Julia pulmablogi: II osa. Täname tegijaid!!! - Igasugused pulmadega seotud eel- ja järellood

Sisestas Külaline,

Meie kaunis pulm toimus 18. oktoobril. Kindlasti jagan lähiajal muljeid, seni aga suured tänud tegijatele:

Martin Liivet - meie fantastiline pulmaisa! Väsimatu, kõva häälega, oskas kõiki tegevusse kaasata ja pinget üleval hoida, ent jagus ka härdaid hetki.

Urmas Ääro - fenomenaalne fotograaf! Isegi mõnel mehel võttis tema slaidishow pisara lahti. Ootame juba kannatamatult pulmapilte.

Astrid Valma - väga armas ja südamlik registreerija. Tegi meile kõik puust ja punaseks ette, mida tseremoonial teha. Eks video pealt vaatan üle, mida kõike ta meile rääkis, kuna närv oli tol hetkel nii suur, et jutust mitte kui midagi kohale ei jõudnud.

Hedi Viisma - mängis imeilusat kandlemuusikat tseremoonial ja avatantsuks (klassikat ja Valgret). Te ei kujuta ettegi, mida kõike kandlest välja võluda saab!

Õed Šahrazad - nende etteaste oli meile suur ja meeldiv üllatus!

Ansambel Tont - lahedad sellid Viljandi Kultuuriakadeemiast. Iga kell parem kui sündisült!!! 

Tigasmo Moeäri - sealt tuligi minu unistuste kleit! Kahjuks ei tea ma teenindaja ega oma õmbleja nime, aga olen nendele niiii tänulik! Tigasmost saime ka kõik vajalikud aksessuaarid ja peigmehele vesti-lipsu.

Annilill - suur aitäh ilusa liiliatest pruudikimbu, peigmehe kaunistuse ja pruudipärja eest! Pruudikimp rebiti küll pärast viskamist tükkideks - nii väga tahtsid kõik seda endale :D

Glehni loss eesotsas Annika Kiisaga - tohutult abivalmid ja sõbralikud! Loss oli õhtupimeduses ja küünlavalguses imekena!!!

Mäesalu Catering - Marin ja Co on väga-väga head! Kõik oli detailideni paigas. Teenindajad olid meeldivad ja "nähtamatud". Kõike, mida palusin, sain ka (väga hea hinnaga, muideks). 

Tarmo Renter Momentorist - video tegemise vajalikkusest saime aru 5 päeva enne pulmi (siis, kui tüdrukute õhtu linti võtsin ja pärast kodus üle vaadates kõik selle uuesti sama ehedalt läbi elasin!) ja ometi leidsime endale väga hea videograafi!

Stockmanni Desiree - aitäh soengu ja meigi eest!

Licoln24 ja Excaliburi juht - asjalik ja usaldusväärne venelaste firma. Samuti viimasel hetkel leitud.

Hotell Telegraaf ja Karin Tani - me saime lisaks väga soodsale sviidi pakkumisele ka kaunistatud toa, üllatuse, hilise check-outi ja parimad mälestused!!!

Germalo Reisid - meie pulmareis :)