Külaliste paigutamisega seotud ideed - Ideed

Sisestas Kristiina Disain,
Blogide kategooria: 

Püüdsin panna siia kokku internetist leitud ideid, millised võivad olla istumisplaanid ja kohakaardid pulmas :) Loodetavasti on abiks nendele, kes alles mõtlevad, kuidas külaliste paigutamist näidata ja lahendada nii, et külaliste jaoks oleks see arusaadav ja mugav.

Kohakaardid külalise nimega, on olemas ühepoolsed, kahepoolsed kaheks volditud, erineva kujuga pokaali otsa pandud (näiteks liblika kujuga), ühepoolsed mis on paigutatud spetsiaalse kohakaardi hoidja peale. Kohakaarte võib asendada ka kommikarbikesega, millel on sildike külalise nimega. Sildikest külalise nimega võib siduda ka mingi asja külge - puuviljad, köögiviljad, dekoratiivsed taimed, meritähed jne.

lauaplaanid - näidatud on laua number, külalise nimi. Vahest, kui laud on U, E jms tähe kujuline, siis lauaplaani teha traditsioonilisel kujul on keeruline ning külalise nime asemel võivad olla samuti numbrid ning sellisel juhul on olemas ka eraldi nummerdatud külaliste nimekiri.

lauanumbrid - kaardina volditud, fotoraami sisse paigutatud, hoidja peale paigutatud, pudeli ümber sildina pandud.

Lauaplaani ja kohakaarte edukalt võivad asendada ka nn escort kaardid (plaanid) - sellisel juhul sildikesed külalise nime ja laua numbriga on ilusti riputatud või pandud lauaplaani asemele ning külaline saab sealt juba võtta oma sildikest ja suunduda oma kohale. Antud variant on ka soodsam, sest ei pea eraldi tegema lauaplaane ja kohakaarte.

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Külaliste paigutamisega seotud ideed
25 Juuni, 2012 - 08:52

Tervitus-

Palun märkida juurde, kus need pildid saadud on, kas siis lingid originaalide juurde või märge, et need on kõik sinu enda pildid.

Tervitades,

Virgo

Kristiina Disain
Võrgust väljas
Liitus: 22 Jaan 2007 - 13:36
Re: Külaliste paigutamisega seotud ideed
25 Juuni, 2012 - 10:00

Kirjutasin kohe alguses blogi postituse lühikirjelduses, et need pildid on kokku kogutud internetist, enam ei pruugi leida allikat. Kui sellest ei piisa, siis võib minu poolest blogi postituse ära kustutada.

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Külaliste paigutamisega seotud ideed
26 Juuni, 2012 - 00:50

Tervitus-

Ära ei tahaks kustutada, aga tulevikust pevad olema mujalt võetud piltidel olema luba, et saad neid kasutada.

Aga ma arvan, et kuna sa oled siin konkreetselt öelnud, et pole sinu pildid, siis peaks sobima !

Tervitadex,

Virgo