Pruudisoeng ja juuksekaunistused - Ehted, Ideed, Make-Up, Mood

Sisestas Nelli Kerde,
Blogide kategooria: 

Vanasti oli pulmapäeval tütarlapsel õigus viimast korda käia lahtiste juustega. Juukseid peeti eriti võrgutavaks ning seepärast ei tohtinud abielunaisena enam oma veetlevaid lahtisi lokke kellelegi näidata. Nii nagu vanasti, soovivad ka tänased pruudid oma pulmapäeval imeilusad välja näha!

Juuksur Ivika Nurk ütleb „Iga naine soovib enda pulmapäeval kõige kaunim välja näha. Kui kõik silmad on suunatud Sulle, soovid Sa olla ilus pealaest varbaotsteni. Tänapäeval on mitmeid võimalusi pulmas hea välja näha, kuid üks on kindel, pulmad ei ole halva soengu kandmise päev. Mis pruudisoengutesse puutub, siis ühed soovivad radikaalset ja spetsiaalselt selleks puhuks uut välimust ja teised ei taha, et nende soeng üldse muutuks. Lihtsama igapäevase välimuse saad Sa pidulikumaks muuta juuksekaunistusega, tulemus on romantiline ja elegantselt loomulik. Et pulmapäeval juuksed säraksid, tuleb enne pidu vaadata kriitilise pilguga juuste olukorda. Kasuta häid hoolduvahendeid juba mitu nädalat enne pulmi, et juuksed oleksid terved ja läikivad. Alati katseta tooteid enne tähtsat pidu, sest viimane asi, mis sa soovid, on halb üllatus tähtsal päeval. Kui Sa kindlasti soovid juuksevärvi radikaalselt muuta, siis tee seda mõni kuu enne pulmapäeva. Sel juhul on Sul piisavalt aega teha muudatusi, kui Sa ei saanud seda mida ihkasid. Proovisoengu soovitan teha vähemalt üks kord enne pulmapäeva ja parim aeg selleks on nädal enne pulmapäeva.“

Nii nagu Ivika jutust võis välja lugeda on juuksekaunistused üks võimalus oma soengut pidulikumaks muuta. Meie tootevalikust leiate selleks puhuks väga hästi sobivad käsitööna valmistatud juuksekaunistused. Juuksekaunistusi sobib kanda ka koos looriga, mis on üks tõeliselt ilus ja armas pruudi ehe! Loori soovitaksin proovida ka neil, kes on veendunud, et loor neile ei sobi. Tihti ei osata iseennast lihtsalt loori kandmas ette kujutada, samas kui loori proovida võib tulemus Teid üllatada :) Loori on võimalik kanda vaid kord elus, seega vähemalt proovige seda varianti!

Meie soovitame juba varakult mõelda pulmapäeva soengu ja juuksekaunistuste peale, ainult nii võite kindel olla, et Te saate täpselt seda mida soovite!

Nelli Kerde
Pulmadeks.ee e-pood
www.pulmadeks.ee
Fb: Pulmadeks
Pinterest: Pulmadeks