Proua Pilvepiir neli kuud hiljem - Igasugused pulmadega seotud eel- ja järellood

Sisestas Elin,

Aktiivsemad ilmselt mäletavad mu lugu :)
Olime kolm aastat koos olnud, kasvatanud ligi poolteist aastat tütart. Siis otsustasime asja ametlikuks teha.
Algul pidime tegema seda salaja ja kolmekesi.
Kuu enne pulmi otsustasime ringi ja lisasime plaanidesse restoranieine kümnele - vanemad ja õed-vennad.
Kõik oli super, tundsin end maailma ilusaima pruudina ja kõikidest õnnelikemana. Kõik läks nii, kuis pidi.
minust sai oma härra proua!

Nüüd sai lühidalt asi meelde tuletatud.

Ja mis nüüd siis teistmoodi on, kui on möödunud peaaegu 4 kuud? :)
Füüsiliselt väga vist polegi.
Meenutan tihti seda kaunist päeva, tänaseni valdab iga pilti ja videolõiku vaadates südant suur heldimustunne. See kõik oli nii kaunis ja jäi nii hästi meelde!

Nüüdseks olen täiesti harjunud oma uue nimega, enam ei teki kiusatust kirjutada vana allkirja. Lausa imelik on mõelda, et kandsin varem teist nime :)

Mees on nii abikaasa kui olla saab :) Kohe nii oma on. Tihti naljatleme teineteisega, et "kuule abikaasa..." :D Nime asemel siis.

Ülejäänu on nagu sama... sellist tunnet küll ei ole, et nüüd teineteisesse kuidagi muudmoodi suhtuks. Ja seda ka ei ole, et nüüd oleks kuidagi rohkem kohustusi teineteise ees. Pigem tunneme end rohkem kuidagi... ei oskagi seletada... omana. Et me oleme teineteisele selle "jah" öelnud, et ju siis tahame teineteise omad olla. Selline kodune tunne.

Nii uhke on kõikjal rääkida "mu mees" asemel "mu abikaasa" :) Olen sellega nii harjunud, kuid igakord kui seda lausun, läbib mind suur uhkusetunne! Olen abielunaine. Mõnus.
Ja ka abikaasa on ülimalt uhke. Ei jäta temagi kasutamata juhust seda kõikidele näidata :)

Kasvatame endiselt tütart, kes nüüdseks juba peaaegu 21 kuune. Nüüd on ta abielulaps :) Oleme kõik ühenimelised.

Pulmade planeerimine oli nii tore. Nüüd aitan nõu ja jõuga oma parimal sõbrannal oma pulmi korraldada. Tunne on peaaegu sama hea. Nii eriline õhin ja rõõm valdab igakord kui jälle mõni asi tal aetud saab - olen selle ise läbi teinud ja nüüd on kuidagi eriti eriline. Meenuvad enda tegemised ja planeerimised. Ootan tema pulma peaaegu kui enda oma :)

Ja nüüd tasapisi pean plaani, mis saab meie viiendal aastapäeval. Tahame siis teha suure peo kõikidele sõpradele ja sugulastele, mida registreerimise päeval meil ei olnud. Tasapisi juba kujutan ette, mis siis on...

Lõpetuseks...
Olen õnnelik abielunaine. Pealtnäha on kõik sama. Elame ikka oma elu edasi, see paber sedasi midagi ei muutnud. Aga mõtted ja meenutused on nii erilised. Ja see uhkusetunne :)

soovitan kõikidele, kes abielluma hakkavad, nautida iga viimast kui hetke sellest päevast - hommikust kuni viimsete õhtutundideni. Mõelge iga sekund pinksalt läbi, et ükski hetk ei unuks... et kõik süübiks mällu. Ja et naudiksite iga viimset kui minutit. Sest see päev saab niii kiiresti läbi! Tuleb ja juba ta ongi läinud... ja siis jäävad need kaunid mälestused :)

Solarineiu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Okt 2006 - 16:44
Re: Proua Pilvepiir neli kuud hiljem
18 Märts, 2009 - 22:43

Paremini poleks osanudki kirjutada :) väga südamlik lugu tuli ja ma mõistan kuidagi nii hästi, mida te tunnete. ise tundsin seda uhkust esimest korda mesinädalatel, kui restoranis küsiti, kas olen valmis tellima ja ma vastasin "I will wait for my husband" seejuures uhkelt naeratades :) omalt poolt lisaksin ainult seda, et kuidagi selline sisemise rahu tunne on...et kõik on nii nagu peab. Õnne teile!

Remember - dream is a serious thing....
23-08-08

Remember - dream is a serious thing...

