Nutika pruudi pulmakingal on kingakaunistus ja kontsakaitse - Ehted, Ideed, Planeerimine, Riietus

Sisestas Nelli Kerde,
Blogide kategooria: 

Suvised pulmad on ukse ees, seega on õige aeg rääkida veidi pikemalt kingakaunistustest ja kontsakaitsmetest.

Pulmakingi ostest on paljud pruudid valiku ees, kas osta uhked kaunistustega pulmakingad või midagi sellist, mida saaks tulevikus veel kanda. Ühelt poolt nagu tahaks midagi erilist, teisalt jäävad need kaunid kingad tulevikus ilmselt enamuseks ajaks kappi ülipidulikke sündmusi ootama. Meie meelest on geniaalne lahendus osta klassikalised valged kingad ning soetada nende juurde pidulikum klõpsuga kingakaunistus. See annab Teile võimaluse peale pulmapäeva kaunistus kergelt eemaldada, nii saate tulevikus kingi ja kingakaunistust erinevalt kombineerida. Kingakaunistuse saate poetada oma käekotti, et juhul kui üllatusena tekib vajadus oma kingi pidulikumaks muuta, saate kotist haarata kingakaunistused ning kiirelt oma kontorikingad muuta pidulikeks peokingadeks.

Teiseks nutikaks tooteks õuepidudel on kontsakaitsmed! Suviste pulmade puhul veedetakse palju aega õues, seega peavad kontsakandjad kingade säästmiseks ebamugavalt päkkadel tippima. Kontsakaitsmed aitavad sul vältida rohu, mulla, kruusa, muda kinnitumist kingakontsadele ja säästab sind pinnasesse sissevajumisest. Peale pidu saate kontsakaitsmed kerge vaevaga puhastada ning käekotti uut õuepidu ootama panna. Kanna neid piknikul, välitingimustes toimuvatel pidudel või laud/parkett põrandatel kõndimisel. Neid on nii läbipaistvaid, kui musti või sinu eriliseks päevaks mõeldud lillede ja Swarovski kristallidega kaunistatud kontsakaitsmeid, mis lisavad sinu väljanägemisele glamuuri.

Kontsakitsmete tagasihoidlikum ja nähtamatum alternatiiv on Plastic Fantastic®. Plastic Fantastic® koosneb tükist arendatud plastikust, mis pitseeritakse tihedalt ümber sinu kontsade, rakendades sellele fööni kuumust.Plastic Fantastic on nähtamatu ja püsiv toode, mis on tehtud kulumist tõrjuvast materjalist, et see peaks vastu kõikidele kahjustustele. Plastic Fantastic® ei hoia küll ära pinnasesse vajumise, küll aga kaitseb see ime hästi sinu kingakontsi.

Nelli Kerde
Pulmadeks.ee e-pood
www.pulmadeks.ee
Fb: Pulmadeks
Pinterest: Pulmadeks