Head Uut Aastat Pulmad.ee ja Virgo Jaani poolt - Igasugust

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tere kallid Pulmad.ee kasutajad, partnerid ja kataloogi kliendid-

Kõigepealt kohe kiire õnnitlus aastavahetuse puhul - 2009 tuleb niikuinii teistsugune kui 2008 ja et see 2009 tuleks kõikidele hea, rõõmus ja sõbralik.

Isegi avastasin et 2008 läks nii kiirest, et uue aasta tervitus tuli meelde alles selle aasta esimest pulma juhtides 3. jaanuaril 2009 :) Muuseas igatpidi esimesest - ma usun et see võis olla lausa selle aasta esimene pulm üle kogu vabariigi, sest Anne Pulller ütles, et "te olete aasta esimene registreeritud paar".

Aga millised on minu enda soovid Pulmad.ee kasutajatele, noorpaaridele ja kõikidele tegijatele Eestis ?

1. Hoidke ja armastage oma sõpru :) - peaks vist ütlema, et abikaasasid ja peigmehi :) kuid tahaks, et mitte ainult neid. Praegusel ajal peab meil olema piisavat sõpru, et negatiivsest foonist üle olla, sest hetkel müüb vist kõik mis on mustast mustem :)
2. Ärgem lubagem ennast häirida ainult halbadest uudistest - elus palju muudki kui ainult majanduslangus. Ja niipalju kui mina olen näinud, siis tundub et see majanduslangus on enamasti ainult meie peades, veel tihedamini ainult kollaste ajalehtede kaante vahel ja mitte mujal :)
3. Aidakem üksteist - kas siin Pulmad.ee lehel või mujal, see on teie otsustada. Kuid tehke seda nii, et sellest on abi mitte ainult "mõistusele" vaid ka "südamele".

Teeme ise enda aasta 2009 kõige parimaks, mis on olnud, mina igatahes kavatsen seda teha, kuigi tean ka, et aasta tuleb keeruline :) ja teistsugune kui eelnevad.

Ja ma kavatsen tulevikus öelda, et 2009 oli aasta, mis oli parem ja ilusam kui kõik aastad enne seda.

Head Uut Aastat kõigile :)

Tervitades,

Virgo

murka
Kasutaja murka pilt
Võrgust väljas
Liitus: 19 Jaan 2007 - 16:08
Re: Head Uut Aastat Pulmad.ee ja Virgo Jaani poolt
4 Jaanuar, 2009 - 21:10

Head uut aastat kõigile, ega vist Virgo sõnadele polegi midagi lisada ... :D

http://www.kardaan.pri.ee/maris/kutsed/