Meie päev - 13.09.13 - tänud tegijatele - Igasugused pulmadega seotud eel- ja järellood

Sisestas chcorner,

Meie päev sai teoks reedel,13.septembril .Ettevalmistusi sai tegema hakatud täpselt aasta varem,kui 13.septembril 2012 käisime pulmakohta (Leigo talu) vaatamas...vihma ladistas ja ilm oli väga hall,täielik vastand sellele mis aasta hiljem-superilus ilm terve päeva jooksul,mis lisas niigi lahedale päevale veel väikse täiuslikkuse varjundi.Tahtsime et meie pidu ei oleks traditsiooniline,vaid et see sisaldaks nüansse mis tooksid esile meie olemuse,huvid jne kuid samas ei oleks liiga nö "üle võlli keeratud" et kõik sugulased-sõbrad,kes samu huve ei jaga,tunneksid ennast samuti väga hästi.Vahepeal sai naljaga pooleks mõeldud,et ei tea kas peaks vanematele igaks juhuks nuuskpiiritust varuma,et nad kõik "üllatused" üle elaksid (alates registreerimise algusest kui tavaliselt kasutatav pulmamarss vinüülplaadi ragina saatel Metallica "Master of Puppets-iks" üle läks,raskemuusika kasutamine avatantsuks, kuni selleni et sõrmuste asemel olime omale lasknud tätoveeringud teha) siis hilisem tagasiside näitas et kõik need nüansid jätsid külalistele kustumatu mulje ja aitasid sellest päevast teha just meie päeva.
Ükski selline pidu ei saa teoks ilma heade tegijateta ja siinkohal tahaksime tänada neid kes meile sellel tähtsal päeval nõu ja jõuga abiks olid:
Pulmaisa - Anti Einpaul - juba enne pulmi kui temaga mitmeid kordi kokku sai saadud ja alati venisid need kohtumised lõbusas meeleolus mitme tunni pikkuseks,saime aru et ta on täpselt sobiv inimene meie pidu vedama.Väga palju lahedaid ideid,meeleolukad mängud jne.Oskas alati vastavalt külaliste vajadustele tegevusi koordineerida.Suur tänu Sulle!
Bänd - Sleepwalkers - tahtsime nö täisbändi kus oleks trummid jms ning nii meie kui ka kõik külalised jäid väga rahule.Väga lahedad tüübid ja repertuaar nii lai,et iga külaline sai oma.Rahvast jagus tantsuplatsile nii aeglaste kui rokkivate lugude jaoks ja bändi lõpetades oleks rahvas tahtnud neid veel tundide viisi nautida.Supertöö..Aitäh Teile!
Peokoht - Leigo Talu - väga lahe koht ja millised vaated väljas!Saar registreerimiseks täiesti super.Suur saal oli täpselt paras meie 75 külalise jaoks.Toidud olid maitsvad ja Tiiu oma meeskonnaga (või siis pigem naiskonnaga) suureks abiks kogu peo korraldamisel.Tänud veelkord!
Fotograaf - Margus Muts - väga meeldiv inimene kellega koostööd teha.Pakkus välja lahedaid ideid,tuli kaasa meie väljapakutuga pildistamise kohtade osas jne.Fotosessioon enne registreerimist oli väga lõbus ja lahe oli vaadata kuidas Margus kasvõi maas roomates lahedaid pildistamiskohti otsis.Samuti meeldis see et pulma käigus oli ta täiesti nö taustal aga samas koguaeg olemas,et miskit ei jääks jäädvustamata.Suur tänu Sulle!
Registreerija - Allan Taruste - mõnus kerge tekstiga jutt,sai tihti muige näole.Lisaplusspunktid avaloo äratundmise eest :) . Tänud Sulle!
Peokoha kaunistamine - florist Pille Tiirak Tõrvast.Jäime tema tehtud lilleseadetega väga rahule.Registreerimiseks oli saar väga lahedalt kaunistatud ja kohapeal valmistas külaliste toodud lilledest veel saali lisaseadeid.Aitäh Sulle!
Kutsed,kohakaardid,külalisteraamat - Age Art OÜ (Age Kogerma) .Kutseteks valisime klaastoru sees saadetavad kutsed,mille kohta väga paljud külalised hiljem ütlesid et need olid nii lahedalt erilised ja juba nende avamine oli sündmus omaette.Aitäh Sulle!
Pulmatort - Frens - vaarika-kohupiimakreemitort martsipaniga...mmmm....väga maistev.Tänud Teile!
Pulmaküünal - Giftline OÜ (Võhma küünlavabrik) - Suur tänu väga ilusa küünla eest!
Tätoveeringud - Rainer Lillo & Backbone Tattoo - aitas välja mõelda-sorteerida täpselt õige kavandi edastamaks meie soovitud mõtet ("Kuni surm meid lahutab") .Teostus kiire ja korralik :) .Aitäh ka Sulle!

Emotsioonid on siiamaani üleval ja nii palju meeldivat tagasisidet külalistelt.Suured tänud kõigile kes sellest unustamatu päeva aitasid teha!!

Käde ja Kristjan

FrensCatering
Kasutaja FrensCatering pilt
Võrgust väljas
Liitus: 23 Sept 2011 - 11:37
Re: Meie päev - 13.09.13 - tänud tegijatele
19 September, 2013 - 09:26

Käde ja Kristjan, palju õnne Teile abiellumise puhul ka Frens Cateringi poolt. Rõõm on ka meiepoolne, et saime Teie pulmapeo õnnestumisele omapoolse panuse anda.

Pikka ja õnnelikku jätkuvat kooselu!

frens [at] frens.ee
www.frens.ee