Pulmadeks.ee saab viie aastaseks! - Igasugust, Tegijad

Sisestas Nelli Kerde,
Blogide kategooria: 

Esmalt pean mainima, et Pulmadeks.ee ise on küll uus veebileht, sest hiljuti muutsime oma veebipoe nime. Veebipood oma kauba ja tegijatega on ikka sama- vana hea Pulmapood.ee!

Räägime siis veidi lähemalt kuidas see kõik alguse sai :) Oli aasta 2006 ja olime mehega otsustanud, peale aasta kestnud kihlust, pulmi korraldama hakata. Olime eeskujulik noorpaar ja hakkasime asjaga pihta aasta enne suursündmust. Läbi sai loetud vist kogu Pulmad.ee foorum ja erinevate ideede kogumiseks sai külastatud hulganisti erinevaid välismaiseid pulmade teemalisi veebipoode. Kõige selle juures sai mulle aina selgemaks, et ka meil Eestis oleks vaja ühte asjaliku veebipoodi ja nii oligi see väike “idee-seeme” külvatud. Peale 2007 aastal toimunud pulmi hakkasingi otsima erinevaid võimalusi, kuidas teha tulevaste pruutide jaoks elu natukenegi lihtsamaks, et vähemalt nemad saaksid kõik vajaliku kiirelt ja mugavalt, interneti teel soetada. Õnneks oli abikaasa mulle sellel teel suureks toetajaks ja nii oligi 2008 aasta kevadeks valminud Pulmapood.ee. Peale esimeste kaupade saabumist ootas mind ees toodete sisestamine ja süsteemi testimine. See kõik sai valmis 2008 aasta pulma-hooaja alguseks. Endalegi üllatusena selgus, et tänaseks on möödunud juba viis aastat, mille jooksul oleme saanud paljudele noorpaaridele abiks olla!.

Aasta 2012 sügisel ühendasime jõud Pulmad.ee tegusa meeskonnaga ning muutsime oma nime Pulmapood.ee’st Pulmadeks.ee’ks. Ühtlasi uuendasime oma veebipoe süsteemi ning laiendasime tootevalikut.

Aastal 2013 avasime külastajatele lisaks veebipoele ka meie lao uksed. Tänasel hetkel on võimalik laos olevate toodetega tutvust teha Pirital, see annab soovijatele võimaluse tooteid oma silmaga vaadata ning koheselt ka kaasa osta.
Viie aastase sünnipäevalapsena oleme rõõmsad, et oleme selle viie aasta jooksul palju arenenud ja loodame, et see areng jätkub samas vaimus :) Tahame tänada kõiki, kes meid usaldanud on ja loodame, et see rõõm on vastastikune!

Nelli Kerde
Pulmadeks.ee e-pood
www.pulmadeks.ee
fb: Pulmadeks