Pulmade tipphooaeg on õige peatselt algamas! - Ideed, Riietus, Ehted

Sisestas novella_1,
Blogide kategooria: 

Pulmade tipphooaeg on õige peatselt algamas! Abiellumine ja pulmade pidamine on paljude jaoks elu üks tipphetki, milleks hakatakse tavaliselt kuni pool aastat varem ettevalmistusi tegema. Kuna sel tähtsal päeval peab olema kõik ideaalne ja mitte miski ei tohi viltu minna, tuleb kõik detailid, alates peokohast kuni pulmariietuseni võimalikult varakult paika panna.

Arvestades Eestimaa kliimat, kipub kõige ihaldatum pulmade pidamise ja laulatuste aeg olema hiliskevad ja suvi. Seetõttu tuleb peopidamise koht võimalikult varakult välja valida, sest kindel on see, et te ei pruugi sugugi ainsad olla, kes just selles kaunis mõisas või looduskaunis kohas enda elu tähtsündmust tähistada plaanivad. Sageli kehtib reegel – kes ees, see mees.

Paljud tüdrukud on juba päris väiksena unistanud valgest kleidist ja loorist, mida nad oma pulmapäeval kannavad. Maitse-eelistused ja mood muutuvad ajas, kuid kindlasti ei muutu soov näha sel päeval välja silmipimestavalt kaunis. Isegi, kui loodus ei ole õnnistanud sind supermodelli või missi välimusega, on eranditult kõikide pruutide silmis sel päeval eriline sära ja läige, mis pimestab kõiki pulmakülalisi ja muidugi eriti peigmeest.

Tähistasime abikaasaga üsna hiljuti oma viiendat pulma-aastapäeva ja vahel tundub, et see oli justkui alles eile. Mäletan selgelt, kuidas vahetult peale kihlumist oma peas pulmi planeerima hakkasin. Tean, et alati ei pruugi pulmade planeerimise protsess kui õlitatult kulgeda ja kindlasti tuleb olla valmis teatud tagasilöökideks, kuid peamine on säilitada positiivsus ja üksmeel. Oluline on suure korraldamise käigus mitte unustada, et peost, riietusest ja pulmavanast on kordades olulisem see, et see on eelkõige teie kahe päev. Pühendute teineteisele kogu eluks ja soovite seda ilusat hetke oma lähedaste ning sõpradega jagada.

Üks probleem, millega kokku puutusin ja mida ei osanud kartagi, oli sobivate pulmakingade leidmine. Pulmapäev algab pruutpaari jaoks juba üsna varakult. Vaja on käia juuksuris, meigis, pruudikimbul järel. Päev kujuneb päris pikaks ning seetõttu on eriti oluline, et pulmakingad oleksid võimalikult mugavad.

Kahjuks viis aastat tagasi tundus mulle, et mõlemat – mugavust ja ilu korraga ei saa. Käisin läbi kõik Tallinnas asuvad kingapoed, otsitud sai internetist, aga kord olid kingadel liiga kõrged kontsad või peenike nina. Siis jälle oleks tahtnud muidu sobivatel kingadel näha väikest ilusat kivikest või lipsukest. Kahjuks ei õnnestunudki leida seda ideaalset kingapaari ja leppisin sellele kõige lähemal olevatega.Selline pisiasi muidugi meie suurpäeva ei rikkunud ja kõik muu kulges igati plaanipäraselt ning meeldejäävalt.

Kuna meie pulmad leidsid aset kevadkuul ja pidu toimus siseruumides, oli mul üks mure vähem – ma ei pidanud muretsema, et rikun oma kaunid pulmakingad, kuna vajun kontsapidi muru või killustiku sisse. Kahjuks kimbutab see mure paljusid tulevasi pruute, kes üldjuhul oma pulmadeks soetatud kingi hiljem enam kanda ei saa, sest nende kontsadelt on nahk ära kriibitud või on need mingil muul viisil rikutud...Oleksin soovinud, et viis aastat tagasi oleks olnud müügil kingakaunistused ja kontsakaitsmed, kuid kahjuks sel ajal Eesti turul selliseid tooteid veel ei pakutud.

