Minu unenäod enne pulmi - Igasugused pulmadega seotud eel- ja järellood

Sisestas printsessike,

Niisiis minu pulmadeni on tänase seisuga aega 1 kuu ja 18 päeva ja siiani olen saanud 2 õudusunenägu seoses pulmadega. Vähemalt on mind nö ette hoiatatud ja tean mille pärast peaks kindlalt sel hetkel muretsema.
Kuna meil toimub väikene pulm pere keskel siis pole ka hullu kui midagi valesti läheb.

Et siis 1. unenägu oli umbes veebruari alguses.
Nägin unes, et olin vanaema juures ja avastasin paanikaga, et kutsed, mida olime ise teinud on veel meie käes, ehk sisi külalistele saatmata/andmata. Kõige hullem oli aga see, et pulmad toimusid unes juba järgmisel päeval. Järgmisel hetkel oli juba kogu perekond seal, ehk siis kõik need keda tahtsime pulma kutsuda. Kuna vanaema elab Ida-Virumaal ja pulmad toimuvad Rakveres siis tekkis väike hirm et kuidas Rakveresse saada, kuid kuidagi lahenesid asjad nii, et saime ikka Rakveresse. Kuid pulmi ma ei näinud.

2. unenägu toimus nüüd paar päeva tagasi. Kuna meil pulmaautot pole ja ti tule ka siis oli see imelik, et nägin unes, et meil pulmaautoks limusiin. Istusime siis mehega sisse, et ilupilte tegema minna. Olime juba parasjagu maad sõitnud ja avastasin, et me olime koju unustanud abielutunnistuse kaaned ja sõrmuseda. Hakkasin telefoni otsima, et mehe õele helistada ja öelda, et ta need kaasa võtaks, kuid selgus et ka telefoni olime maha unustanud. Miskipärast sõitis autojuht tee asemel metsas ja hakkas hammastega piimapakki lahti rebima samal ajal ise autoga sõites. Õnnetuseks suutis ta piima mu mehe ülikonnale pritsida ja ma olin kuri ja karjusin ta peale. Kättemaksuks selle katjumise eest otsustas autojuht ka minu kleidi piimaga kokku pritsida. Selle peale käskisin auto peatada ja läksime autost välja ning keeldusime sellise teeninduse eest maksmast. Autojuht sõitis minema, meie aga hakkasime jalgsi tagasi tee poole minema. Vahepeal nägin end kuskil põgenikelaagris kuhu 1 kapi 1 sahtlisse olid peidetud ümbrikud kirjadega, mida natuek uurisin ja ära peitsin. Peale seda jätkus unenägu uuesti vanaema juurest. Läksin 1 tuttava ukse taha ja tuli välja et tema asemel elab seal mu endine sõbranna oma vanematega, kellega pole 2 aastat suhelnud. MIskipärast võtsid nad mu auto peale ja pidime hakkama Rakveresse sõitma ja selleks sõiduks olid nad ainult 30 minutit aega jätnud, kuigi oleneb sõidustiilist võib sinna tõesti 30 minutiga jõuda, kuid travaliselt kulub ikka rohkem aega. Järgmine peatus oli meil toidupoes kust tahtsime minu kimbu jaoks roose osta, kuid need roosid polnud seal eriti ilusad. Ja siis kõlas äratuskell ja uni sai otsa.

Ma kujutan ette et mida lähemale kuupäev jõuab, seda imelikumaks ja paanikat tekitavamaks unenäod lähevad. Rääkisin neist unenägudest ka mehele ja tema naeris, et see kõik vaid minu haige fantaasia vili. Aga tekib küll tunne, et juba praegu tuleks kokku pakkida kõik asjad mida siis vaja läheb, et midagi Tallinna või vanemate juurde maha ei unustaks:)

kati101
Kasutaja kati101 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Nov 2009 - 14:23
Re: Minu unenäod enne pulmi
20 Märts, 2010 - 11:36

meil saab homsest täpselt kaks kuud pulmadeni, aga õudusunenägusid olen ka juba näinud- me lihtsalt magasime oma pulmad maha, ärkasime alles õhtul ,kuna eelmisel õhtul olime pidutsemisega liiale läinud ja pulmad olid läbi, kuigi tegelikkuses on meil registreerimine alles kell 18.00 õhtul. teises unenäos kaotasin oma sõrmuse ära ja keegi võõras andis mulle imeliku kiviga sõrmuse, aga mees üles, et tema minuga ei abiellu kui mul õiget sõrmust pole :-)
ma juba mõtlesin, et tüdrukute"õhtuga" alustan eelmise päeva lõunast ja ei mingit alkoholi...igaks juhuks :-)

linda210
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2007 - 16:47
Re: Minu unenäod enne pulmi
21 Märts, 2010 - 17:26

