Meie imeline päev 28.06.2014 - Igasugused pulmadega seotud eel- ja järellood

Sisestas MeOlemeKoos,

Tõesti, ma ei tea, kes või kui palju ilmataadile maksis, aga ilm oli super, parimat poleks osanud tahtagi :)

Me alustasime ettevalmistusi umbes septembris - kui sai välja mõeldud, et nüüd abiellume. Esimese asjana otsisime peokohta - Soo puhketalu sai välja valitud. Sõbralik ja vastutulelik pererahvas, mõnus koht : täpselt see mida me otsisime.

Seejärel leppisime kokku, et meil toimub kiriklik laulatus - otsisime sobiva kiriku ning paaripanija : Äksi kirik oli meile täiuslik asukoha suhtes ning pastor vana tuttav. Ehk põhiline on nüüd paigas.

Hakkasime kohe mõtlema ka bändi peale - jälle teadsime juba, kes need olema peaks : uus tõusev täht Daniel Levi bänd, meie jaoks poleks paremat valikut saanudki olla, need laulud ja Danieli hääl, ideaalne.

Seejärel uurisime veidi maad ja saime endale fotograafiks Timo Ilvese. Nüüd võtsime hingetõmbeaega, kihlusime oma aastapäeval detsembris ning otsisime veel pulmaisa - sõber ning kaunistaja ja helitehniku - samuti sõbrad.

Kui sulle tundub, et pulmadeni on nii palju aega, siis see päev tuleb nii kiiresti kätte. Hakkasime põhjalikumalt pulmi planeerima märtsist, ja koguaeg oli tunne, et oleks pidanud varem alustama - siiski ei jäänud midagi meil tegemata. Meie pulm kulges plaanipäraselt, ei olnud ühtegi äpardust ning me teadsime kõiki oma pulmas.

Meie päev oli ideaalne, ja me saime seda täielikult nautida, sest valisime tegijad tuttavate seast ning saime neid täielikult usaldada. Meie eelarve oli piiratud, aga paremat päeva poleks osanud oodatagi :)

Minu soovitus kõigile tulevastele paaridele - kui teate oma tutvuskonnas tegijaid, kasutage neid julgesti, meil tasus see ära.

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Meie imeline päev 28.06.2014
2 Juuli, 2014 - 12:17

Tervitus-

Palju õnne ka meie poolt !

Tervitades

Virgo
Pulmad.ee