Minu esimene ja viimane pulm ;) - Igasugused pulmadega seotud eel- ja järellood

Sisestas triibuline,

Nüüd ma siin siis ähmis ja ei tea kus alustada:)Plaanime siis ca 30 inimesega pulma.Tahaks sellist hästi romantilist.Kuupäevaga on nagu on.Päris kokku pole veel leppind,et milline päev.Aga on kaks kuupäeva üks juulis ja teine augustis.Eks selle peab lähiajal paika panema.Vaja ju hakata kohtasid uurima ja bronnima ja isamehi ka vaja piirata nati:)
Kleidi plaanin õmmelda lasta.Aga pean vist kõigepealt leidma koha kus teha pidu.Olen kõik sellised populaarsemad kohad üle uurind.Pole nagu südamelähedasi.Ahjaa Harjumaa piires otsin.30 inimesele.soovitavalt siis juba koos ööbimisega.:)Äkki keegi oskab miskit õite head kohta välja pakkuda.
Ja abiks oleks seegi kui oskate suunata,mis järjekorras alustada bronnimist/uurimist?
ette tänades:)

Nüüd on nii kaugele asi saanud,et vb teeme sellise peo,et rendime suure õue telgi.Kuna meil oleks koht kuhu see üles sättida.Hoiaks kokku koha rentimisest ja saaks rohkem panustada cateringile jms. pulmamehe otsingud on sinnamaani jõudnud,et kohe hakkan meilima :)
Aitäh heade soovide ja soovituste eest!

Fubai
Kasutaja Fubai pilt
Võrgust väljas
Liitus: 14 Nov 2008 - 19:40
Re: Minu esimene ja viimane pulm ;)
17 November, 2008 - 20:21

Mina alustasin kleidi tellimisest ja kuupäeva määraamisest.
(8.mai.loodame, et saame ka selle)Siis tuli eelarve. Järgmisena valmib meil külaliste nimekiri, siis peokoht, hotell, reis, fotograaf, kutsed. Vahepeal jooksvalt väiksed nipet-näpet vidinad. Veel kõike ära ei bronni aga otsustame kuhu ja keda ja mida tahaks ja igaks juhuks ka varuvariandi. Bronnimistega alustan vast siis, kui on kindel, et saame sellel kuupäeval registreerimise aja ka.

Meie päev 28.03.09

Solarineiu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Okt 2006 - 16:44
Re: Minu esimene ja viimane pulm ;)
17 November, 2008 - 23:27

Uuri Nelijärve puhkekeskuse Pääsu Villat...väga ilus koht minu arvates, oleks seal isegi teinud, kui rahvaarvuga sinna ära mahuks. Toitu saab kohapealt tellida, külalised hostelisse majutada, ise saate Pääsu villas pulmaööd veeta.

Remember - dream is a serious thing....
23-08-08

Remember - dream is a serious thing...

Lindake
Võrgust väljas
Liitus: 11 Mai 2008 - 23:09
Re: Minu esimene ja viimane pulm ;)
18 November, 2008 - 09:45

Pange paika kuupäev, seejärel umbkaudne eelarve, siis teate millist pidu endale lubada saate. Seejärel broneerige ära koht, kui on kindel pulmaisa, keda soovite, siis peaksite ka tema kindlasti kinni panema - kuna teil pidu plaanitud juulisse-augustisse siis tõenäoliselt jääb teil valikut järjest vähemaks, sest järjest pannakse pulmaisasid kinni. Sama jutt fotograafi ja bändi ja videomehega. Muude asjadega ma arvan, et on rohkem aega, sest asi selles, et õmbleja võib tegelda mitme kleidiga paralleelselt. Aga pulmaisa, fotograaf, bänd saavad olla ühel päeval ainult ühes kohas, seega arvan, et kleidiga on sul veidi rohkem aega.

Bride2008
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aug 2007 - 15:09
Re: Minu esimene ja viimane pulm ;)
18 November, 2008 - 11:02

esimese asjana mõelge kuupäev valmis ja siis kohe pulmaisa bronnima, sest parimad võetakse juba sügisel ära. Peale pulmaisa leidmist tasuks hakata peokohta bronnima, sest ka nendega läheb raskeks, kui ees on suvised pulmad.

Meil olid pulmad selle aasta juulis ja pulmaisa sai juba septembris bronnitud ja ka peokoht umbes samal ajal, sest juba isegi siis oli raskusi pulmaisa puhul kuupäevadega, õnneks meie päev oli veel vaba:)

leeena
Kasutaja leeena pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2008 - 20:23
Re: Minu esimene ja viimane pulm ;)
18 November, 2008 - 18:27

Palju 6nne:)
Alusta eelarvest, sest see paneb piirid paika. Nii on kindlasti mugav planeerida:). Siis peokoht ja edasi juba tegijad!
Edu!

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev 25.10.2008(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev okt'08