Kõike head saabuvaks aastaks :) - Igasugust

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus kõigile -

Ilma igasuguse sissejuhatuseta tahaksin soovida kõikidele häid rahulikke jõule (koos pisikeste ja suurte imedega ning koos igasuguste heategudega) ning veel paremat uut aastat kui see mis lõppemas. Tahaks, et järgmine aasta näeksime me seda maailma sellisena nagu ta ideaalis peaks olema - ilus, armastav ja hooliv.

Ning... kui me kuskil tunneme ja näeme, et maailm ei ole päris ideaali lähedane - siis me läheme ja aitame ning parandame. Olgu see parandatav osa kogu maailm või ainult meie tagahoov, vahet ju ei ole - kuskilt tuleks alustada.

Kõikidele Pulmad.ee tegijatele, lugejatele, kasutajatele ja otse loomulikult meie modedele (GravityOfLove, Epu, kataks, Ticky, mystic13, Kai Kuusik-Greenbaum, Bellakrissu, Chevelle, luuna2x - teieta ei oleks ma kindlalt suutnud Pulmad.ee-d hallata nagu peab)  - proovime ka järgmised aastad olla abivalmis ilma tänu ootamata ning proovime aidata kõiki sõltumata hädast Smile Suur tänu teile täna ja veel suuremad tänud teile homme ning ülehomme.

Ise sooviksin kogu meie pisikesene riigile ratsionaalsust ning mõistust ja vähem roosat ning kollast ajakirjandust ning meile endale tarkust mitte elada "pealkirjade" järgi vaid enda sisetunde ning südame järgi (mõningatel juhtudel aitab ka kui uskuda endast targemaid, kui mitte alati Smile)

Kõike head ka meie partneritele - ilma teieta ei saaks mitte kuidagi head portaali teha, kõike ilusat ja kena ka teile järgmisesse aastasse.

Ning kõik meie Aasta Tegijad - loodan, et see tiitel ei pane teid istuma ja rääkima enda tasemest, vaid pingutama millegi enama nimel, olla tulevikus veel parem (või vähemalt mitte kehvem kui enne).

Lõpetuseks - sõltumata mis meil Eestis räägitakse usun mina, et meie elu läheb aina paremaks ning iga järgnev aasta on ilusam ning kenam. Nii et kui aasta lõpp saabub, tõstkem klaasid hea tänase, veel parema homse ning armastuse, sallivuse ja abivalmiduse nimel.

Tervitades,

Virgo
Pulmad.ee

Ticky
Võrgust väljas
Liitus: 8 Juuni 2007 - 21:04
Re: Kõike head saabuvaks aastaks :)
30 Detsember, 2007 - 23:32

Usun, et see on öeldud kõigi siinsete nö püsiasukate poolt - imekena vana aasta lõppu ja sädeluserohket uut aastat!

Vana tegija
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 10:05
Re: Kõike head saabuvaks aastaks :)
2 Jaanuar, 2008 - 20:00

Head uut aastat ja rohkem armastust, hoolivust ning tolerantsust aastasse 2008

snegurotska
Kasutaja snegurotska pilt
Võrgust väljas
Liitus: 21 Aug 2007 - 09:14
Re: Kõike head saabuvaks aastaks :)
3 Jaanuar, 2008 - 11:28

Head uut aastat ka meie poolt. soovime kõigile õnnelikku ja edukat aastat!