Mida kinkida noorpaarile ? - Ideed

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 
Mida teha, kui pruutpaar pole koostanud  „soovide nimekirja” ja ise pole ka kindel, mida noorpaaril vaja oleks? Loomulikult võib kinkida raha, kuid on ka teine, palju originaalsem, võimalus – pikendada noorpaari mesinädalaid. Seda saab teha kinkides värskelt abiellunutele koos nautimiseks mõnusa seikluse, lõõgastuse või koolituse, mis tooks rõõmu ja vaheldust ka mesinädalatele järgnevatesse argipäevadesse. Järgnevalt on toodud populaarsemad elamuskingitused pulmadeks.
 
Hariv veinikursus või eratunnid tantsuõpetajalt
 
Mõnikord satuvad kokku inimesed, kellele meeldib alati uusi asju õppida ja koos värskeid ja põnevaid teadmisi saada. Sel juhul võiks pulmadeks kinkida just midagi õpetlikku. Hariv veinikursus sobib kõigile neile, kel on väiksemgi huvi veinikultuuri vastu. Iga kursus on erinev ning maitstakse ning tutvustatakse erinevate maailmaosade veinikultuuri.
 
Eratunnid tantsuõpetajaga annavad aga noorpaarile võimalus valida endale meelepärane standard- või ladina-ameerika tants(ud) ja koos selgeks õppida. Tantsimine on suurepärane võimalus unustada kõik ja koos kaaslasega sukelduda muusika ja tantsu haaravasse maailma. Tantsimine harib füüsiliselt, vaimselt ja loominguliselt, samuti laeb emotsionaalselt ja kisub eemale argirutiinist.
 
Hõljuki, mootorsaani või ATV safari
 
Hõljukid sõidavad nii maal, vees kui ka jääl. Hõljuk on sõiduvahend, millega võivad sõita kõik, kellele sobib aktiivne meelelahutus. Mootorsaan on jalaste ja roomikutega varustatud mootori jõul jääl või lumel liikumiseks ette nähtud maastikusõiduk. Sõitjale tehakse alguses teoreetiline instruktaas, järgneb sõit. Samuti on tõeline seiklus ATV safari. Metsarajad, tõusud, langused, kraavid, muda, liiv - on vaid osake sellest safarist. Adrenaliin on garanteeritud. Valida on erineva raskusastme ja pikkusega matkaradu, mis sobivad nii proffidele kui algajaile. ATV-d on ühekohalised, mistõttu täieliku sõidukogemuse saavad nii mees kui naine kõrvuti mööda maastikku, läbi vee või lume sõites. Hõljuk ja mootorsaan on kahekohalised, seega on võimalus valida julgem inimene juhiks või juhtida kordamööda.
 
Romantiline lend kuumaõhupalliga või tutvumislend lennukiga
 
Õhupall on vanim lennuvahend, millega inimesed õhku tõusnud. Õhupalliga lendamine on suur seiklus – iial ei või kindel olla, kuhu maandutakse. Lennatakse sinna, kuhu tuul kannab. Sobiva ilma korral lennatakse õhupalliga ainult varahommikul päikesetõusu ajal ja hilisõhtul päikeseloojangu ajal, millega kaasneb imeline vaade ja meeliülendav kogemus. Kui pall on maha võetud ja pakitud, korraldatakse esmalendajatele väikene austus- ja ristimistseremoonia. Iga esmalendaja saab tiitli ja vastava sertifikaadi. Seiklusrohkuselt ei jää kuumaõhupalli lennule alla ka veidi soodsam pulmakingitus, tutvumislend lennukiga. Instruktori juhtimisel lennatakse läbi pilvede ja saadakse osa taevalikust kogemusest. Enne lendu on võimalus valida trajektoor ja objektid, millest soovitakse koos üle lennata.

