Aidates väikest Indrekut ! - Igasugust

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tahan kõigepealt tänada nii Pulmad.ee, enda kui ka arvatavasti Naerata Ometi MTÜ poolt kõiki kes on juba Indrekut aidanud. Sain Triinult Naerata Ometi MTÜ-st ka meili, et Indreku jaoks on kogutud juba 5 000 krooni, kuid vaja oleks umbes 50 000.

Aga iga teekond algab esimesest sammust, nii et olen 100% veendunud, et see raha saadakse kokku.

Ma tahtsin lihtsalt meeldetuletada, et sellised asjad võivad imelihtsalt juhtuda kõigiga meist (minu lapsest läks samalaadne asi paar päeva tagasi millimeetri kauguselt mööda ehk ta kukkus suhteliselt kõrgelt pea peale - jumal tänatud et ta on minusse ehk siis puupea :D ) - mina tahan aidata ja tahan ka kõigile selgeks teha, et andmine on kõige suurem rõõm, mis olla saab.

Anda saab mitmeti - armastus, sõprust, hoolitsust. Kuid paljudel juhtudel ei piisa ainult sellest, vaid raha (see paha ja kõige kurja juur :D ) on see mida on ka vaja. Ehk siis palun kõiki leida see sekund ja kanda pisike summa Indreku toetuseks.

Praegu saab Indrekut toetada ka nendele arvetele:

Sampo 332132960003
SEB 10220101993019
Swedbank 221046387155

Saajaks ikka Naerata Ometi MTÜ ja selgituseks Väike Indrek.

Muuseas praeguseks on Naerata Ometi lehel ka alanud fotokonkurss "Iga laps on eriline" - rohkem infot siit http://www.naerataometi.ee/index.php?id=10608

Züriiks sellel fotokonkursil on sellised nimed nagu Ingrid Rüütel (kes on ka kogu selle projekti patroon), Lenna Kuurmaa, Liis Lusmägi, Venno Loosaar ja Jüri Murumägi.

Kõik ja head toetamist.