SSS ehk soe soki soovitus - Igasugust, Etikett, Riietus

Sisestas Starius,
Blogide kategooria: 

Paljudel juhtudel küsitakse, mis vahet seal on, millised sokid mees endale jalga paneb? Sokk on sokk.
Aga eks ole ka sokkidega, nii nagu muu pulma- ja peokaubaga - pakutakse palju - eri värvid, eri mõõdud, eri liigid jne. lausa kirjuks võtab silme eest.

Seetõttu järgnevalt lihtne ja praktiline ning kindel värk : pidulikul üritusel kanda Siidisokke . Valida pikema mansetiga pikad sokid - need seisavad hästi üleval ja pole vaja muretseda, et sokid on nagu akordion kortsus kinga peal ning sääred on ikka paljad. Lisahüvena - siidisokk laseb jalal paremini hingata ja seega ka higistamist on vähem :)

Lühema sääre ja madalama mansetiga siidisokke võiks soovitada neile, kes on harjunud kandma sokitrippe, milliste valik, nii kurb kui see ka poleks, on meil Eestis ikka väga niru... Praktilisuse poolelt ju nagu leiaks ka , aga et ka esteetiline, mugavuse ja praktilisuse kolmnurk kokku klapiks..... :(

Lisaks kõigele sellele, näeb etikett suisa kohustuslikuna juhud, millal siidisokid ei ole mitte soovitusliku loomuga vaid rahvusvaheliselt ka viisakuselt nõutud :) Aga et ka neil, kes etiketist midagi ei pea või ei tea, oleks kergem, siis kõige lihtsam on alati smokingu, fraki, sabakuue, tumeda ülikonna jm. eriti piduliku ülikonna juurde panna siidisokid, olete ise rahul ja on ka etiketilemmikud rahul :)

Ja kuna igapäevaselt siidisokke ju kandma ei pea , siis üks paar kapis ei tee ka paha - kui ka peaks juhtuma, et ootamatult tuleb vastavale üritusele minna, on alati üks paar puhtaid, viisakaid ja etiketikohaseid sokke kapist võtta :)

Seniks Päikest kõigile praegustele ja tulevastele siidisõpradele :) !

Ikka Teie

Starius salong