Tänuavaldus meie muinasjutulise pulmapäeva eest- 27.07.2013 - Igasugused pulmadega seotud eel- ja järellood

Sisestas angeli30,

Meie muinasjutuline pulmapäev oli 27.07.2013. Laulatus toimus Rannu kirkus ja pulmatrall Vehendi motellis. Tangant järgi meenutades võiksin öelda, et see päev oli täpselt selline, millisena ma olin juba plapsepõlvest saati unistanud. Alustades kleidist....kuni lõpetades järgmise päeva hommikukohvini. Kõik meie lootused ja ootused täitusid. Isegi Ilmataat oli meie vastu helde. Kui hommikul oli sompus ja pilves( võiks öelda isegi, et vihmane) siis teel kirikusse hajusid kõik hallid pilved laiali ja kogu ülejäänud päeva saatis meid rõõmus päike.

Ühtegi ebameeldivat üllatust meil ületada ei tulnud. Kõik oli paigas ja sujus kui iseenesest. Küll aga meeldivaid üllatusi jagus terve õhtu. Ei oleks uskunud et meile nii palju „pulmaväravaid“ tehakse ja loomulikult ei saa mainimata jätta võimast ilutulestikku – aitäh ema Liia ja Riho.
Ainuke nukker asi pulmapäeva juures oli see, et päev nii lühike tundus. Terve aasta sai korraldatud – üks sõrmenips - ja läbi see päev oligi. Uskumatu kiirusega lendas aeg.....aga õnneks on palju ilusaid pilte (aitäh Olavile) mis jääb seda muinasjutulist päeva piltlikult terveks eluks meenutama :)

Loomulikult, et Meie päev sai toimuda ja et see oli veel nii muinasjutuline aitasid kaasa palju häid ja toredaid inimesi. Siinkohal tahaks südamest tänada kõiki, kes meid aitasid oma mõtte ja jõuga. Ilma Teieta ei oleks see päev olnud just selline- UNISTUSTE PULM :)

Vehendi motell – Väga ilus ja kaasaegne koht nii pulmade kui ka muu ürituse korraldamiseks. Kuna Vehendi pakub ka ööbimist ja toitlustust suurele rahvahulgale ja samas on nii rahulikus kohas sobis meile see ideaalselt. Ja loomulikult Vehendi motelli pererahvas – uskumatult lahke igati abivalmis ja meeldiv koostöö- Suured suured tänud teile!

Fotograaf Olavi Ruhno – Väga rõõmsameelne ja positiivne inimene. Oleme tema piltidega ülimalt rahul. Iga pisemgi detail sai jäädvustatud. Koostöö sujus ladusalt ja üksteise mõistmine oli super. Kui neid pilte vaatame siis võime kindlalt öelda, et Olavi sa oled mõtetelugeja. Pildi on lihtsad, ilusad,romantilised ja lõbusad :) Super töö. Julgen kindlalt soovitada! Suured tänud Olavi.

Pulmaisa Vahur Jüris - Lõbus, tuleb toime igas olukorras ja hea suhtleja. Aitäh Vahur.

Laulatuse läbi viia - Peep-Ain Saar – Meile meeldis väga Peep’u kaasaegne jutt laulatusel. Ta põimis osavalt meie jutu oma teksti sisse. Eriti meeldis, kuidas meie kohtumisel ta küsis palju küsimusi ja tundis huvi kuidas ja mismoodi me teineteist leidsime ja mida tundsime, et seda siis oma jutus kasutada. Suured tänud Peep.

Ansambel „Missiis“ – Vahuri soovitus ja me ei pidanud pettuma. Aitäh Teile :)

Pulma kleit – Kuna mul olid omad kindlad nõudmised ja ettekujutus nii enda kui ka lilleneiu kleidist siis ei hakanud ma poodides üldse kondama, vaid teadsin, et ainult mu kallis emake (Liia Spilevoi) saab sellega hakkama. Ja tõesti need on ainulaadsed ja väga super kenad- aitäh kallis ema :)

Soeng – Soengu osas oli ka mul oma kindel soov olemas ja teadsin , et võin oma tähtsal päeval juuksed juuksur Liina Ivask’i kätte usaldada (Elva Kesklinna Ilusalong). Ta suutis teha mulle just sellise soengu, mis pidas kõik mu trikitamised vastu säilitades selle ilu täpselt sellisena, nagu oleksin äsja salongist väljunud. Tänan Liina :)

Meik - Meik võibolla oli ainuke, kus ei olnud mul kindalat soovi. Andsin vabad käed kosmeetik Age Kalliver’ile (Elvast), kuna olen ka varem tema juures käinud, siis usaldasin teda täielikult. Jäin väga rahule, suured tänud Sulle Age.