Huvitav on see, et minul ei olnud enne pulmi mingeid unenägusid, hoopis vastupidi - pulmadest on varsti aasta ja selle aja jooksul olen näinud kaks õudukat enda pulmadest. Viimane oli selline, et mul oli seljas mingi suvaline jube kleit ja käes samuti suvalised lilled ning 15 min enne registreerimist läksime mehega koos registreerijaga rääkima, et me tegelikult oleme juba abielus ja et ta peaks nüüd välja mõtlema, mida ta seal registreerimisel ikkagi räägib...

binxxx
Võrgust väljas
Liitus: 1 Aug 2008 - 12:01
Re: Minu unenäod enne pulmi
22 Märts, 2010 - 15:44

Palju edu printsessike. Ka minul olid unenäod enne ja mitte vahvad :)

Nägin, et kleidi asemel oli mingi valge põlvedeni seelik, mis pidevalt alla vajus ja sellel oli pruun karusnahkne vooder.

Aga lõppude lõpuks läks meil kõik suurepäraselt :)

Kati101, sulle ma soovitaksin teha tüdrukute õhtu ikkagi mõned päevad kuni nädal varem. Meie tegime ca nädal enne pulmi ja nii oli väga ok- kõik said nautida ja ei olnud muret, et liiale minemise korral pulmad kannatavad.

... 18.06.2009 oli meie muinasjutt ...

... 18.06.2009 oli meie muinasjutt ...

MaarjaLiisa
Kasutaja MaarjaLiisa pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Mai 2008 - 15:26
Re: Minu unenäod enne pulmi
23 Märts, 2010 - 16:11

Ojaaa... Minulgi on olnud juba täiesti ajuvabu unenägusid.
Esimene neist oli juba mõned kuud tagasi. Kuna olen hästi täpne inimene ja soovin, et kõik käiks plaanipäraselt, siis arvan, et seetõttu ka taolist und nägin: Meie laulatus pidi esialgu algama kell 16.00, kuid kell oli juba 5 minutit üle ja me polnud isegi piltideni veel jõudnud. Minule oli selline unenägu täielik šokk:D
ja teine oli sel nädalavahetusel. Samuti ajaga seotud. Nimelt oli mul käsil parasjagu riigieksam. Olgu öeldud, et minu pulm toimub ligi 20päeva pärast viimast riigieksamit, ning seega ei tohiks need mu plaane kuidagi ohustada. Tundsin taas täielikku rahutust, sest avastasin, et kutsed olid jätkuvalt minu käes, ehkki pulmad olid juba järgmisel päeval. Sain teada ka, et minu juuksur hüppas alt ära. Mäletan selgesti, et kahtlesin unes, kas tegu on ikka tõelisusega. Järeldusena mõtlesin lõpuks ikkagi, et on, sest pulmad on nii tähtsad ja olulised. Hommikul ärgates olin nii rampväsinud, kui üldse olla saab. Pidev ringitrampimine unes väsitab ikka reaalselt ära küll!
Peigmehele neid jutte rääkides ei osanud ta mulle midagi vastata. Ju teda taolised asjad ei kummita. Mehed võtavad üldse palju külmemalt:D
Tagantjärele kaalutledes, avastasin, et kõik, mida unes nägin kujutasid mulle antud hetkel ka ilmsi probleeme. Nimelt oli pikka aega lahtine laulatuse kellaaeg, seejärel kutsed ning lõpuks ka juuksur:/
Õnneks pole senini pulmaauto-teemalist õudukat näinud:D Ei kujuta ette, mis siis saaks. Karjuksin vist unes:S Meie auto on alles ootel ning üsna pea saame sellele loodetavasti hääled sisse ning uued katted ja välimuse:)
-------------------
http://04-06-10.blogspot.com http://unshatteredfaith.blogspot.com -------------------

-------------------
http://04-06-10.blogspot.com http://unshatteredfaith.blogspot.com -------------------

printsessike
Kasutaja printsessike pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuni 2008 - 13:45
Re: Minu unenäod enne pulmi
24 Aprill, 2010 - 20:56

Täna öösel, kus pulmadeni on jäänud veel 13 päeva nägin unes, et pulmad pidid hakkama 13.30 aga mina märkasin kella alles 14.30 ja ma polnud veel riideski ja olin nii õnnetu, et oma aja maha magasime ning nüüd peame uue päeva valima. Vahepela ärkasin korraks üles ja siis magasin edasi ja nägin et olin hoopis 2 tundi seekord hiljaks jäänud ja jälle väga õnnetu.

Kui kunagi lugesin teiste pruutide ärevusest ja õudusunenägudest siis mõtlesin et mind need nagunii ei kimbuta aga nüüd on need käes. Loodan ainult et pulmapäeval läheb kõik hästi ja ühtegi neist äpardustest ei juhtu mida unes olen näinud