Täname tegijaid! - Igasugused pulmadega seotud eel- ja järellood

Sisestas Reidi,

Meie pulmad toimusid 05.06.2010. kaunis Glehi lossis.
Aitäh lossi perenaisele Annikale.
Abilisi, kes meie päevast täiusliku tegid tahakski nüüd tänada. Pulmaisaks oli meil Virgo Jaani, kes aitas selle päeva meie jaoks unustamatuks teha. Ka külalistelt saadud tagasiside on olnud ainult positiivne:-). Kuigi tegu oli nö. kakskeelse pulmaga, kus tuli enamus teksti kaks korda läbi rääkida, sai Virgo sellega suurepäraselt hakkama. Kõike oli piisavalt, mänge,tantsu ja meelelahutust ning sobivalt lasti külalistel ka süüa, juua ja omavahel suhelda. Ühesõnaga kõik oli täiuslik.
Kiidusõnad ei lõppe ka meie ansamblile. Unustamatu õhtu tegi meile ansambel Plingers. Nii mõnigi külaline küsis, et kust ma need toredad poisid küll leidsin, kes nii hästi mängivad:-). Tõepoolest ainult kiidusõnad neile, õppisid meie jaoks isegi uue avavalsi ära ja meie külaliste jaoks kolm lugu soome keeles:-) SUPER,SOOVITAN!
Maitsva kõhutäie eest hoolitses meil Mäesalu Catering, tänud Marinile ja tema meeskonnale. Toitu oli tõesti piisavalt ja see oli hea. Eraldi kiidusõnad veel pulmatordi eest, mis sulas lausa suus!
Lilleseaded tegi meile, julgen väita, et üks oma ala parimaid tegijaid Anniki, lilleärist Kastekann (Pärnu mnt.)
Super töö, nii kirikus kui lossis,pole lihtsalt sõnu ja muidugi pruudikimp, mis tehti täpselt kleidi ja minu jaoks sobivaks, jälle pean ütlema, et täiuslik:-)
Kiidusõnad ka meikarile Margit Soosaar-Müüriseppale. Kohe kahju oli meiki maha võtta, sest kella nelja paiku öösel oli see veel täiuslik.
Igatahes tänud veel kord kõigile abilistele, ka neile keda siin mainitud ei ole aga kes ise teava,et on meile väga tähtsad ning oleme neile väga tänulikud selle unustamatu päeva eest!
Lõpetuseks tahaks tänada ka Pulmad.ee lehte. Ilma nendeta oleks vist pulmad pidamata jäänud:-) Julgen väita , et ligi 95% vajalikust infost leidsin Teie lehelt.
Edu Teile ja jätkake samas vaimus, Teist on palju abi noorpaaridele!

Reidi ja Kari

mariine
Võrgust väljas
Liitus: 2 Märts 2009 - 19:46
Re: Täname tegijaid!
25 Oktoober, 2010 - 23:33

lugesin täna pulmad.ee lehte ja avastasin sinu jutu sela kulla Reidi!

suur aitäh sulle ilusate sõnade eest ja tänud ka Glehni lossi poolt.

teie pulm oli väga vahva ,ka meile oli üks väga mõnus tööpäev.

aitäh sulle ja kui satute meie kanti-astuge ka Humala kohvikust läbi.

tervitades
Marin
Mäesalu Catering