Epu: Kohtumislugu vol1. - Igasugused pulmadega seotud eel- ja järellood

Sisestas Epu,

Olin keskkooli lõpuklassis. Maha jäetud noormehe poolt, kes võrdles mind kogu suhte ajal oma eksiga, tegi mu välimust ja iseloomu maha ning siis takkaotsa hakkas mind selle eksiga veel petma ka.. Olin üle aasta olnud sõltuvussuhtes ja järsku sellest vabanenud. Nö üleminek tagasi reaalsesse ellu oli üsna karm.

Peagi avastasin, et on olemas selline isiksus, nagu MINA ISE. Ja proovisin oma elu, olemist ja suhtumist selle ümber hakata seadma. Otsisin osa oma vanu tuttavaid üles ja ka uusi tutvusi. Lihtsalt, et suhelda, et mitte olla oma masenduses üksi.

Ja nõnda ma siis uuesti sinna jutukasse sattusin, kus ka mu eks oli käinud ja tema pahameele tõttu loobusin seal käimast. Kuid enam ei takistanud ta mind. Ühte põhilisse kanalisse oli mingi uus tüüp tulnud, nimetame ta C.-ks, kes kuulas mingit imelikku muusikat ja sheikis oma peput selle saatel. Veel jäi mu silmad pidama sellel, et tüüp sama ropp ja rõve, kui ma ise. Minu sõbranna oli temaga jutuka kokkutulekul kohtunud, nõnda siis ta teadis kommenteerida, et kui välimus välja jätta, on täitsa broo kutt.

Ühel õhtul see kutt pidas plaani Türisalu pangale päikeseloojangut vaatama ning pead tuulutama minna. Ega ma ei mäletanud, kus ta täpselt Tallinna lähedal elas ja siis ma rääkisin, et võtku mind ka, et tahangi oma fotokat katsetada ja peatuulutus kulus mullegi ära. Ja ta oli nõus! Kui aus olla, siis ma ei uskunud seda! Leppisime kokku, et Magistrali ees saame kokku. Mina helesinises jopes ja Zenit fotokaga, tema porise Mondeoga. Sõbranna hoiatas vaid, et ärgu ma ta välimust tähele pane esialgu, et küll ma ära harjun, tal on hea iseloom (sõbrannal on lihtsalt hoopis teistsugune meeste maitse). Aga mul oli välimusest ükskõik. Pidin lihtsalt kodust välja saama, et hulluks ei läheks ja ega ma tolle kutiga sellepärast välja ei läinud, et mingit liini ajada. Mul oli meestest kõriauguni ja lubasin endale, et lähema paari aasta jooksul ei tule mingit suhet.

Ega ma palju näinudki, milline see kutt välja nägi, sest tal nokamüts oli silmini ja prillid ees. Vaid ta armid näol jäid silma habemetüüka seest. Ega ta ei vaadanud mulle palju otsa ka, keskendus sõitmisele.

Aga me rääkisime.. Ja rääkisime.. Imetlesime loodust.. Pärast viis ta mind koju. Kui hakkasin head aega ütlema, vaatas ta mulle otsa ja klõbistas sõrmedega roolirattal ja minu pulss vist kahekordistus, mõistmata, miks. Kuid ma ei teinud sellest välja ja ütlesin, et ok, homme kordame! Kuupäev oli siis 13. aprill, teisipäev. Ega ma ei uskunud, et ta võtab ühendust järgmine päev, et uuesti sõitma minna. Olin paljude inimestega neti kaudu tutvunud ja niimoodi kohtunud ja arvasin ette aimavat, mis järgmiseks juhtub.

Kuid ta kontakteerus siiski. Ja viis mind jälle sõitma. Seekord Keila-Joale ja Laulasmaale. Minu eks oli enne mu tuju totaalselt nulli ajanud (me elasime veel ühe katuse all, sest ta oli sisendanud, et mul pole kuskile minna jne jne ja ma sinisilmselt uskusin) ja nõnda olin ma suur osa vait ja nautisin imelist loodust ja ütlesin vaid, et küll on kahju, et loodus pole veel roheline. C. lohutas, et pole hullu, järgmine kord on rohelisem. Neelatasin vaikselt ja mõtlesin, mis järgmise korral?? ning vaikisin edasi.. Siis vabandasin, et ma pole just eriline reisikaaslane, mul on hunnik probleeme kaelas ja ei suuda neid täna kaelast raputada. Tema vastu: "Ma ei vaata üldiselt inimese probleeme, vaid teda ennast nende all." (see lause jäi kõrvu kohe kumama, sest ma olen inimene, kes endale pidevalt kõiksugu sekeldusi kaela tõmbab ja just ekskutt pidevalt pahandas/heitis seda ette mulle). Mingi aeg tagasisõites läksime Keilast läbi, et mind koju Mustamäele viia ja mainisin, et mulle pole elusees Keila meeldinud, olen palju seal hulkunud, kuid see pole minu maitse! C. ainult muigas (hiljem selgus, et ta elas Keilas.. ).

