Meie pulmade planeerimine 2 osa. - Igasugused pulmadega seotud eel- ja järellood

Sisestas luckyme,

Esimeseks tahaks öelda kohe,et kurat see aeg lendab ikka meeletul kiirusel. 9.aprillil saame viia sisse avaldused,mis tähendab et pulmadeni on jäänud veel ainult 3 kuud. 3 kuud!!? seda tundub niiiii vähe. Hirm hakkab lausa. Mitte, et me oma planeerimisega jännis oleks. Lihtsalt hirm.
Vahepeal on siis nii mõndagi muutunud. Eelmisest blogist on möödas 2,5 kuud. Endiselt on olemas peokoht,pulmaema. Fotograafi leidsin ka lõpuks. Ja normaalse hinnaga. 3500.- kogu pulm ja kõik pildid täissuuruses. Auto on mul juba teine,sest Chrysleriga tekkis mingi arusaamatus,kuna omanik broneeris meile ja ühele teisele paarile korraga. Mina,kes ma kakelda ei viitsi,andsin siis alla. Aga õnneks leidsin ühe toreda naisterahva kaudu siin pulmad.ee's uue auto. Aitäh oleks siin kohal vist õige öelda.
Lähme edasi. Pulmaemaga oleme esimese korra juba kohtunud ka, rääkisime ära kõik asjad peale sõidu, kuna kuupäev on ju tegelikult veel lahtine. Sõidust pidime rääkima siis, kui avaldused on viidud. Mängudest ei rääkinud pulmaema mulle midagi välja arvatud seda, mida mängudeks vaja osta on. Väga salapärane.
Ise olen pulmadeks ka päris palju asju valmis nikerdanud. Pulmleht, kutsed, kohakaardid. Mõtlesin ostmise peale ka. Aga siis leidsin,et teen ise, see on armsam ja südamlikum, pealegi meeldib mulle igasugu asju pulmade jaoks ise teha. Ka küaliste kingitused valmistan ise, aga praegu neid teha veel ei saa. Iga külaline saab meie poolt isevalmistatud trühvli, mille küljes on meie nimed( kas paela peal või teen eraldi pabeririba sellle jaoks,pole veel otsustanud). Trühvli pakin tülli sisse.
Ka on vamis vanemate/vanavanemate kingitused. Vanematele kingime albumid, kus sees on meie pildid noorest peale ja ka koostehtud pildid,lõppu jätsime tühja ruumi, kuhu vanemad saavad panna pulmapildid. Vanavanematele kingime A4 formaadis pildi meist kahest.
Nüüd on peale pulmakleidi ja ülikonna olemas nii minu kui ka peigmehe pesu. teate kui kaua ma otsisin Tartus taga musti boksereid(meeste) mille ülaäär oleks ka ühtlaselt must? Aega läks,aga asja sai. Samuti sukad. Pruutpaar on täiesti riides.
Pulmaküünal ja kõik vajalikud vidinad selle kaunistamiseks on olemas, ootavad õiget aega.
Sõrmused viin ümbertegemisse kohe kui avaldused saame ära viidud.
Veel on olemas oksjoniauhinnad,pokaalid,tordilabidas ja -nuga, lauakaunistused, kutsed.
Mis tuletab mulle meelde,et peaks hakkama vaikselt kutseid kijrutama. Juuksuri ja meikari ja küünetehnikuga on ka ära räägiud ja kokkulepitud.
Floristi jutul olen käinud juba uurimas hindu, kuid kindlalt pole veel kokku leppinud.

Ma ei teagi enam,vahepeal tundub nagu et nii palju on veel teha,siis jälle tundub et kõik on juba tehtud.
Varsti hakkavad niikuinii tulema unenäod pulmajubedustest. Minul on tavaliselt nii. Juba hakkasin mõtlema,et mida pulmadele eelneval õhtul teha,et ma magada saaks. Ärevus on niikuinii nii suur, et pool ööd üleval.

Igastahes, ma arvatavasti unustasin siia midagi kirjutada. Aga eks suvepoole kirjutan uuesti, et kuidas mul läinud on.

Edu kõigile:)

printsessike
Kasutaja printsessike pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuni 2008 - 13:45
Re: Meie pulmade planeerimine 2 osa.
20 Märts, 2010 - 08:50

ära muretse, küll sa oma unenäod saad. Mina juba olen saanud ja mul pulmadeni aega 1 kuu ja 18 päeva. Esimene uni oli seoses kutsetega ja teine registreerimisele minekuga. Aga edu ja õnne sulle!

maarj228
Kasutaja maarj228 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 12 Okt 2009 - 16:11
Re: Meie pulmade planeerimine 2 osa.
31 Märts, 2010 - 13:43

Minu meelest oled küll üliedukas, kuid sul 3 kuud enne on nii palju tehtud. Meil on napilt üle kuu jäänud ja niii palju veel teha. Just neid väikeseid vidinaid, mis nii palju aega võtavad. Aga ärevus hakkab küll tekkima...:P