Pulmakingitus - Igasugused pulmadega seotud eel- ja järellood

Sisestas Vana tegija,

Mõtlesime kaua...ja tundub, et kõik kingitused, mis tehtud on, on kuidagi igavad, kuidagi korduvad, kuidagi kuskil juba olnud. Ja mis me siis välja mõtlesime. Oleme mõlemad õnnistatud vähese lauluoskusega (mida me praegu lihvime, lihvime, ja veel kord lihvime....ja siis veel lihvime :p) ja otsustasime, et kingime neile plaadi, mille me oleme ise sisse laulnud. Praegu käivad läbirääkimised stuudioga ja otsime endale ka kitarristi, kes oskaks kuulmise järgi lood ära õppida (A) :)
(nii et kui teil on Tartus mõni tuttav, kes oskab kitarri mängida ja kellel oleks vaba aega mõni päev niipalju, et stuudios ära käia (tasuta (A)), siis võtta minuga ühendust ;)
Selline, siis meie kingituse plaan - loodame, et see ka õnneks läheb. Pulmapäeval siis on meie plaadi "esmaesitlus" :D
Pulmade planeerimisest niipalju, et järgmisel nädalal teeme sõbrannaga kutsed valmis ja saadame need siis ka teele. Olemas on ka juba vaimulik, kes neid laulatab. Ka koolis (oleme kõik kooliõed ja vennad :)) kuulutati nüüd juba ametlikult välja pulma ametlik kuupäev, mis enne oli teadmata. Pruut ja peigmees ise muidu sellised väga tagasihoidlikud, et iga mõtte või ideega, millega välja tuleme, peame ka nendega läbi arutama, et kas see neile ka sobib või mitte.
Pulmaisa või siis pulmaema kohustused sain kuidagi salapärasel ja teadmata kombel endale mina, kuigi praegu sellega veel nõus olen, siis arvan, et varsti ma sellest loobun ja annan mõnele võimekamale inimesele selle üle. Nagu minu eelmisest blogist mäletada võite, siis pulmade eelarve on väga piiratud ja üritame minimaalsega hakkama saada. Tort tuleb - selles ei ole kahtlustki. Pruudikimbu saame arvatavasti teha kaunitest piibelehtedest, mis peokoha läheduses metsas kasvavad. Meigi teeb pruut ise, kuid soengu lubas meie hooleks jätta...praegu ei ole me veel midagi kindlat välja mõelnud, kuid samas aega on ka natuke rohkem kui kaks kuud.
niipalju siis praeguseks :)

MaarjaLiisa
Kasutaja MaarjaLiisa pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Mai 2008 - 15:26
Re: Pulmakingitus
27 Märts, 2009 - 16:57

Tohoh:)
Väga huvitav ja omapärane idee. Loodetavasti paned pärast mõne loo kusagile kuuldavale ka:D
-------------------
1Corinthians 13:13
And now these three remain: faith, hope and love. But the greatest of these is love.:)

-------------------
http://04-06-10.blogspot.com http://unshatteredfaith.blogspot.com -------------------

kuuking
Kasutaja kuuking pilt
Võrgust väljas
Liitus: 19 Okt 2007 - 15:12
Re: Pulmakingitus
3 Aprill, 2009 - 21:45

Väha hea idee!

sicy18
Kasutaja sicy18 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 9 Dets 2008 - 14:08
Re: Pulmakingitus
5 Aprill, 2009 - 12:40

See on küll midagi teistsugust, ma usun, et sellest jääb külalistele pikaajaline mälestus.