Suur heameel on tõdeda, et nüüd on võimalus oma pulmakingi ise stiliseerida ja disainida ning kaitsta oma kinga kontsasid erinevate vigastuste eest kasutades selleks Novella e-poes müüdavaid spetsiaalseid kaunistusi ja kontsakaitsmeid.

Siinkohal olgu veel öeldud, et kontsakaitsmed mitte ainult ei kaitse kontsasid, vaid ka sind – kontsade rohu või mulla sissevajumisest tekkinud ebameeldiva tunde eest. Novella e-poes pakutavate kaupade valik on lai ja mitmekülgne, kaupa on erinevale maitsele ja teenindus professionaalne ning kliendisõbralik.

Tutvu lähemalt pakutava tootevalikuga aadressil: www.novella.ee

Pulmad on su elu tähtsündmus, ära lase pisidetailidel ennast sel päeval häirida.

   

crizzy19882
Kasutaja crizzy19882 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 20 Mai 2010 - 01:32
Re: Pulmade tipphooaeg on õige peatselt algamas!
6 Aprill, 2011 - 23:51

Kingakaunistused on ühed toredad asjad. Ja üllatav, et Eestis ka pakutakse. Ise otsin enda kingadele klamber - kaunistused ning olen sellega 100% rahul. Kuna ei leidnud selliseid kingi nagu tahtsin mitmetel erinevatel asjaoludel. Kuna ma hetkel Eestis ei asu siis siin selliseid tooteid palju siis osustasin tellida ja vaadata kuidas siis ikkagi need kingad kaunistustega välja näevad.

Aga kindlasti soovitan, sest see on väga lihtne viis oma kingad suurepäraselt ilusaks muuta.

Edu!

nipitipitiri
Kasutaja nipitipitiri pilt
Võrgust väljas
Liitus: 5 Jaan 2010 - 20:07
Re: Pulmade tipphooaeg on õige peatselt algamas!
7 Aprill, 2011 - 19:14

aitäh info eest! kontsad saavad murus ja liival kõndides kontsakaitsmetega hästi hoitud.

Heino
Võrgust väljas
Liitus: 29 Märts 2008 - 06:52
Re: Pulmade tipphooaeg on õige peatselt algamas!
11 Aprill, 2011 - 15:55

Tervitus pruutpaaridele.
Selline teema on ülitähtis pruutpaaridele! Oma kogemuste põhjal võin kinnitada ,et paljud pruudid ei pea pulmi oma uute kingadega vastu. Siis on situatsioon järgmine - ämmad ( pruudi emad) pulmas paljajalu ja nende kingad pruudi jalas! Sama õnnetus on tihti pruutlkeitide, looride ja ka peigmeeste ülikondadega. Iga uus asi on võõras su jalas ja seljas. Soovitan alati pruutpaaridele - Pange kindlasti oma kingad kodus enne pulmi õhtuti jalga ja ka proovige oma pruutkleiti ja ülikonda kodus selga! Pole ju eriti meeldiv näha pulmas -kus kõigi pilgud on teile pööratud - nihelevaid pruute ja peigmehi ja eriti kui nad lausa paljajalu pulmas on.
Kui hoolikalt vaadata võite seda näha ka mu blogi pildigaleriis.
Kauneid pulmi kõigile!
Pulmavanem Heino

Suska
Võrgust väljas
Liitus: 31 Märts 2012 - 02:04
Re: Pulmade tipphooaeg on õige peatselt algamas!
12 Aprill, 2012 - 17:31

Mina kuulsin nüüd, abielu eel, esimest korda, et on olemas kontsakaitsmed,
aga parem hilja kui üldse mitte kunagi :D