarve ning peale selle tasumist ongi tellimus Teie jaoks esitatud, sest ülejäänu eest hoolitseme juba meie :)

Ühistellimuse sooritame 11.märts 2013 ning lisame tellimusse tooted, mille ettemaks on 10.märtsiks meieni jõudnud. Kaup peaks peale Eestisse saabuma aprilli alguses, teavitame kõiki tellijaid e-maili teel, kuhu ja mis aegadel saab kaubale järgi tulla. Soovikorral võime tooted Teile saata ka postiga (lisandub postikulu 4eur), vastav soov palun lisada tellimusele.

Soovitame tutvuda ka Weddingstari uue ajakirjaga ( http://www.weddingstar.com/shopbymagazine ) , ehk leiate vahvaid ideid, mida oma pulmas kasutada ;)

Nelli Kerde
Pulmadeks.ee e-pood
www.pulmadeks.ee
fb: Pulmadeks