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: Proua Pilvepiir neli kuud hiljem
19 Märts, 2009 - 09:41

Mulle ka väga meeldis see mõttevahetus! :) Väliselt ei ole ka meil midagi muutunud, kuid see kindlustunne ja rahulolu südames... Meiegi naljatlevalt kutsume üksteist abikaasadeks... kusjuures mees kasutab seda sõna rohkem ja rõhutades :)
Kõike kaunist teile abieluinimesed! Jõudu ja jaksu! :)

MaarjaLiisa
Kasutaja MaarjaLiisa pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Mai 2008 - 15:26
Re: Proua Pilvepiir neli kuud hiljem
19 Märts, 2009 - 10:29

:)See sisemine rahu ja oma-tunne ongi kõige tähtsam asja juures. Vähemalt nii tundub mulle. Harjutame praegugi juba neid rõõmu- ja uhkusttekitavaid väljendeid: minu tulevane abikaasa, minu kihlatu
-------------------
1Corinthians 13:13
And now these three remain: faith, hope and love. But the greatest of these is love.:)

-------------------
http://04-06-10.blogspot.com http://unshatteredfaith.blogspot.com -------------------

kull
Võrgust väljas
Liitus: 16 Märts 2008 - 17:41
Re: Proua Pilvepiir neli kuud hiljem
19 Märts, 2009 - 10:38

Väga ilusasti kirja pandud ja südamest kirjutatud. Oleme meiegi väga rahul ja tore on meenutada sellest kaunist päevast igat hetke. Südames on hingerahu ja mõlemal kuidagi hea olla. Me oleme väga uhked, et oleme abielus ja see hea tunne. Kui aegajalt tahame seda kaunist päeva meenutada, siis paneme peale meie uhke pulmavideo(oleme siiani oma videomehele väga, väga tänulikud) ja naerame ja nutame koos ja see päev on jälle nagu see olnuks eile. Kauneid hetki kõigile!

Elin
Võrgust väljas
Liitus: 13 Sept 2008 - 09:43
Re: Proua Pilvepiir neli kuud hiljem
19 Märts, 2009 - 10:58

Just nimelt, et see uhkus ja oma-tunne annavadki kõige suurema rahulolu :)
Siis saad aru, et see oli kõige õigem samm, mida teha oleks saanud ;)

pulgajäätis
Kasutaja pulgajäätis pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Veebr 2008 - 15:58
Re: Proua Pilvepiir neli kuud hiljem
19 Märts, 2009 - 16:59

Just täna on meil möödunud 8 kuud meie registreerimisest. Jah ega meilgi see paber suurt midagi muutunud pole, aga siiski on jälle uhke end tunda abieluinimesena :). Eriti uhke oli just siis, kui Eesti lendasime, aga mingil põhjusel me ei saanud kõrvuti istmeid ja ma siis nõudsin lennukis, et saaks OMA abikaasa (kõvasti toonitades) juurde istuda. Ma ei oskagi omi tundeid kirjeldada, aga see tundus lihtsalt nii hea öelda "minu abikaasa".

Nüüd on siis meil 4 kuud jäänud meie pulmapeoni Eestis, kuigi oleme juba abikaasad, valdavad mind jälle need samd tunded, mis olis seoses meie registreemise korraldamisega. Jälle saan ma kanda oma pulmakleiti, jälle saan ma kogeda seda "jah" sõna ja sõrmuste vahetamist - oeh ma olen nii õhinal. Ma naudin igat hetke meie pulmapeo korraldamisest.
4 kuu pärast on meil paberpulm (vattpulm, sitspulm) :)

Fubai
Kasutaja Fubai pilt
Võrgust väljas
Liitus: 14 Nov 2008 - 19:40
Re: Proua Pilvepiir neli kuud hiljem
19 Märts, 2009 - 17:15

Ma mäletan, kui Pilvepiir helistas mulle oma abiellumise päeva õhtul ja oli niiiii õnnelik ja uhke, teatas, et ta ongi nüüd proua. Sel ajal ma alles alustasin oma pulmade planeerimist ja olin niiii kade....mina tahan ju kaa! Ja nüüd Pilvepiiri suure abiga saan 8 päeva pärast prouaks:D Siis oleme koos uhked ja vaatame koos suure heldimusega oma pulmapilte ja videosid :)

Meie päev 28.03.09

kristipalm
Võrgust väljas
Liitus: 15 Veebr 2009 - 12:59
Re: Proua Pilvepiir neli kuud hiljem
19 Märts, 2009 - 17:45

Mul on hea meel, et Teie kahe liitu pealt nägin :) Oli näha, et õiged inimesed koos...

Elin
Võrgust väljas
Liitus: 13 Sept 2008 - 09:43
Re: Proua Pilvepiir neli kuud hiljem
19 Märts, 2009 - 19:03

Fubai, Kristi... aitäh.
Nii eriline oli lugeda... :)