Ansambel Plingers Peo- ja Pulmamessile - Igasugust

Sisestas Ermo Leuska,
Blogide kategooria: 

Tere kallid Pulmad.ee külastajad, sõbrad-tuttavad, kolleegid ja kliendid.

Juba pikemat aega olen tahtnud siia lehele ühe blogi kirjutada. Asi selles, et käin ikka suhteliselt regulaarselt lugemas mida uut ja huvitavat Pulmad.ee foorum pakub. Tihtilugu tahaksin kaasa rääkida, aga kiire tempo ei võimalda kuidagi... Ansambel ja selle eluolu ning tegelemine oma teise „hobi“ – teadusega – võtab kõik võimaliku ja võimatu aja. Igatahes avastasin, et mul on siinsele seltskonnale midagi väga tähtsat teada anda, enne kui hilja.

Jah, kallid lugejad – ansambel Plingers tuleb oma täies hiilguses esmakordselt välja Peo- ja Pulmamessile 21-22. märts 2009. Hoolikam messihuviline on kindlasti juba leidnud meid pulmamess.ee lehe pealt alajaotusest „Muud tegevusalad“ :), kuid usun siiski, et enamikele on see info uus.

Põhjuseid, miks messile läheme on mitmeid. Nimelt leiame messipaigast eest oma head sõbrad, kellega koos me siin Eestimaal parimat teenust püüame pakkuda.
Teiseks soovime tulla vastu paljudele noorpaaridele, kes on kirjutanud, et meid ei ole eriti avalikult näha. Nüüd oleme täiesti nähtaval kohal tervelt kaks päeva, seega kõik huvilised saavad pilgu peale heita. Ja mitte ainult!
Kuna meie eesmärk ei ole tõestada enda isikute eksistentsi, vaid näidata ANSAMBLIT, siis oleme kaasa võtnud ka enda helitehnika ja pillid ning kõik sinna üles seadnud nii nagu ühel õigel pulmapeol see välja näeb. Küsite miks see nii oluline on? Aga selle pärast, et näidata inimestele, et kahemehebändil ja kahemehebändil ON vahe. Kui meie suureks eesmärgiks on olnud alati pakkuda võimalikult naturaalset muusikat – mis sest, et kahekesi – siis üldlevinud arvamuse järgi ei suuda kahemehebänd seda teha. Olgem ausad, ka siin foorumis läbikäinud sõnavõtud ei ole süntesaatoriga bändidele alati ülipositiivsed. Ning seda just põhjusel, et enamike kaheliikmeliste kollektiivide puhul on vahetu muusika tekitamine laval minimaalse piirini viidud. Meie oleme siinkohal täiesti kardinaalselt teistsuguse lähenemisega. Plingersi konseptsiooni järgi on laval pillimäng ja laulmine kahemehebändis sama olulised kui live-pundis. Lisaks veel see, kuidas kõike tehakse. Messikülajastaja näeb, et Plingers ei tule pulma kahe väikese kõlari ja sündiga, vaid... Tulge ja veenduge ise!

Nii, et instrumentidel on juhtmed küljes ja võimendusel vool järgi, seega ei ole tehnilist takistust ka paar pillilugu mängida kui tulevane klient seda soovib. Messi enda kavast lähtuvalt ei ole meil küll võimalik täispikki kontserte anda :) Siiski, kohapealsete läbirääkimiste tulemusena saame teatud hetkedel oma pillimängu demonstreerida.

Lisaks saame loomulikult vastata kõikidele pähetulevatele küsimustele, nii palju kui oskame. Seega... Peale selle, et Te niikuinii lähete sel nädalavahetusel Peo- ja Pulmamessile, teate nüüd ka, et võite kohata seal ansamblit Plingers, kes on just Teie jaoks need kaks päeva Tallinna Lauluväljakul olemas.

Rõõmsa kohtumiseni!

Ermo Leuska
Ansambel Plingers

MaarjaLiisa
Kasutaja MaarjaLiisa pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Mai 2008 - 15:26
Re: Ansambel Plingers Peo- ja Pulmamessile
31 Märts, 2009 - 15:39

Mind ausalt öeldes häiris, et enamuse ajast oli ansambel kusagil lennust, kui me vaatamas käisime (esimesel päeval, kusagil 13-15.30 vahel) Ei olnud mingit tutvustavat muusikat ka kusagil minikõlarites kuulda, mis oleks võinud olla.

-------------------
1Corinthians 13:13
And now these three remain: faith, hope and love. But the greatest of these is love.:)

-------------------
http://04-06-10.blogspot.com http://unshatteredfaith.blogspot.com -------------------