Kihlasõrmuse kadunud kivi - Igasugused pulmadega seotud eel- ja järellood

Sisestas Mileen,

Tere.
Plaanisime meiegi ilusat ja meeldejäävat registreerimist.
Kuna ei tahtnud kõike viimase minutini jätta ja oli plaan ikka kõik palgast osta siis mõtlesin esimese asjana kleidi peale. Leidsin internetist meeletult ilusa kleidi mis oli ühe korra kantud.Sobis ideaalselt ja tundsin ennast nagu printsess.Aga...! Kui oli kleit proovitud avastasin autos,et kihlasõrmuse kivi oli ära tulnud kleiti proovides.Nüüd on mure kas võtta seda kui halba ennet või mõelda,et ongi viimane aeg sõrmus välja vahetada.Ei julgenud kleiti osta ja kuupäeva mõtlesime ka ümber.Õnneks ei olnud veel avaldused sisse antud. Nüüd ei teagi mida teha kas ikkagi mõelda selle kleidi ostu peale või tasub vaadata ikkagi mõne ajapärast midagi muud.
Kes oskaks nõu anda? Mõtlesin juba ennustaja juurde oma murega minna.Äkki on see enne,et kleit oli õige ja sõrmus vaja tähtsama vastu vahetada või ei tohiks seda kleiti osta ja tuleks kõik asjad edasi lükata,et pole nagu õige aeg? Ohh,kui raske on pea laiali otsas olla.
Andke nõu mida teha:)

kummikomm
Võrgust väljas
Liitus: 17 Veebr 2008 - 18:10
Re: Kihlasõrmuse kadunud kivi
24 Oktoober, 2010 - 22:09

mina küll seda kui halba ennet ei võtaks. võtaks seda kui kivikinnituse halba kvaliteeti. tean ühte naist, kelle abielusõrmuselt korduvalt kivisid kukkunud ja ei ütleks, et neil halvasti läheb - otse vastupidi. veebruaris said nad aastaid oodatud lapsukese ja plaanivad juba järgmistki.
ja kui kleit tundus õige ja hind hea, siis osta loomulikult ära. pärast ei pruugi enam leida nii head ju.
igaljuhul, tahtsin öelda, et paanikaks kindlasti põhjust ei ole. kui sa ise ennustajatesse usud, siis võid julgustuseks muidugi küsida. peaasi, et šarlatanide otsa ei kukuks, kes kõik raha välja pigistavad ja lõppkokkuvõttes ükskõik mida suust välja ei aja.

Mileen
Võrgust väljas
Liitus: 24 Okt 2010 - 13:32
Re: Kihlasõrmuse kadunud kivi
26 Oktoober, 2010 - 23:22

Suured tänud julgustuse eest.Kui kleit alles siis ostan ikkagi ära;)

kati101
Kasutaja kati101 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Nov 2009 - 14:23
Re: Kihlasõrmuse kadunud kivi
31 Oktoober, 2010 - 12:26

Ei tohi üle mõelda ega uskuda mingitesse "halbadesse ennetesse", täpselt nii lähebki nagu kardad. Tõesti võta kivi kadumist kui halba kvaliteeti. Mul kadus terve kihlasõrmus ära, eks kurb oli ikka, aga ma mõtlesin, et see tuleb lihtsalt abielu sõrmuse vastu välja vahetada. Rohkem ma pole sõrmuse kadumisega oma pead vaevand, läks siis läks. Abielusõrmus on sõrmes ja muu polegi oluline :)
Kuna unistuste kleit on väga oluline pruudi jaoks, siis osta ta ära ja sõrmus lihtsalt vii kullassepa juurde parandusse ning tegele edasi pulma organiseerimisega. Edu Sulle!