Tänud kõikidele, kes osalesid Pulmad.ee kokkusaamisel Vihterpalus - Igasugust, Ideed, Tänusõnad, Igasugused pulmadega seotud eel- ja järellood

Sisestas Virgo Jaani,

Tervitus-

Läbi...Aasta oodatud ning siis ainult üks päev ja ongi läbi. Samas - missugune päev see oli ! 180 inimest, enamus spetsialistidest kohal, superhead õhtused esinejad ning väga hea toit ja koht.

Pikalt ei hakkaks siin üle rääkima, mis seal toimus, need kes olid kohal said sellest osa, need keda polnud, võiksid saada sellest osa järgmine aasta.

Aga ma tahan tänada siin neid inimesi ilma kelleta ei oleks võimalik olnud seda kava teile pakkuda:

Noorpaarid - kõik kes te tulite (ja teid oli tegelikult palju), tänud teile.

Vihterpalu Mõis - tänud teile, koht on super, toit on super, majutus oli super. Merily sa aitasid hoida kõike sellisel kujul nagu vaja. Antti, sina ka -soliidne ja stoiline härrasmees, kelle hääl kõlas siis kui just oli vaja. Tänud teile.

Ermo Leuska - mis ma ikka sind kiidan, sa oled alati pea esimesena kohal kogu oma tehnikaga ja lihtsalt aitad. Tänud sulle nii minu kui ka Getteri poolt.

Arvo Laane ja Viimar Lindau - nad on alati vabatahtlikult Pulmad.ee sündmust salvestanud, ka seekord filmisime igastasjast natukene ning materjal tuleb ka Pulmad.ee lehele näitamiseks. Soovitan teid alati ka teistele.

Tõnis Milling - tänud, et aitasid seda sündmust juhtida. Mulle tundub, et me sobime ühele lavale väga hästi ning ootan järgmist võimalust sinuga midagi kuskil juhtida.

Sleepwalkers - te rokite ja te olete kasvanud super heaks pulmabändiks. Mis ma räägin - te võite esineda kus tahes, rahva panete käima igaljuhul.

Plingers LIVE - ammu oli aeg ja nüüd vist oli see kõige õigem aeg. Super koosseis.

James Werts World Project (Ivo ja James) - Thank you for coming and playing. You are and will be one of my favorite groups to work with. Purple Rain rules !

Getter Jaani - tänud, et julgesid ja tänud, et särasid.

Hannes ja RUF - väga super ilutulestik, täpselt nagu me rääkisime - ei pea olema pikk, peab olema lööv ja hea.

Ja loomulikult kõik muud teigijad, kes te tegite mulle au ja tulite. Tänud teile.

Kes olid.
Aarne Pärn, Allan Kress, Ansambel Amadeus, Ammende Grupp OÜ, Andres Jalak (Kera OÜ), Anti Einpaul, AVA 5 OÜ, Catering Service OÜ, Colors Studio OÜ, Double Service OÜ, Einer Projekt OÜ, Estna foto, Heino Sinisalu, Hole In One Catering, Ilmandu Vanatehnika ja Saunaklubi, Ilupärl OÜ, Ingli puudutus OÜ, Juurimaa Tall, Kenest Projekt OÜ, Kuldkroon OÜ, Kuulo Vahter FIE, Maris Catering, Martin Liivet, Olavi Ruhno, OÜ Airelle, OÜ Emotsioon, OÜ Idegran Invest, OÜ Laanemaa, OÜ Liilia Kullasalongi Meistrid, OÜ Lionscorp, OÜ Loomefarm, OÜ Peoloog, OÜ Taagepera Loss, Pruutpaar.ee, Pulmaisa Andres Visnapuu, Pulmalill OÜ, Ruf Eesti AS, Sangar AS, Sass Nixon, Saundland OÜ, Sinama OÜ, Sirowa Tallinn AS, Starius Salong, Urmas Ääro, Vahur Jüris, Veiko Veiert, Viimsi Mõis OÜ, Viivian-Gold OÜ, Violia Team OÜ

Lisan ka siia need koolitused, et saaksite neid vaadata ja meelde tuletada (kui kohal ei olnud, siis pole neist slaididest palju kasu, sest juttu kõrval ei ole). Lisatud faile näevad ainult registreeritud kasutajad.

Tervitades,

Virgo
Pulmad.ee

sleepwalkers
Kasutaja sleepwalkers pilt
Võrgust väljas
Liitus: 18 Märts 2008 - 16:59
Re: Tänud kõikidele, kes osalesid Pulmad.ee kokkusaamisel ...
2 November, 2010 - 18:59

Üks idee Virgole järgmiseks aastaks:
Kui te kõik räägite, et live bändid on ikka üle kõige, millele ma kohe üldse vastu eivaidle, siis võiks järgmisel aastal teha näidisesinemise. Alustab ühemehe bänd, edasi kahemehe bänd ja siis live bänd. Ega siis ei pea kehvad tegijad kohale tulema vaid ikka oma ala tegijad. Kogu üritus videolinti võttes on sellest ilmselt tulevastel noorpaaridel suur abi.

Kokkutulek oli lahe ja meeleolukas ning kindlasti olen kohal ka järgmisel aastal. Kui mitte programmilise esinejana, siis jam sessioni pärast kindlasti. :)