Meie pulmad 30.06.2010 - Igasugust

Sisestas riina241,
Blogide kategooria: 

Meie siis abiellusime 30.06.2010 Oli ilus suvine päev taevas ei olnud mitte ainsatki pilve-supper.Pulma olin planeerinud pea aasta-tähendab pulmaisa valisime 9kuud ennem pulmi ja pulma isaks oli Aarne Pärna(aga tema juurde jõuan tagasi hiljem)Kõik kukkus meil pulmas välja just nii nagu olin,olime mõelnud ja mina unistanud.Meiega olid koos meie kõige kallimad perekond ja sõbrad-kokku oli meil rahvast 100ringis.
Võin öelda et minu pulmad olid minu suure unistuse täitumine ;D
Nii siis nagu ma mainisin juba meie pulmaisaks oli Aarne-kui me temaga esimest korda kokku saime hakkas ta meile kohe meeldima-selline mõnus väike pulmaisa mulgimaalt.Ta aitas meid ikati kogu protsessi vältel,tänu temale saime me endale supper ilusa ruumide kaunistaja Ülla Mäemets,mõnusa cateringi Metsarõõm ja samuti ka pändi oma pulma Kalev.Siin kohal ma tahan teid kõiki väga väga tänada,et meie päeva nii eriliseks muutsite ja aitasite me unistusel täituda ja ma võin neid julgelt 200% kõigile teile soovitada,kes hakkavad oma pulmi korraldama.Nemad on tegijad kes tunnevad oma tööd.
AARNE kohta veel nii palju,et kui mul oli mure või ma olin murdumise äärel-helistasin talle ja ta leidis alati lahenduse ja pulmapäeval ei pidanud ma mitte kui millegi pärast muretsema-kõik sujus ja kõik oli hea.Ta oli registreerimis kohal varem üks tund kohe algul hakkas tema rahavaga tegelema,mitte kellegil polnud hetkeksi aru saamatust-mis või kuidas midagi toimuma hakkab.Ka viimasel hetkeltekinud minu ja ämma soovid ta täitis.Kuni lõppuni võttis Aarne oma tööd suure tõsidusega.Nalja ja naeru oli palju.AARNE AITÄH SULLE SA OLED SUPPER.
Ja nüüd Ülla Mäemets-naine kes on supper hea inimene,kes viitsib ja tahab oma tööd teha-kes on võimeline ka puukuurist tegema balli saali.Kuna meie rahavaarv oli niivõrd suur ja Pärnus pole võimalik sellise rahvaarvule saali leida siis valisime oma peokohaks Uulu rahvamaja-maja väljast kui vana sara(nagu ütles minu isa)aga seest on ta mõnus suur-ees on baari osa ja tagapool suur saal koos lavaga-kuhu mahtus meie 100inimest ära ja tänu Üllale sai see Fantastilise väljanägemise,ning samuti peale registreerimist võttis ta lilled ja tegi neist imelilised lilleseaded kogu ruumile-supper,supper,supper.
AITÄH SULLE ÜLLA.
Nüüd siis Metsa Rõõmu caterring supper head toidud ja hea teenindus-lahe oled Heiki-Aitäh ka teile
Siis tort mille me tellisime Pärnust Victoria hotellist-jämmi nii hea ja maitsev tort ja kondiiter-soovisin enda tordile liblikaid ja need ma ka sain-supper.
Nüüd siis veel meie piltnik Rita Talisoo-SUURED SUURED TÄNUD KA SULLE.
Operaator Rein Kiisler-aitäh sulle.
Ma ei oska kohe rohkem midagi muud kirjutada ma tänan teid kõiki kes tegid meie päeva nii imeliseks.ja suured suured tänud teiele kes meiega seda ilusat päeva nautisid.
Aga siin kohal veelkord Aarne Pärna ja Ülla Mäemets-MA TÄNAN TEID VEELKORD JA MA SOOVITAN NEID TEILE KÕIGILE.
Kes kondakte vajab siis võite minu käest küsida.
;D supper-kahju et see päev enam iialgi ei kordu.

Inx
Võrgust väljas
Liitus: 7 Sept 2009 - 23:16
Re: Meie pulmad 30.06.2010
9 Juuli, 2010 - 19:45

Palju õnne teile! Meie pulmaisa on ka Aarne. Ta on tõesti hästi lahe inimene. Meie päev on alles ees. Loodan, et ka meil läheb nii nagu soovime :)