Meie pulmade ettevalmistused - Igasugused pulmadega seotud eel- ja järellood

Sisestas luckyme,

Minu mees tegi mulle abieluettepaneku 3. oktoobril 2009. Samal päeval hakkasime ka arutama, et milline oleks ideaalne kuupäev meie pulmadeks. Teadsime mõlemad, et kõige paremini sobib meile kevad või suvi, kuna oleme mõlemad soojemate ilmade armastajad. Kuna mu mehe sünnipäev ja meie kohtumispäev on 14 mai ning minu sünnipäev on 14 juuni, siis mõlemad need kuupäevad jäid ära. Olime üksmeelel, et sünnipäeva päev võiks jääda ikkagi ainult sünnipäeva päevaks. Ainuke variant, mis üle jäi oligi siis juulikuu. Kuna 14. kuupäev oli kolmapäevane päev, otsustasime, et meie kuupäevaks saab 10. juuli 2010.
Kui kuupäev oli paigas, hakkasin kohe asju uurima. Kõige pealt sai paika pulmaema, kuna tema otsa ma
" koperdasin" niiöelda kogemata. Nimelt läksin ühte peokohta uurima, mis tavaajal tekutseb kohvikuna ja tema töötab seal, pulmaema tööd teeb hobina. Ta oi väga lõbus ja energiline naine ja ta meeldis mulle kohe. Tema sain siis kinni pandud. Tema kaudu sain ka bändi. Siis läks edasi peokoha otsinguiks. Tänu ristiisale leidsin ideaalse koha. Aida peosaal Tartu külje all. Väga ilus koht. Õnneks oli see koht vaba ka. (Peokoha pildid: http://aidapeosaal.ee/??=Galerii)
Järgmisena läksin pulmakleidi otsinguile, Käisin kokku 3 poes. Oma kleidi leidsin Oliveri kauplusest. Kohe kui selle kleidi selga panin, tundsin, et see on minu kleit. Nii ta ostetud saigi. Seejärel hakkasin otsima ideaalset autot. Tartus oli ilusate autode valik suhteliselt piiratud, kuna me mehega limusiini ei tahtnud, tahtsime just sellist vanaaegsest ilusat autot. Lõpuks tänu Pulmad.ee abiga selle ka leidsime. Autoks on Chrysler Royal Business 1949. aasta auto. Väga rahul olen, et sellise leidsin.
Suurte asjade vahele olen pidevalt ka pisiasjade soetamisega tegelenud. Abakhamist leidsin endale ideaalse tiaara, mille ka kõhklemata ära ostsin.Tiaara pildi lisasin siia ka.
Üks tagasilöök tuli siiski fotograafi asjus, jäin liiga kauaks mökutama ja ilma ma tast jäingi, nüüd tegelen uue otsingutega, aga kõigil on üpris soolane hind, niiet ma ei teagi mis sellest saab. Variant oleks veel, et telliks fotograafi vaid ilupiltide ja tseremoonia jaoks ja peost laseks pilte teha külalistel. Aga eks näis, äkki ma ikka leian kellegi.
Paar päeva tagasi ostsime mehele ka ülikonna ära, kingad leidsime talle juba eelmise aasta lõpus ja mina tellisin oma kingad Saledornost ja olen ülimalt rahul.

Nii kaugel olen ma oma asjadega siis praegu ja vaikselt tegelen edasi. Õnneks on natuke aega ka veel, äkki saan selle fotograafi asja ikka korda.

Igastahes, edu ka kõigile teistele, kes oma pulmi korraldavad.

printsessike
Kasutaja printsessike pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuni 2008 - 13:45
Re: Meie pulmade ettevalmistused
4 Jaanuar, 2010 - 12:28

Palju õnne ja edu sulle. Mina leidsin oma pulmadeks siit pulmad.ee lehelt fotograafi kelle hind on minu meelest väga hea ja pilte saame ka terve hunniku ilma vesimärkideta. Tuleb välja et see fotograaf tegutseb üle Eesti. http://www.pulmad.ee/node/3463

MayBride
Kasutaja MayBride pilt
Võrgust väljas
Liitus: 12 Veebr 2009 - 14:59
Re: Meie pulmade ettevalmistused
4 Jaanuar, 2010 - 12:57

Palju õnne ja ladusat planeerimist ! ;)

maarj228
Kasutaja maarj228 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 12 Okt 2009 - 16:11
Re: Meie pulmade ettevalmistused
5 Jaanuar, 2010 - 16:04

Meie kihlusime ka oktoobris ning pulmad on plaanis mais.
Hetkel on paigas koht, pulmaisa, bänd, kirik ja fotograaf. Kõik muu veel lahtine. Kas
keegi oskaks hästi soodsat videomeest soovitada?

Lindake
Võrgust väljas
Liitus: 11 Mai 2008 - 23:09
Re: Meie pulmade ettevalmistused
8 Jaanuar, 2010 - 11:41

Minu meelest hea hinnaga ja väga ilusaid videosid teeb: Andres Möls 55697688 jogentagana [at] hotmail.com

maarj228
Kasutaja maarj228 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 12 Okt 2009 - 16:11
Re: Meie pulmade ettevalmistused
12 Jaanuar, 2010 - 21:28

Tänud Lindake! Saatsin talle kirja.

maarj228
Kasutaja maarj228 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 12 Okt 2009 - 16:11
Re: Meie pulmade ettevalmistused
18 Jaanuar, 2010 - 17:43

Fotograafi osas soovitaksin Terje Atoneni. Pildid on tõesti ilusad ning saad nad kõik plaadi peal ilma vesimärkideta. Hind ka võrreldes teistega väga mõistlik.