Romantiline ratsamatk õhtusöögiga või õpetlik kohvi-šokolaadi tuur
 
Matkajuhi saatel ratsutatakse läbi lummavalt ilusa Eesti looduse, silmitsedes samal ajal päikeseloojangut. Matkajatel on võimalus hobuseid harjata ning matkaks ette valmistada. Pärast ratsamatka saab noorpaar nautida spetsiaalselt neile valmistatud kahekäigulist õhtusööki. Romantikahõnguline on ka õpetlik kohvi-šokolaadi tuur Tallinna vanalinnas. Tuur sisaldab röstikoja ja šokolaadimaja külastust ning romantilist einet kahele. Röstikojas saab tutvuda kohvi röstimisprotsessiga ja maitsta erinevate kohvimaade kohvisid. Šokolaadimajas saab degusteerida erinevaid käsitsi valmistatud trühvleid. Seejärel on kerge eine kahele romantilises šokolaadi kohvikus. Lisaks saab noorpaar kingitusteks kaasa röstikojast paki enda valitud kohvi ja šokolaadimajast karbi enda valitud trühvlitega.
 
Proovisukeldumine või proovisõit rannakatamaraanil
 
Proovisukeldumine toimub basseinis ning annab võimaluse edaspidiselt tervislikult ning põnevalt avastada müstilist veealust maailma ja muuta oma puhkusereisid meeldejäävamaks ning seiklusrikkamaks. Proovisukeldumisel tutvutakse sukeldumisvarustusega, räägitakse põgusalt teooriat ning proovitakse ka sukelduda. Proovipurjetamist soovitame kiirust ja ekstreemseid elamusi soovivatele merehuvilistele. Katamaraanid on kiired ja ei lähe kreeni - nad lendavad - see on just see tunne, mida tunneb pealttuule pontoonil vees välja kerkides.
 
Golfiga tutvumise pakett või romantiline veiniseiklus
 
Mõlemad paketid on ideaalsed ilusa suvepäeva nautimiseks. Golfi koolitusel osalejatel on võimalus koos kogenud golfimängijaga minna tutvuma kõigigega, mis on seotud golfiga. Õpitakse tundma varustust, löögitehnikat, reegleid ja palju muud. Romantiline veiniseiklus on tunnike jalutamist värskes õhus Kaberneeme poolsaarel koos kaardi ja kompassiga. Kaardi järgi tuleb üles leida kohad, kuhu on peidetud vihjed veini leidmiseks. Pärast seiklust ja veini leidmist ootab noorpaari Kaberneeme sadama restoranis ahjuforell, majakook ja kohvi või tee, majutus külalistemajas ning rikkalik hommikusöök.
 
Kõik need elamuskingitused on mõeldud kahele inimesele ja jäävad hinnavahemikku 300-6000 krooni.
 
 
Elamusi kinkides võid olla kindel, et noorpaar ei saa tarbetut või juba olemas olevat asja, mis kapinurka seisma jääks. Samuti ei tasu muretseda, et kingitus kasutamata jääb, sest elamusi saab välja võtta tervelt ühe aasta jooksul.
 
Lisainformatsioon: www.kingitus.ee ja telefonil 6 559 165 või e-posti aadressil infoatkingitus.ee
MaarjaLiisa
Kasutaja MaarjaLiisa pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Mai 2008 - 15:26
Re: Mida kinkida noorpaarile ?
9 Märts, 2010 - 16:21

Väga armsad kingitused=)
-------------------
http://04-06-10.blogspot.com
-------------------
1Corinthians 13:13
And now these three remain: faith, hope and love. But the greatest of these is love.:)

-------------------
http://04-06-10.blogspot.com http://unshatteredfaith.blogspot.com -------------------

ät
Võrgust väljas
Liitus: 4 Juuni 2010 - 23:49
Re: Mida kinkida noorpaarile ?
4 Juuni, 2010 - 23:58

Sellised on jube head kingitused aktiivsetele, aga millega mina pole veel alt läinud ja noorpaarid õnnelikuks teinud on dekoratiivmaalid, mis on ja jääb neile mälestuseks ning ka nende pesa kaunistama. Siiani olen kasutanud ja sellega väga rahul Tartu firmat Artmoments (www.artmoments.ee), kus sain ka nn oma nägemusejärgi tellida. Soovitan soojalt, sest seiklusi ei jõua ka kõik kinkida.