Kuidas Pinterestist saadud ideed reaalsuseks muutusid - Ideed

Sisestas tuuli101,
Blogide kategooria: 

Pulmi planeerides oli üks eriti hea abimees Pinterest (www.pinterest.com). Kui alguses seda sirvides tundus kõik lihtsalt niisama tore ja ilus vaadata, siis varsti hakkasin mõtlema, et kas tõesti annaks neid ideid ka reaalsuseks muuta. Ja mida aeg edasi, seda rohkem hakkas mõte liikuma.

Ma üldiselt surfasin seal niisama ringi ja endale väga liiga palju ei salvestanud, et pead mitte liigselt sassi ajada. Siia said mõned ideed kokku: http://www.pinterest.com/ttalur/pulmad/ ja mees omalt poolt kogus mõned mõtted siia: http://www.pinterest.com/valdokanemagi/love-and-marriage/

Lõpuks põhilised, mis teoks said:
* Puidust sildid, kuhu valge värviga miskit peale kirjutada: Õnnelikult elu lõpuni algab siit! Parim päev üldse!

* Külalistele kingituseks isetehtud ümbrik (pulmakutsega sarnane), kus see on 1-sendine koos lotopiletiga ja pisike tänukaardike

* Laste lauale purgid, kus peal oli lapse nimi, kaunistatud pulmatoonides ja sees lahtised kommid

* Sääsetõrjekorv (enne Jaani oli nii külm, et sääski polnud, nii et see otseselt vajalikuks ei osutunud)

* 40 küünalde purki, kus sees kivikesed pulmatoonides ja teeküünal, ümber pael ja kõik need mööda mere äärset laiali paigutatud

* Kadakast koha"kaardid", nimi peale põletatud (kuigi see idee tuli rohkem vist meil endal kui konkreetselt mõne Pinteresti pildi järgi, aga eks mõjutusi tuli siiski sealt ka)

Kui alguses tundub see liialt suure ettevõtmisena ja pildid tunduvad niisama ilusad, siis tasub siiski proovida. Tulemus on kindlasti hea ja hakkab külalistele silma. Saate oma pulma kujundada täpselt selliseks nagu unistuste piltide pealt nähtud.

mailisx
Võrgust väljas
Liitus: 16 Okt 2011 - 17:34
Re: Kuidas Pinterestist saadud ideed reaalsuseks muutusid
9 August, 2014 - 15:23

Aitäh, sain häid ideid juurde;)
Parimat, m

tuuli101
Võrgust väljas
Liitus: 11 Juuli 2014 - 14:03
Re: Kuidas Pinterestist saadud ideed reaalsuseks muutusid
11 August, 2014 - 13:03

Tore, kui keegi ideid juurde saab :) Kui meie pulmapildid valmis saavad, siis saan lisada ka pilte konkreetsetest asjadest, et paremini aru saaks.

entr0py
Võrgust väljas
Liitus: 30 Nov 2014 - 08:33
Re: Kuidas Pinterestist saadud ideed reaalsuseks muutusid
10 Detsember, 2014 - 22:54

See on muideks väga tore idee! Olen vaadanud tumblr-ist, weheartit-ist, google jne.
Ise olen pilte koguaeg vaadanud ja mõelnud.. Nüüd varsti pulmad tulemas, plaan on paar asja teha ja kui hästi välja kukuvad, ka need kasutusse võtta.