Laupäevaks kutsuti mind sauna. Vanematele ei tutvustatud, nemad tegid omi tegemisi, kuid sauna oli kutsutud ka ta parim sõber oma naisega. Kes vaatasid meid, kui paari! Mina ehmatasin totaalselt ära ja muudkui mõtlesin, et me olemegi paar või?? Millal see juhtus? Ei-ei-ei. Aga midagi kommenteerima ka ei hakanud, mõtlesin,e t kui nii arvavad, siis on see nende endi viga. Tutvunud lapsepõlvepiltidega ja oodanud, millal meie saunajärg käes, proovisime arendada viisakat vestlust, kuid mõte kiskus ikka vist mõlemal sinna vasakule. Samas sisendasin endale, et kõik on ainult füüsiline. Pole ammu meeldiva mehe tähelepanu saanud jne. Välimuselt oli ta täpselt selline mees, kellest olin unistanud - veidi halli juustes(ta oli siis 27), veidi kiilanev pea, karvane rind. Murr. Hingelt aga ta veelgi enam minu maitse.

Õhtu läks hästi, olin küll üsna sabinas, kuid jäin ellu. Saunaskäik läks natuke käest ära. Peale seda mõtlesin, et sellest supist, mis ma nüüd kokku keetsin, ma vist nii lihtsalt ei pääse.. Aga enam polnud ma kindel, kas nii väga tahtsingi..

Jätkub..

Bride2008
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aug 2007 - 15:09
Re: Epu: Kohtumislugu vol1.
2 Juuli, 2008 - 14:44

väga mõnus lugemine, selline tore kohtumislugu ja jäi sellise koha pealt pooleli, et tahaks kohe järge lugeda. Väga kaasahaarav ja põnev:) Loodan, et sa ikka varsti järje kirjutad:)

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: Epu: Kohtumislugu vol1.
2 Juuli, 2008 - 15:39

:) Tundub, et siit tuleb järgmine järjejutt, mida oodata :)

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

murka
Kasutaja murka pilt
Võrgust väljas
Liitus: 19 Jaan 2007 - 16:08
Re: Epu: Kohtumislugu vol1.
2 Juuli, 2008 - 16:10

Väga tore lugemine, ootame Vol. 2 :P

http://www.kardaan.pri.ee/maris/kutsed/

leeena
Kasutaja leeena pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2008 - 20:23
Re: Epu: Kohtumislugu vol1.
2 Juuli, 2008 - 17:24

Nii huvitav blogi:) Lugesin hea meelega l2bi!!
Eks meie v6ime m6elda aga saatusel on oma plaanid;)

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev 25.10.2008(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev okt'08

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: Epu: Kohtumislugu vol1.
2 Juuli, 2008 - 18:00

oh, kui põnev...ikka on nii, et mida vähem ootad, seda uskumatum see õnn hiljem tundub:) , aga ootan põnevusega järge...´:)

Zanna
Kasutaja Zanna pilt
Võrgust väljas
Liitus: 14 Jaan 2008 - 20:24
Re: Epu: Kohtumislugu vol1.
2 Juuli, 2008 - 19:08

hmmmm.......
midagi hoopis teistsgust
põnevsega ootame vol2-te:)))

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: Epu: Kohtumislugu vol1.
3 Juuli, 2008 - 14:51

Mulle ka väga meeldis see vol.1 ;)

Ja eks meiegi tutvumine ja edasine elukäik on tingitud saatuse vingerpussidest :P

pulgajäätis
Kasutaja pulgajäätis pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Veebr 2008 - 15:58
Re: Epu: Kohtumislugu vol1.
4 Juuli, 2008 - 01:34

Mulle ka väga meeldis see vol1, ootan huviga järge Smile.

_____________________________________________________________________________

Minu album: http://www.pulmad.ee/node/8940