Ideaalse pruudiehte teejuht... - Ehted

Sisestas www.pruutpaar.ee,
Blogide kategooria: 

Seekord üritame koos hakkama saada pruudiehete valimisega. Niisiis... Kuidas leida kleidi juurde sobivad ehted?

Eeldusel, et pruutkleit on olemas (või vähemalt on välja valitud kindel tegumood), hakkame valima sinna juurde sobivaid ehteid. Ei ole vahet kas on plaanis investeerida vääriskividest ja - metallist ehetesse või soetate endale rahakotisõbralikumad imiteeritud ehted, mida kavatsete kanda ainult üks kord oma pulmapäeval.Tähtsaim on jälgida pruutkleidi värvi, kaeluse lõiget ja kaunistusi. Kõige peamine oma ehete juures on see, et tunneksid  ennast nendes mugavalt. Samas ei tohiks unustada, et ehted peaksid sulanduma pruudi tervikliku välimusega.

Valge kleidi juurde sobivad hõbedased ehted koos valgete pärlite ja  kristallidega.  Loodusvalge kleidi juurde on kõige õigem valik kuldsed ehted elevandiluu värvi pärlite ja kristallidega. Võid proovida ka hõbedaseid ehteid koos rohkete elevandiluu värvi pärlitega. Kui pärleid on palju, siis varjutavad need hõbedast läiget ja loodusvalged pärlid jäävad mõjuma. Šampanja värvi juurde vali aga kindlasti kuldsed ehted ning kui soovid pärleid, siis kindlasti kreemikamaid.

Lihtsama kleidi juurde on kergem ehteid sobitada. Siin on kaks võimalust. Esiteks pidada lihtsat joont ja kasutada tagasihoidlike ehteid. Sellisel juhul peaks ka soeng ja jumestus ning muidugi ka kogu pulma temaatika olema väga lihtne. Teiseks võimaluseks on kasutada  väga rikkalikke  ja käsitööehted, siis on tähelepanu just ehetel.  Kui kleidil  on kasutatud palju erinevaid kaunistusi, siis peaks valima tagasihoidlikumad ehted, et ehted ja kleit ei jääks omavahel konkureerima.

Kui kleidi kaunistustes on kasutatud ainult pärleid, siis peaks ka ehete valikul lähtuma just sellest vaatenurgast. Kasutada võiks kas ainult pärleid või pärleid koos väikese hulga kristallidega. Kui kleidil on palju kristallkaunistusi, siis teha ehete valik kristallide hulgast.

Kõige parem, kui leiad sobiva ehtekomplekti, kus on kaelakee, kõrvarõngad ja võib olla ka käevõru,  kõik ühes stiilis. Kui aga leiad endale kaelakee, mis väga meeldib, siis peaks valima keest mingi kindla motiivi, mida järgides valida kõrvarõngad. Kindlasti peaksid ehetega kokku sobima ka tiaara ja kõik muud peakaunistused. Siin kehtib jällegi sama reegel: järgida motiive ja kasutatud pärleid ning kive.

Suures pulmasaginas ära unusta eemaldada kõik muud kaelaketid, käevõrud, sõrmused ja käekell. Need ehted võivad olla sulle väga väärtuslikud ja tähenduslikud  aga nad ei ole sobilikud aksessuaarid pruudile. Ainuke ehe, mis sobilik kanda koos pruudiehetega, on kihlasõrmus. Registreerimise ajal teineteisele abielusõrmuste panemisel peaks kihlasõrmus olema teises käes.

Enim pruutkleidi juures kasutatavad ehted:

  • Kaelavõru ehk choker (36-41 cm pikk kee, mis jääb õlgadele toetudes kaela ümber )
  • Printsessi kee  (43-48 cm pikkune rangluudele toetuv kaelaehe)
  • Y-kujuline kee
  • Ripatsiga kee
  • Seljale pikalt ulatuv kee

Pikemalt kleidi kaelustest ja nende juurde sobivatest ehetest saad lugeda jällegi meie kodulehelt www.pruutpaar.ee

Õigete ehete leidmist soovides,

Rita Kaas

Pulmakorraldus

56657597

www.pruutpaar.ee

------------------------

Pruutpaar.ee nüüd ka Facebook´is

crizzy19882
Kasutaja crizzy19882 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 20 Mai 2010 - 01:32
Re: Ideaalse pruudiehte teejuht...
4 Detsember, 2010 - 17:08

Väga vajalik postitus, suured tänud, avastasin selle juba Teie koduleheküljelt, sain juba isegi mõtteid millised ehted peaks vaatama oma tulevase kleidi juurde.

Usun, et iga tulevane pruut saab siit abi.!

www.pruutpaar.ee
Võrgust väljas
Liitus: 17 Aprill 2008 - 23:59
Re: Ideaalse pruudiehte teejuht...
4 Detsember, 2010 - 19:46

Suured tänud tagasiside eest! See annab hoogu juurde ja tunde, et sellised blogid on vajalikud:)
Peagi on tulemas lisa!

Ikka Teiega,

Rita Kaas
Pulmakorraldus
56657597

www.pruutpaar.ee
------------------------
Pruutpaar.ee nüüd ka Facebook´is

crizzy19882
Kasutaja crizzy19882 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 20 Mai 2010 - 01:32
Re: Ideaalse pruudiehte teejuht...
5 Detsember, 2010 - 13:42

Jätsin mainimata, et tänud ka väga meeldiva ja kiire teeninduse eest. Tellisin teie netipoest pisikese korvikese, see on väga armas.

MaarjaLiisa
Kasutaja MaarjaLiisa pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Mai 2008 - 15:26
Re: Ideaalse pruudiehte teejuht...
9 Jaanuar, 2011 - 22:07

Minul oli pulmas kaelas chokeri tüüpi kaelaehe. Tellisin selle Etsy.com-st ning alles kuu enne pulma avastasin toonierinevuse ehte ja kleid vahel.
Nimelt olin kleidi lasknud teha lumivalge kangaga. Kaelaehe oli aga pigem loodusvalget tooni.
Tuttav tuututas pidevalt, et see ei sobi kokku ja jääb kole jne. Isegi kaalusin ehte valgendamist.
Kiirete toimetuste tõttu valgendamine ununes ja ehe jäigi originaalvärvi. Samas, kõikide pärlite, jubinate eemaldamine oleks nagunii ehte tuksi keeranud:D
Lõpptulemus: Ideaalne:) Usun, et keegi ei märganudki toonivahet ning tundsin end kui printsess tol päeval!:) Oma imekauni printsi, tõlla ja välimusega.
Galeriis on pilte ka, juhuks kui soovite uurida toonierinevuse astet:P

-------------------
http://04-06-10.blogspot.com http://unshatteredfaith.blogspot.com -------------------