Avame Tallinna lao külastajatele! - Igasugust, Tegijad

Sisestas Nelli Kerde,
Blogide kategooria: 

Ilmselt olete tähele pannud, et meie blogis on olnud pikalt vaikus. Tänaseks julgeme ka selle vaikuse põhjuse avaldada :)

Sellel suvel saab meie veebipood viie aastaseks ja võime julgelt käe südamele panna ning väita, et oleme Eesti suurim pulmade teemaline veebipood. Selle viie aasta jooksul oleme aidanud paljudel noorpaaridel leida just nende pulmadesse sobivaid esemeid. Rõõm on olnud vastastikune ja seega tahame tänada kõiki oma vanu ning uusi kliente. Ilma Teieta ei oleks me tänaseks nii kaugele jõudnud!

Sügisel ühendasime jõud Pulmad.ee tegusa meeskonnaga ning muutsime oma nime Pulmapood.ee’st Pulmadeks.ee’ks. Samuti uuendasime oma veebipoe süsteemi ning laiendasime tootevalikut. Täna aga rõõmustame teid taas ühe vahva uudisega- teeme oma Tallinna laos remonti! Seda ikka selleks, et teid paremini teenindada :) Sellel suvel on lisaks veebipoele võimalik laos olevate toodetega tutvust teha ka meie Tallinna lattu kohale tulles. See annab soovijatele võimaluse tooteid oma silmaga vaadata ning koheselt ka kaasa osta.

Hetkel kostab meie tagasihoidlikust laoruumist kõva kopsimist. Anname endast parima, et hiljemalt juunis saaksite meile juba külla tulla. Hoiame teid toimuvaga kursis ;) Ühtlasi võite piiluda meie Facebooki lehele, sest sealt leiate pilte ja infot meie hetke tegemiste kohta.

Nelli Kerde
Pulmadeks.ee e-pood
www.pulmadeks.ee
fb: Pulmadeks