Lilled – Lilledega oli mul oma kindel soov. Kuna me ei ela Eestis, siis lõikelilledega ei ole meil miskit teha peale pulmi. Soovisin, et lilleseadja, kes siis teeb autokaunistuse, pruudikimbu ja kaunistab kiriku. Ootab ära ka need lõikelilled, mis külalised kingivad ja läheb nendega peopaikka ja kasutab neid vanikutesse. Mis siis omakorda tulevad laudadele. Samas ka korjab kirikust kaunistused ja viib need peopaikka. Kuna kiriku ja peopaiga vahemaa oli ainult u.7min autotee kaugusel siis oli see kõik võimalik. Jäin ka siin ülimalt rahule. Tänud Pille Peterson.

Tort – Rõngu pagar. Väga maitsev ja ka väljanägemine vastas meie ootustele. Tänud :).

Oli väga tore Teie kõigiga koostööd teha ja suured suured tänud veelkord :)
Angelika ja Marek
Päikest kõigile!

vehendi
Võrgust väljas
Liitus: 20 Mai 2009 - 11:31
Re: Tänuavaldus meie muinasjutulise pulmapäeva eest- 27.07.2013
21 August, 2013 - 22:45

Suured tänud soojade sõnade eest Angelika ja Marek! Sära pruutpaaride silmades ja kiidusõnad, kordaläinud üritused vaid innustavad, meid-tegijaid, ikka edasi ja ikka veel paremini toimetama! Ja muidugi tõestust, et oled õieti teinud! Aitäh!!!

Vehendi Motelli pererahvas

arvamusavaldaja
Võrgust väljas
Liitus: 29 Dets 2013 - 13:24
Re: Tänuavaldus meie muinasjutulise pulmapäeva eest- 27.07.2013
29 Detsember, 2013 - 13:31

Tere! Tore, et teil hästi läks. Meie broneerisime samuti Vehendi motelli oma pulmapeoks, aga väga mõjuval põhjusel pidime koha ära ütlema. Ja see ebameeldiv ja silmakirjalik sõim, mille me vastu saime oli täiesti vastuvõtmatu, kuigi ütlesime ära üle poole aasta ette. Meie sellise suhtumisega kindlasti ei lepi ja oma pulmi ega sõprade tutavate omi seal pidada ei soovita.

M.T.
Võrgust väljas
Liitus: 21 Juuli 2015 - 20:59
Re: Tänuavaldus meie muinasjutulise pulmapäeva eest- 27.07.2013
21 Juuli, 2015 - 22:18

Meie pulmapidu toimus samuti Vehendis (16. juuli 2015) ja meie jäime peopaigaga väga rahule. Pererahva suhtumine oli suurepärane - ei tea, kuidas eelmise kommentaari autor nad niimoodi välja vihastas... Meie saime tunda nendepoolt igakülgset tuge ja hoolivat suhtumist ning tulenevalt nende kogemustest leidsime kõikidele olukordadele kiiresti sobivad lahendused. Nad olid kättesaadavad ja meie jaoks olemas nii korraldamise perioodi jooksul kui ka peo ajal (isegi varahommikul :) ).
Soovitame Vehendi Motelli ka seetõttu, et lisaks suurele peoruumile saab külalised mahutada luksuslikesse tubadesse, kasutada sauna ja värskendavat basseini ning nautida kaunist lilledega täidetud aeda. Kindlasti plaanime tulevikus minna Vehendisse oma pulma-aastapäeva või mõnda muud tähtsat sündmust tähistama.

Kui lahenevad väikesed viperused sisseostetava gatering-i teenusega, siis soovitame Vehendi Motelli luksuslikku, rahulikku ja imelist kompleksi kinnisilmi.

Päikest!