Meist sai meie-10.07.10 - Igasugused pulmadega seotud eel- ja järellood

Sisestas luckyme,

Nagu näha, olid meie imelised pulmad 10.juulil, kirjutan sellepärast nii hija siia, t varem pole kahjuks lihtsalt mahti olnud. Nüüd ongi hea veidi aja möödudes oma mälu testida.
10.07.10 oli väga ilus päiksepaisteline ja väga palav päev.
Minu kui pruudi jaoks algas päev umbes 9 ajal, peigmehe jaoks veidi hiljem- ma arvan, et umbes 12 paiku. Igastahes,räägin siis asjadest oma silmade läbi. Kell 11 pidin olema juuksuris,12.30 pidi sinna tulema ka meikar. Meikari tuleku ajaks olin ma juba riides. Soeng oli võrratu-tiaara ja loor püsisid väga hästi juustes ja mingit kohendamist ei vajanud. Tänud juuksur Kerstile! Ka meigiga olin ülirahul-aitäh Merlele Iluhoovist! Täpselt sel hetkel, ku mina sain viimase lihvi, jõudsid salongi juurde kohale peigmees koos pulmaemaga. Pulmaema oli nõudnud, et ka vanemad oleksid sel hetkel seal. Seda nad ka olid ja juuksurisalongis oli ka fotograaf. Mina ei tohtinud siis salongist väljuda,vaid pidin ootama kuni peigmees ja pulmaema sisse tulevad. Ja siis-minu vanemate ees pidi mu mees uuesti mu kätt paluma ja seekord kihlasõrmuse asemel pruudikimbu ulatama. See oli nii ilus hetk ja isegi mu isal tulid pisarad silma. Kui see pidulik hetk oli läbi, sõitsime meie mehega botaanikaaeda ilupilte tegema ja vanemad läksid koju sättima. Unustasin juba mainida, et autoks oli meil vana Lincoln, mis nägi valgete ja roosade roosidega kaunistatult imeline välja. Botaanikaaias läks kõik libedalt, pulmaema hoidis meil oma naljatamisega tuju üleval, närvilisus nagu hajus- vähemalt pildistamise ajaks.
Kell 16.00 pidi algama meie registreerimine Tartu Perekonnaseisuametis. Osad külalised olid juba enne meid seal kohal, aga õnneks mitte väga paljud( ma ei tahtnud, et keegi mind enne sisenemist näeks). Pulmaema juhatas meid sisse ning paaripanija andis sees mõned instrukstsioonid. Varsti oli käes aeg sisse minna. Siis läksin mina tõsiselt närvi. Jalad hakkasid värisema... Peigmees läks juba enne saali,mina isaga läksime siis selle ukse taha kust me sisenema pidime. Kuigi ma lubasin endale, et ei hakka nutma,siis nii kui uksed avanesid ma juba nutsin. Olen ikka piripill küll. kui mehe käest kinni võtsin ja registreerimislaua juurde kõndisime,siis hakkasin juba rahunema. Lõpuks olin juba päris rahulik. Pruutpaari õnnitlemine toimus väljas ja ka grupipilt tehti perekonnaseisameti juures ilusa muruplatsi peal ära.
Sättisime ennast autosse ja pulmarong läkski lahti. Käisime läbi päris mitu ringteed ja signaalitasime kõvasti (lõpuks läks meie Lincolnil üks signaal läbi). Enne peokohta jõudmist tehti meile ka ühed värvad (minu ema organiseeritud), mees pidi puid lõhkuma ja kartulit koorima ning mina pidin last mähkima ja kuduma:) saime vägailusti hakkama. Lõpuks jõudsime ka peokohta. Kuna peokoht oli juba ise nii ilus,siis selle kaunistamisega ma väga vaeva ei näinud, kaunistuseks olid ka külaliste lilled ja minu pruutkimp ja autokaunistused. Kõik oli super! Pillimees mängis häid lugusid ja pulmaema tegi mänge, vahepeal olime mehega kõht kõveras ja naersime nii kuis jaksasime. Külalistel oli ka väga lõbus.
Aitäh pulmaema Helvele, pillimehele Toomasele, fotograaf Hennule, autojuht Kallele ja kõigile Aida peosaali tegijatele ka!!!

Superilusaks tegite meie päeva:)

Edu kõigile,kes oma ilusa päeva korraldamisega veel ametis on!!

MJK
Kasutaja MJK pilt
Võrgust väljas
Liitus: 8 Veebr 2010 - 21:06
Re: Meist sai meie-10.07.10
26 Oktoober, 2010 - 22:25

Nii lahe et keegi abiellus minu ema ja tädi sünnipäeval :D Õnnne Teile!!!

crizzy19882
Kasutaja crizzy19882 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 20 Mai 2010 - 01:32
Re: Meist sai meie-10.07.10
27 Oktoober, 2010 - 00:46

Õnnesoovid